Craftapple - Serwery Minecraft 1.11, 1.11.1, 1.11.2 - TeamSpeak3 | ts.craftapple.pl - Rekrutacja na pomocnika TeamSpeak3 v - Podanie [Podanie TS3] pat277
Witaj, Gościu Zarejestruj się aby dołączyć do naszej społeczności lub zaloguj się jeżeli posiadasz już konto
Witaj, Gościu jeżeli masz już konto zaloguj się. Jeżeli nie masz konta nie będziesz mógł pisać na czacie, pisać postów, pisać na pw oraz wiele funkcji będzie ukryte.

Zaloguj się lub Zarejestruj

Wyszukiwarka
Facebook - Konkursy, informacje
Oddaj głos na nas! Dzięki! <3
Zagłosuj

Polecam sprawdzić:

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie [Podanie TS3] pat277
12-12-2016, 11:59 PM
RE: [Podanie TS3] pat277
Pisłem, że ma range na innym serwerze smile
Dowód: http://imgur.com/a/8VTCg

Administracja jeśli chciała by dowód do strony forum podam na PV, jeśli chciała by na swoję życzenie :>

Czas na nowe życie wink
12-13-2016, 01:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-13-2016 01:26 AM przez mati1x1.)
pat277, nikogo nie okłamiesz tutaj. A ss zrobiony był w tym czasie co napisanie tego posta :>. Właściciel mówił tylko że miałeś admina lecz odeszłeś lub dostałeś degrada, lecz w to nie wnikam. Powodzenia.
-
Oooo.. jakim cudem znikłeś ?

Czas na nowe życie wink
12-13-2016, 04:22 PM
mati1x1, pełnienie rangi na innym serwerze nie jest przeszkodą do zostania Pomocnikiem na CraftApple. Wystarczy, że kandydat na daną rangę będzie miał czas na zajmowanie się serwerem.

[Obrazek: r5oSpDF.png]
Polecam sprawdzić, może Cię zaciekawić:
12-13-2016, 05:41 PM
Wypowiem się JA.

Długo znam człowieka tego. Sprawy związane z kodami bbcode znane mu są i jak to każdy czego nie wie to doczyta.

Nie chce mi się rozpisywać nad kwestiami zaufania do ciebie i pierdołami dotyczącymi konfidencenia chociaż pewna osoba najwidoczniej nie rozumie znaczenia tego słowa.

Kiedy jeszcze byłem (bywałem) na ts to już mówiłem patowi, co by składał podanie na pomocnika. Ale on nie, bo poczekaj, bo nie przyjmą. Odczekał swoje ale nie jak większość kandydatów na pomo nic nie robiąc i aktywując się dopiero przed podaniem.

Jestem na tak i powiem więcej jestem na bardzo duże TAK.

(A teraz pobawcie się w poprawianie składni, stylistyki i co tam jeszcze) biggrin

ju ju ju

12-14-2016, 06:28 PM
Moim zdaniem pacik idealnie nadaje się na Pomocnika TS3.

Jest aktywny, miły dla innych użytkowników teamspeaka. Często z nudów sprawdza awatary, daty itd. czyli obowiązki pomocnika nie są mu obce. Widać, że pomaganie innym sprawia mu radość i robi to "dla sportu".

Jestem na Tak

Pozdrawiam Technik TS3.

Mistrz Niepisanych Zasad.
12-20-2016, 05:02 PM
Podanie zaakceptowane.

[Obrazek: r5oSpDF.png]
Polecam sprawdzić, może Cię zaciekawić:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości