Craftapple - Serwery Minecraft 1.11, 1.11.1, 1.11.2 - Kosz i archiwa - Kosz v - Podanie o pomocnika
Witaj, Gościu Zarejestruj się aby dołączyć do naszej społeczności lub zaloguj się jeżeli posiadasz już konto
Witaj, Gościu jeżeli masz już konto zaloguj się. Jeżeli nie masz konta nie będziesz mógł pisać na czacie, pisać postów, pisać na pw oraz wiele funkcji będzie ukryte.

Zaloguj się lub Zarejestruj

Wyszukiwarka
Facebook - Konkursy, informacje
Oddaj głos na nas! Dzięki! <3
Zagłosuj

Polecam sprawdzić:

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie o pomocnika
01-11-2017, 08:11 PM
Podanie o pomocnika
Witam. Jestem Paulina. Na Minecrafcie przedstawiam się pod pseudonimem ,,Kitesska". Na początku chciałabym uzasadnić, dlaczego akurat ja chciałabym zostać Pomocnikiem na CraftApple. Uważam, i też zauważyłam że większość użytkowników zachowuje się niezbyt przyjaźnie. Zdarzają się również tak zwani ,,Zalewacze", którzy po dodaniu do działki innego użytkownika, pod jego nieobecność zalewają go wiaderkiem wody. Chciałabym jakoś załagodzić te konflikty. Moim sposobem na złagodzenie takiego konfliktu, to wysłuchanie obu stron oraz podjęcie właściwych kroków. Uważam że banowanie bez powodu jest niewskazane, ponieważ to tylko psuje tą atmosferę na serwerze, i zniechęca zbanowanych użytkowników do gry. Bany należą się wyłącznie osobom spamiącym na chacie, w tym używaniu obraźliwych, erotycznych lub niedozwolonych słów. Na pewno zbanuję również osoby ,,Zalewacze". Z chęcią przyczyniłabym się do rozwoju serwera i wspomagała Administratorów. Przy drobnych zmianach również mogłabym dodać coś od siebie oraz pomóc w rozbudowie i nowych funkcjach. Z chęcią przyczynię się do rozbudowy serwera. Postaram się o lepsze funkcjonowanie zarówno serwera jak i użytkowników, aby gra była przyjemnością i coraz więcej graczy mogli poznawać ten serwer i rozpoczynać grę. To tyle odemnie.. Mam nadzieję że zostanę wybrana, chociaż tego nie oczekuję. c: Do zobaczenia !
Polecam sprawdzić, może Cię zaciekawić:
01-11-2017, 08:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2017 08:20 PM przez pat277.)
RE: Podanie o pomocnika
Brak wzoru, podanie zostanie odrzucone.
Napisz podanie zgodnie ze WZOREM.
Przeczytaj REGULAMIN, oraz zapoznaj się z OBOWIĄZKAMI POMOCNIKA
Następne podanie napisz za miesiąc. Powodzenia za miesiąc.

---
Jeśli chodzi o serwer MC, to zły dział.
Podanie na pomocnika mc napisz TUTAJ, zgodnie ze Wzorem, przeczytaj Poradnik, oraz zapoznaj się z REGULAMINEM

[Obrazek: jWd3T1a.jpg]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości