Craftapple - Serwery Minecraft 1.11, 1.11.1, 1.11.2 - Rekrutacja i ekipa (mc) - Rekrutacja na pomocnika | Ekipa v - Podanie Zawsze na służbie :>
Witaj, Gościu Zarejestruj się aby dołączyć do naszej społeczności lub zaloguj się jeżeli posiadasz już konto
Witaj, Gościu jeżeli masz już konto zaloguj się. Jeżeli nie masz konta nie będziesz mógł pisać na czacie, pisać postów, pisać na pw oraz wiele funkcji będzie ukryte.

Zaloguj się lub Zarejestruj

Wyszukiwarka
Facebook - Konkursy, informacje
Oddaj głos na nas! Dzięki! <3
Zagłosuj

Polecam sprawdzić:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Zawsze na służbie :>
01-11-2017, 08:20 PM
Zawsze na służbie :>
Imię:
Kacper

Dokładny nick w grze:
dragonNEXT

Ile czasu dziennie przebywasz w grze, oraz na których serwerach najchętniej:
Dziennie spędzam na serverze od 1 do 5 godzin. A najczęściej na serverze survival.

Data urodzenia:
11.05.2001

Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja:
W minecrafta zacząłem grać w 2010 roku a na wersji 1.3.2.

Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple:
Na craftapple zacząłem grać w 03.30.2016 na wersji 1.9.

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na serwerze gry lub forum:
Raz byłem kiknięty przez pomocnika Ladavi za spam, ale to się więcej już nie powtórzy.

Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple:
Ja najbardziej bym chciał zmienić to, żeby gracze mieli do siebie szacunek i nie spamowali, nie używali wulgaryzmów. Bo wiele razy to zaobserwowałem u niektórych osób.

Jakie uprawnienia i obowiązki posiada pomocnik:

[color=#0000CD]OBOWIĄZKI POMOCNIKA:
- Pomagać moderatorom w ogarnianiu czatu.
- Zgłaszać wszelkie problemy/usterki/bugi dla ViceAdministratora lub Administratora.
- Pomagać graczom w ich problemach, wyjaśniać działanie komend
- Uczestniczyć w życiu serwera/dyskusjach na forum.
- Być dyspozycyjnym (Wykonywać dodatkowe czynności, wskazane przez Vice/Administratora, Moda)

Komendy Pomocnika:
/kick nick - Wyrzuca gracza z serwera
/mute nick - np. 24h, 10min, 7day

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać pomocnikiem:
Chciałbym zostać pomocnikiem dlatego, że często rozmawiam z graczami na ts i na Skype wiem, jakie ich problemy dręczą i się przyznam, nieraz z takimi problemami się zmagałem. Umiem wytłumaczyć dokładnie, dla użytkownika co chodzi na craftapple. Lubie poza tym pisać z użytkownikami na różne tematy pomagać im i wyjaśniać pomiędzy nimi spory.

W jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty:
Staram się poznać gracza i powstały konflikt potem ich uspokajam i mówię co, mają robić, aby konflikt zgasł.

Przykład:
Gracz1 skarży się, że gracz na arenie używa niedozwolonych wspomagaczy.

Więc proszę gracza1 na msg, aby zrobił SS, jak gracz2 tych wspomagaczy używa, aby gracz miał niezbite dowody razie czego.

Potem pisze jak to się, powtórzy to, proszę złożyć skargę na gracza2 na forum.

Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi:
Tak potrafię współpracować z ludźmi. Głównie dlatego, że stwarzam miły i zabawny nastrój, poza tym nie mam wielkiego stresu, żeby zagadać i się dobrze poznać, więc sadze, że umiem współpracować z innymi. Nauczyli mnie tego rodzice.

Opisz swoją osobę: Tutaj min. 5 rozbudowanych zdań.
Witajcie, nazywam się Kacper, mam 16 lat uczęszczam do 3 klasy gimnazjum. Kocham spędzać czas ze znajomymi, wychodzić na miasto, jak i do innych miejsc, poza ty też spędzam masę czasu z rodziną, a także z moją młodszą siostrom. Interesuje się biologią i geografią umiem robić proste gry z nieskomplikowaną konfiguracją, umiem grać na flecie i trochę na fortepianie mam 1 hobby. Jestem dobrze wychowany, nie używam wulgaryzmów i obraźliwych tekstów jestem trochę sarkastyczny, ale rozważny i spokojny.Zawsze napawałem chęciom i radością innych staram się nie poddawać i zawsze staram się dążyć do celu, a gdy jak dostane jakieś zadanie to staram się je wykonać jak, najlepiej umiem.

Określ swoją dyspozycyjność:
Spędzam masę, czas na ts, jak i na Skype rozmawiając z graczami. Zawsze można liczyć na moją pomoc i zrozumienie, łatwo się zemną skontaktować przez Facebooka, ts i Skype.

Umotywowanie podania:
Uwielbiam spędzać czas z ludźmi, rozmawiać z nimi, jak i pisać jestem trochę sarkastyczny, ale pomocny nie używam żadnych obraźliwych słów, zawsze można liczyć na moją pomoc i zrozumienie.
Polecam sprawdzić, może Cię zaciekawić:
01-11-2017, 08:22 PM
RE: Zawsze na służbie :>
Jestem na NIE.
Nie zachowujesz się odpowiednio jak na Pomocnika MC.
Zły prefiks.

[Obrazek: jWd3T1a.jpg]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości