Craftapple - Serwery Minecraft 1.11, 1.11.1, 1.11.2 - TeamSpeak3 | ts.craftapple.pl - Pytania i Problemy v - [Pytanie] Zwijanie pustych kanałów
Witaj, Gościu Zarejestruj się aby dołączyć do naszej społeczności lub zaloguj się jeżeli posiadasz już konto
Witaj, Gościu jeżeli masz już konto zaloguj się. Jeżeli nie masz konta nie będziesz mógł pisać na czacie, pisać postów, pisać na pw oraz wiele funkcji będzie ukryte.

Zaloguj się lub Zarejestruj

Wyszukiwarka
Facebook - Konkursy, informacje
Oddaj głos na nas! Dzięki! <3
Zagłosuj

Polecam sprawdzić:

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Pytanie] Zwijanie pustych kanałów
01-11-2017, 09:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-13-2017 01:32 PM przez ThreeEyedMaster.)
Question [Pytanie] Zwijanie pustych kanałów
Czy istniałaby możliwość aby kanały, na których nikt nie przebywa się zawijały ?
Kanałów wraz z podkanałami jest dość sporo co utrudnia nawigację, a większość z nich jest najczęściej pusta undecided

Myślę, że uprzyjemniłoby to użytkowanie TeamSpeak'a.

#TydzieńzTS

[Obrazek: WCn5nMd.jpg]
Odpowiedz
Polecam sprawdzić, może Cię zaciekawić:
01-11-2017, 09:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2017 09:51 PM przez pat277.)
RE: [Pytanie] Zwijanie pustych kanałów
Tak. Niestety, musisz to robic ręcznie.
Obok kanału głównego masz taka strzałeczkę, która po naciśnięciu zwinie podkanały, te które Cie nie interesują.
#Mobile

[Obrazek: jWd3T1a.jpg]
Klikej w to na dole
[Obrazek: Ds1mXWj.png]
Odpowiedz
01-12-2017, 07:52 PM
O jej, o tej możliwości wiem.
Ale widziałem, że na innych serwerach kanały są domyślnie zwinięte. Dopiero jak ktoś tam wejdzie to się rozwijają ukazując wszystkie swoje podkanały i użytkowników na nich.

[Obrazek: WCn5nMd.jpg]
Odpowiedz
01-12-2017, 11:08 PM
Na naszym Teamspeaku nie zamierzamy wprowadzić domyślnie zwiniętych kanałów.

[Obrazek: xy4plKg.png]
Odpowiedz
Polecam sprawdzić, może Cię zaciekawić:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości