MC.CRAFTAPPLE.PL

Dolacz do innych graczy

[Podanie] Werfen

Discussion in 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' started by Werfen, 23 June 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Werfen

    Werfen Użytkownik

    Joined:
    23 June 2015
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    Dokładny nick w grze: Werfen
    Ile czasu możesz poświęcić serwerowi: Czas, jaki poświęcę serwerowi zależy od mojego wolnego czasu. W dni robocze będzie to do 7h, w dni wolne do 12h z przerwami. Nie zapominajmy również o wakacjach, podczas których zapewne będę siedzieć częściej nocami niż dniami, więc musimy doliczyć również kilka godzin, ale odliczyć na odsypianie bądź życie prywatne.
    Dni robocze: do 7h
    Wakacje: powiedzmy, że 12h.
    Ile masz lat: W maju ukończyłam 15 lat.
    Na jakim serwerze spędzasz najwięcej czasu: (np. Survival, creative, seablock) Najwięcej czasu spędzam na serwerze Survival
    Jak długo grasz w Minecraft: W Minecrafta gram od ferii tego roku, czyli mniej więcej połowy stycznia.
    Jak długo grasz na mc.craftapple.pl: Na Craftapple zaczęłam grę jakiś czas po rozpoczęciu gry na Singleplayer, może to być obecnie 3-4 miesiące.
    Czy miałeś/aś kiedyś tu bana: Nie i zamierzam utrzymać obecny stan.
    Czy pełniłeś/aś podobną funkcje na innym serwerze: Nie, nie miałam jeszcze takiej okazji.
    Czy znasz komendy Pomocnika (wymień je): Jedyną komendą, jaką może zarządzać Pomocnik jest komenda /kick (nazwa gracza) (powód), która służy do wyrzucania gracza z serwera za niewłaściwe zachowanie
    Dlaczego Ty: Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie, dlaczego akurat ja mam zostać Pomocnikiem. Jestem pomocna i lubię pomagać ludziom. Nie chodzi tu o same mówienie jaka komenda do tego czy siamtego, ale również o dawanie diaxów czy tłumaczenie krok po kroku o co chodzi.
    Opisz siebie w kilku długich zdaniach: Jestem Monika. Interesuje się informatyką i z nią właśnie wiąże swoją przyszłość - chciałabym zostać informatykiem. Interesuje się również pierwszą pomocą. Moim hobby jest Minecraft i youtube. Na youtubie spędzam tyle samo czasu co na Minecrafcie. Z reguły jestem uznawana za rozważnego i odpowiedzialnego człowieka. Jestem introwertykiem. Lubię gry komputerowe takie jak Need For Speed, Slepping Dogs czy chociażby GTA. Przed komputerem spędzam 1/3 swojego dnia. Kolejne 1/3 jest zajęte na szkołę, a 1/3 zarezerwowana jest na sen. Nie jestem w 100% pochłonięta przez komputer, ale lubię również poczytać. Moimi ulubionymi gatunkami są romanse jak i też kryminały. Muzyka też jest częścią mojego życia. Dziwne może być to, iż uwielbiam muzykę klasyczną.
    Czy znasz jakieś błędy/bugi na serwerze?: Najczęściej występują latające bloki dźwiękowe.
    Wymień kilku członków ekipy: pat277, Blavck, stolenlegacy, ProtectionZ, Yumi, GrilGamersPL
    Jakie obowiązki ma Pomocnik:
    x Pomagać graczom.
    x Powiadamiać administrację o błędach występujących na serwerze.
    x Być dyspozycyjnym.
    x Pomagać moderatorom w ogarnianiu czatu.
     
    Reklama
  2. ProtectionZ

    ProtectionZ Użytkownik

    Joined:
    11 May 2015
    Messages:
    190
    Likes Received:
    0
    Jestem na TAK.
     
  3. Marcinek7

    Marcinek7 Użytkownik
    Zasłużony

    Joined:
    13 December 2014
    Messages:
    856
    Likes Received:
    61
    Podanie ładne i przejrzyste - na tak
    Czas od kiedy grasz na serwerze jak i ogólnie w Minecrafta według mnie jest trochę za krótki. Jeśli spędzisz jeszcze z miesiąc na serwerze i poznasz wszystko lepiej to zmienię zdanie - na nie

    Ogólnie - neutral

    -------------
    Za to "żenadix" na dole zmieniam zdanie :D Na Tak :D
     
  4. shoga

    shoga Użytkownik

    Joined:
    3 March 2015
    Messages:
    225
    Likes Received:
    1
    Zrobiłaś mi dzień :) mocne mocne TAK ;)

    Wszystko z czasem Ci się wyrobi ;)

    Pozdrawiam
    Kewin "shoga"
     
  5. pat277

    pat277 Użytkownik

    Joined:
    6 August 2014
    Messages:
    1,265
    Likes Received:
    50
    Jestem na tak.
     
  6. hubert

    hubert Użytkownik

    Joined:
    12 January 2015
    Messages:
    18
    Likes Received:
    0

    Jestem na Tak
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page