Witajcie czy jak tam Julek mówi AVE WAM! Czas zacząć informować was co się dzieje z miastem w mieście jak zwał tak zwał. Temat powstał by informować was o budowlach które są w planie i ogólnie o stanie % budowy miasta. Poniżej będę zamieszczał dla was obrazki oraz listę budowli które są w planach jako następne a które robią się aktualnie. Oczywiście mile widziane są też wasze propozycje co ma znaleźć się w mieście proszę tylko was aby to było pomysłowe, potrzebne i jakoś dopasowało się w świat modern. A teraz wasz długo oczekiwany plan budowy: 1. Drogi - 2% Ukończenia 2. Chodniki - 3% Ukończenia 3. Posiadłość Nikosisa - 95% Ukończenia 4. Kurort Plażowy Julka_Romulka - 45% Ukończenia 5. Posiadłość Bremso - 90% Ukończenia 6. Osiedle Słoneczne (4 domy mieszkalne) - 2% Ukończenia 7. Ratusz Miasta - w planach na dzisiaj!
Sklep dobry pomysł. Jedynie co nas aktualnie spowalnia w budowie to nazwa ... Tesco, Carrefour, Biedronka, Lidl xD a może ktoś z was wymyśli nazwę z Minecrafta dla sklepu
Tomek wiesz ze istnieje cos takiego jak data i odkop ? http://scr.hu/0qduq/notb5 nastepnym razem zobacz kiedy cos bylo pisane..