1. Nick z gry: Goldmythman 2. Data otrzymania bana: 10 stycznia 2016 rok, godzina 18:50. 3. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Tak jak tutaj: KLIK W LINK <- To pisałem tego samego dnia co otrzymałem bana. 4. Dlaczego miałbyś dostać UB?: Dlatego, że jest weekend i chciałbym sobie pograć, wiem, że to dwa ostatnie dni bana, ale UnBana automatycznego dostaje jutro (niedziela) o 18:50, a wtedy zostanie mi około 2 godziny gry, dlatego chciałbym prosić o UnBana. Jeśli nie dzisiaj (sobota) to chociaż jutro (niedziela) tak gdzieś o 12:00, abym miał calutki dzień do pogrania. Z góry dzięki, pozdrawiam i przepraszam graczy czystych, którzy nie mają X-Raya. Gold x)
wiesz co jeżeli przeprosisz nas to sprubuje przekonac administrację :] [hr] tak wogOle to polecam ci luck<kocham> :*
Będziesz musiał poczekać do jutra choćby z racji tego, że to już Twój 2 - 3 post(spam) na forum. To nie koncert życzeń i to nie gracze wyznaczają godziny, w których mają dostać unbana. --- To własnie jest kara, narozrabiałeś więc musisz czekać.
@marcinek7 Przepraszam jeżeli odebrałeś 12:00 jako wyznaczenie godziny, ale jeśli przeczytałbyś to trochę inaczej, wiedziałbyś, że nie rozkazuje, tylko proponuję przykładowo. Pisze drugą prośbę, dlatego, że sami mnie ostrzegliście, abym odczekał trochę od pierwszej prośby, więc odczekałem. Nie wiem też co tutaj nazywać "koncertem życzeń" skoro jest dział prośby o UnBana to staram się wyprosić go, szóstego dnia mojej kary. Napisałem drugą prośbę, a spam to trzykrotnie powtórzona wiadomość, więc do spamu nie doszło. Naprawdę proszę o wyrozumiałość.
nie ma za co koleszko umowa to umowa przepraszasz pomagam [hr] ale nie kłamie nawet mi jest troche cie szkoda [hr] eeeeee i co marcinek7 zgodził sie [hr] jak zrobic swoja sygnature