Żegnam

Dyskusja w 'Przywitaj się' rozpoczęta przez użytkownika LucjaneKK#!, 20 Październik 2018.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. LucjaneKK#!

LucjaneKK#! przydópas krytal

Docenione treści:
    8
    Żegnajcie wszyscy gracze ca :( Odchodzę, lecz nie wiem co się stanie z moją rangą czy dostanę zwrot czy ona pozostanie. Na japku przeżyłem dużo fajnych chwil.. dałem się poznać graczom itd.
    Mimo, że grałem jakoś od początku 2014 roku too nie dostałem się do ekipy ani razu więc jest mi przykro, więc za miesiąc już nie złożę podania :*

Raz, dwa?, Trzy? razy na jakiś czas będę wbijał na serwer, żeby powspominać co tu przeżyłem na japku, również nadal będę na forum aktywny dalej!

Tu będzie lista przyjaciół z którymi coś kiedyś i teraz przeżyłem :( *ściągam od Elitoss'a XD*

ShyPoudy - Do teraz pewnie będę miał z tobą kontakt więc jeżeli to czytasz dzisiaj o 9:00 bede na ca więc wbijaj ♥
    Elitoss - Sojusz na survivalu jeszcze jak ich nie było XD pamiętam to mordko ♥
    xEffqa_ - Dużo bekowych chwil, rapowanie na czacie, dużo kłótni ;-; ale i tak muszę opuścić japko
    SnowSGirlFun - Pamiętam jak robiłem dla ciebie i dla mangle wieże i dla Zielonego
    _Zielony_ - Łowiliśmy razem ryby kc, to właśnie ty mi pomogłeś otworzyć się na japku :)
    ferdekOdkurzacz (Fełdek) - No mordko pamiętam jak byliśmy braćmi w rp ♥ Rozmawialiśmy na dc, i razem coś tam robiliśmy :)
    Tytaniczny (Tytan) - To właśnie ty mi budowałeś RP Wiem, że robiłeś je raz pół nocy ♥ ale no niestety takie życie
    exploding_tnt111 - No ziom, pamiętam jak razem graliśmy w gta i robiliśmy rp ♥ Panie prezesie X'DDD
    Zosiczeq - Pisaliśmy razem na czacie po niemiecku XD ♥
    xMayqax - Pisaliśmy razem na czacie po hiszpańsku, francusku ♥ XD
    Wollffie(@)*#@)? Co nie nie dodawaj tu jej _!)-1093-20)(#@$&()#*@$()
    Kliwegz - Byłeś u mnie w rp i to nie raz pamiętam ♥
    ThreeEyedMaster - może nie jesteś moim przyjacielem, ale rozmawialiśmy razem ze sobą tam kiedyś, pamiętam jak grałem z moim bratem to zabiłeś nas pająkami, no dzięki tobie ten serwer się rozwija ♥
    xDzagodkax - Mam cię na fb ale moje fb jest zablokowane XD, dużo razem pisaliśmy mieliśmy dużo ss razem ♥ ale i tak to tylko przyjaźń! Trzymaj się ♥

Dziękuję, wszystkim jeżeli o kimś zapomniałem to piszcie w kom.
    Jeszcze raz dziękuję, za te wszystkie przygody, ale w większości z nich płakałem dobra ja już nie piszę Dzięki jeszcze raz i papa ♥

"
    Kto kiedyś był karany na serwerze i to wiele razy moim zdanie nie jest godną osobą na pomocnika. Poza tym jak piszesz

Czy składałeś/składałaś wcześniej Podanie na Pomocnika CraftApple? Tak i to wiele razy ale za każdym razem nie zostawało przyjęte.
    co oznacza że wtedy nie nadawałes się na członka Ekipy :/ Co prawda jak pisze Kalak widze cb na serwerze ale nie pomagasz za często.

Jestem na NIE, ale może kiedyś po np. 2 latach wyślesz podanie i zostanie zaakceptowane :D "
    kruku :( niestety się tego nie doczekasz ♥

#1 LucjaneKK#!, 20 Październik 2018
    Ostatnio modyfikowano: 20 Październik 2018
    • Przyjazny Przyjazny x 3
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
    Reklama
  2. Raddiik

Raddiik Użytkownik

Docenione treści:
    1
    Po co :p nikt nie będzie tesknił

• Lubię To Lubię To x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  3. LucjaneKK#!

LucjaneKK#! przydópas krytal

Docenione treści:
    8
    A jak ty umrzesz, też to powiem ♥

4. Raddiik

Raddiik Użytkownik

Docenione treści:
    1
    Nie zamierzam mieć dzieci i żony więc wiesz

Podstawówka Liceum Studia i Do wojska

#4 Raddiik, 20 Październik 2018
    Ostatnio modyfikowano przez moderatora: 25 Październik 2018
  5. Inevara

Inevara #7772/0621

Docenione treści:
    318
  6. Ninja_Yo

Ninja_Yo Użytkownik

Docenione treści:
    16
    Chyba z toba rozmawiałem, nie jestem pewny nie wspomniales mnie, ale do zobaczenia przyjacielu, jak ca przetrwa to i my przetrwamy, tylko napisz mi swoje nickii + czy masz zamiar gdzies grac? cs go albo na innym serwie mc (to w tym przypadku na mc innym serwie)

7. SnowSGirlFun

SnowSGirlFun ♥️ Walker #23490 ♥️

Docenione treści:
    737
    O nie! To Ty! :D

To papa, miłej nowej drogi życia :)
    Dobrej Zony!

Reklama
  8. Ninja_Yo

Ninja_Yo Użytkownik

Docenione treści:
    16
    XD, to ty po studiach np.: Humanistycznych chcesz isc do woska IKSDE

9. YourNightmareee

YourNightmareee Użytkownik

Docenione treści:
    28
    Może skończ tą podstawówkę najpierw i przestań traktować filmy, gry jako wyznacznik tego, jaka jest praca żołnierza?
    Rozumiem, że młody wiek no, ale polecam się doedukować w tym zakresie.

10. Raddiik

Raddiik Użytkownik

Docenione treści:
    1
    Kot wracaj na swojego serwa.

• Zwycięzca Zwycięzca x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę