3 - Wielka Trójka

Dyskusja w 'Przywitaj się' rozpoczęta przez użytkownika V_A_P_E_R, 2 Kwiecień 2019.

 1. V_A_P_E_R

  V_A_P_E_R ✯Biznesmen✯
  Członek Ekipy ViceAdministrator

  Dołączył:
  16 Kwiecień 2016
  Wiadomości:
  428
  Docenione treści:
  825
  Jak dobrze wiemy to z samym początkiem tego miesiąca rezygnacje napisały aż „Trzy Wielkie Osoby”. Oczywiście sam myślałem, że jest to jeden wielki żart, lecz okazało się przeciwnie - najszczersza prawda. To nie byli zwykli ludzie. Może tego nie zauważaliśmy, ale poświęcali dla Nas codziennie swoje serce! [Społeczności CraftApple]. Prawie od samego początku swojej kariery hartowali w Nas zamiłowanie do tego Serwera. Starali się z całych sił ulepszać go na każdym kroku. Naprawdę. Miałem okazje pracować z Nimi przy ich boku oraz poznać ich w znacznym stopniu prywatnie. Są to naprawdę świetni ludzie. Takie osoby w tej chwili można policzyć na palcach jednej ręki. Nie wystarczy tylko to, jacy byli. Liczy się co zdziałali/co próbowali zdziałać. Nie ukrywam, że grało się wcześniej na wielu innych Serwerach i widziałem jak działa tam Administracja. Są to przeważnie nie odpowiednie osoby/niedojrzałe na swoim stanowisku. Nie wychwalam tutaj tylko Naszej, [teraz byłej] lecz około 80% znajdzie się takich osób. Każdy jest mądry i myśli ze dałby radę w Administracji. Ale przecież proszę bardzo - kto Wam zabroni napisać Podanie i spróbować się tam dostać. Oczywiście będzie odczuwalna mocna pustka po Nich. Nie okłamujmy się.


  @nowez
  Afrodyta Serwera. Kobieta o Wielkim Złotym Sercu. Zawsze przyjazna/miła oraz zabawna. Miłośnik pozytywnych reputek. Nigdy nie była negatywnie nastawiona na Społeczność CA. W każdej chwili można było na Nią liczyć.

  #wspominki
  Pierwszy raz zauważyłem ją na arenie, gdy postanowiła wspomóc kolegów [tu Ladavi’ego itd] w masowej klepie. Nie ukrywam, iż lekko mnie wtedy zaskoczyła, gdyż był to kolejny Gracz z którym trzeba było się zmierzyć. Wbiła w full itemach, lecz niestety mimo chęci zginęła szybciej niż zadała jakiś cios [​IMG]. Pamiętam ten moment do dziś, gdy próbowała zjeść złote jabłko mając tylko 1 serduszko [​IMG]. Działała również w wielu sprawach związanych ze mną w moim imieniu. Nie ukrywam, iż miło było mi również porozmawiać z Tobą na TS3. Praca u Twego boku była dla mnie sama przyjemnością.

  nowez.png
  #TakaTamWiosennaSesjaZdjeciowa

  @Ladavi
  Kogo on nie zbił/nie zabił/nie nastraszył odkąd zaczął u Nas grać. Porządny choć zazdrosny mąż. Utalentowany informatyk. Sprawiedliwy oraz kreatywny Policjant CA. Bardzo dobry kolega jak i przyjaciel. Memiarz, śmieszek itd [można wymieniać w nieskończoność]
  #TerminatorLadavi


  #wspominki
  Uważam, że i tego Gracza nie trzeba zbytnio przedstawiać. W czasach szczytu Survivalu, kiedy prawie dla każdego drugim domem była arena. Pojawił się znikąd. W pare dni na arenie wyrobił sobie miano Bossa/Niepokonanego [chodź Lagozaurowi się udało :p]. Każdy wchodząc na Arenę wpierw sprawdzał czy gdzieś nie kryje się Gracz o Nicku „Ladavi”. Wspominam do dziś ze śmiechem, gdy zawsze się uciekało z Lagozaurem przed Tobą za pomocą owoców refrenusu.
  W każdej chwili można było na Ciebie liczyć. We wszystkim chłopak zawsze pomógł. Chciałbym Ci również podziękować za wszystkie wspólne rozmowy na TS3. Praca u Twego boku była dla mnie samą przyjemnością.


  ladavi.png #TakieTamPodczasKolejnejWspólnejWycieczkiWNetherze

  @ThreeEyedMaster
  Będąc szczery. Brakuje słów, aby opisać tę osobę. Można by napisać cała książkę. Powaga.
  Wielki Śmieszek! Nie mam pojęcia skąd brał tyle energii, ale zawsze pozytywnie nastawiony do wszystkich! Ojciec Pająków. Bardzo pomocny Brodacz. Każdy mógł na niego liczyć.


  #wspominki
  Początkowo pamiętam go tylko z tego jak zauważył moją & lagozaura farmę kaktusów, dzięki której zarabialiśmy marne pieniążki. Farma była taka sobie, nakłady pracy przy niej były większe niż zarobki. Zauważywszy to Three tepnął Nas na swoją farmę kaktusów. Była taka wielkaaaaa, iż złapaliśmy się za głowę. Mimo wielkości oraz ilości poziomów nic nie trzeba było przy niej robic. Wystarczyło stać i czekać. Była taka olbrzymia oraz wydajna, iż stak kaktusów można było uzbierać w pare sekund... Było małe nieporozumienie podczas mojej pierwszej próby dostania się na Pomocnika, lecz zrozumiałem dlaczego tak postąpił. Rok mi wystarczył, aby tylko postawić mnie w przekonaniu, iż wyszedł na ludzi. Na bardzo dobrych ludzi. W Grze może wydawał się ostry/surowy, lecz rozmawiając z Nim na TS3 ma się odczucie innej osoby - prawdziwego Three.
  Jest bardzo serdeczną osobą. Chciałbym Ci również mocno podziękować za zaufanie, którym mnie obdarzyłeś. Ja również nie rzucam słów na wiatr i co obiecuje to to spełniam.

  three.png
  #TakiTamMałyCałus

  #Podsumowując

  Oczywiście zaskoczyliście nie jedną osobę - w tym nawet mnie.
  Raczej każdy może się domyśleć, dlaczego postanowiliście odejść. Zaniedbywanie kogoś lub czegoś to najgorsza czynność jaka może być. Jakaś pustka zawsze po Was pozostanie. Dla mnie zawsze pozostaniecie wzorcem do naśladowania. Jeszcze raz dziękuje za miłą wspólną Grę.

  #ZostawiliściePozytywneSzczęściaOdciski
  #NaKażdegoPrzyjdzieCzas
  #Smutekk
   
  • Przyjazny x 13
  • Zgadzam Się x 2
  • Lubię To x 1
  • Zabawne x 1
  • Gafy ortograficzne x 1
  • Lista
  Reklama
 2. GepardsPL

  GepardsPL Pszenżyto

  Dołączył:
  21 Luty 2017
  Wiadomości:
  264
  Docenione treści:
  200
  Miałem Wywalone, ale teraz odczuwam lekki smutek, może moje kontakty z administracją nie były najlepsze, ale sentyment był, i mój szacunek. Powodzenia dla was, trzymajcie się!
   
  • Przyjazny Przyjazny x 8
  • Lubię To Lubię To x 2
  • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
  • Lista
 3. Crytal

  Crytal Użytkownik

  Dołączył:
  26 Czerwiec 2017
  Wiadomości:
  567
  Docenione treści:
  562
  Ave Maryja
  Szczęścia wszystkim i zróbcie kiedyś kalambury.
  #Smutek #Płacz #Sentyment #Przyjaźń #Broda #Afrodyta #dywez #Podanie #terminator #Bóg #Maryja #żal #powodzenia #hashtag
   
  • Lubię To Lubię To x 1
  • Przyjazny Przyjazny x 1
  • Lista
 4. Sinmiedo

  Sinmiedo Biznesmen

  Dołączył:
  18 Styczeń 2017
  Wiadomości:
  414
  Docenione treści:
  503
  Sugerujesz, że nowez jest gruba?!
  Ja bym ci spuścił łomot na ich miejscu...
   
  • Zabawne Zabawne x 8
  • Zgadzam Się Zgadzam Się x 2
  • Zwycięzca Zwycięzca x 2
  • Głupek Głupek x 1
  • Lista
 5. Sinmiedo

  Sinmiedo Biznesmen

  Dołączył:
  18 Styczeń 2017
  Wiadomości:
  414
  Docenione treści:
  503
  Zważywszy na to, iż nie chce mi się edytować postów pod wątkami pożegnań pozwolę sobie wkleić tu kilka fotek z nowez i Ladavim.
   
 6. ThreeEyedMaster

  ThreeEyedMaster Użytkownik
  Zasłużony

  Dołączył:
  17 Listopad 2014
  Wiadomości:
  2 472
  Docenione treści:
  1 359
  V_A_P_E_R, cała przyjemność po mojej stronie.
  Cieszę się, że byłem tym debilem, który Ci zaufał.
  Bądź dumny z tego czego dokonałeś.

  Rozumiem, że moje się nie zmieściły bo jestem grubaskiem? o_O
   
  • Zabawne Zabawne x 5
  • Przyjazny Przyjazny x 4
  • Lista
 7. Sinmiedo

  Sinmiedo Biznesmen

  Dołączył:
  18 Styczeń 2017
  Wiadomości:
  414
  Docenione treści:
  503
  No wiesz, takie dwa pulpety jak my ciężko zmieścić w obiektywie. :D
   
  • Zgadzam Się Zgadzam Się x 2
  • Zwycięzca Zwycięzca x 2
  • Zabawne Zabawne x 1
  • Lista
  Reklama
 8. Iron_Man

  Iron_Man Zabił Ladaviego i dostał za to bana.

  Dołączył:
  15 Luty 2016
  Wiadomości:
  32
  Docenione treści:
  63
  *płakał* jak czytal powyzszy post

  Trudno określić odejscie takich ważnych osobowosci, które zdzialaly tak wiele dla społeczności CA. Napewno będziemy tęsknić a przynajmniej najbardziej ja :/ .
  Szkoda, że w ostatnim czasie spędziłem z wami tak mało czasu.. Bardzo tego żałuje :/
  Jeszcze raz dziękuje za wspólnie spędzony czas w grze. Trzymajcie się! :(
   
  • Przyjazny Przyjazny x 5
  • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
  • Lista

Poleć tę stronę