Czas.

Dyskusja w 'Hydepark' rozpoczęta przez użytkownika Crytal, 28 Sierpień 2019.

1. Crytal

Crytal Użytkownik

Docenione treści:
    559
    Witajcie.
    Chcę Wam dać małą lekcję z mojego niezbyt idealnego doświadczenia (kieruję to do młodszej społeczności).

Pamiętam czasy, kiedy nie miało się smartfonów, kiedy przebywało się na świeżym powietrzu i grało za młodziaka w gumę czy chowanego.
    Czasy się zmieniły, a niestety z tym ja.
    Przyznajcie, ile razy próbowaliście się dopasować do otoczenia, żeby nie wyjść na gorszego, a potem otoczenie zmieniło Was na tyle, że się zaczęliście zachowywać się jak oni? Właśnie.

Życie to jest ciągła walka o przetrwanie. Tak było, jest i będzie. Nie można zmienić wszystkiego, bo życie to nie bajka. Można jedynie zrekonstruować je na tyle, by było lepsze.

Dam Wam złotą radę: Nie próbujcie szukać atencji wysyłając nudle na snapie, pisząc gówno-posty w internecie, wyżalając się na forach od gier, bo to Wam nic, ale to kompletnie NIC nie da. Nie sprawi, że będziecie usatysfakcjonowani (no może trochę), ale zrobi z Was kompletnych błaznów.

No niestety, czy też stety - już wkraczam w dorosłość, więc nie bawi mnie robienie z siebie idiotki w Internecie, robi się dla mnie to cringe'y i mi się to strasznie przejadło.

Pamiętajcie, bądźcie sobą i nie próbujcie robić z siebie błazna, bo wyjdzie na gorsze dla Was.

Pozdro 600.

• Zabawne Zabawne x 3
    • Zwycięzca Zwycięzca x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Lista
    Reklama
  2. LaneExplod

LaneExplod you can buy s t o n k s here

Docenione treści:
    9
    Caly ten tekst wydaje sie napisany przez absolwenta studiow pi******a o kotku i piesku. Gdybym mial chec napisac wiecej niz jedno odniesienie do czesci z tych wypocin, musialbym byc pijany, bo bym nie zdzierzyl czytania.
    3 Wieki temu ludzie wytrzymywali bez kanalizacji ani lazienek zawierajacych cos innego niz ubogi zestaw do mycia sie i srali przez okno komus na leb. Jesli tak bardzo Ci teskno do czasow sprzed tych wszystkich udogodnien, ktore wymienilas w tekscie wyzej, to serdecznie zapraszam. Nawet nie powiem o ogromie hipokryzji zawartej w tym shit poscie. Nie jestes odpowiednia osoba do tego, aby dawac komukolwiek rady zwiazane z czym kolwiek, wiec prosze, przestan sie kompromitowac. (Mialo byc jedno odniesienie, wyszlo na to, ze sie rozkrecilem, wiec nic z tego) "Zycie to ciagla walka o przetrwanie" - jesli mowisz o dzieciach z Afryki albo o dzieciach z niektorych krajow Azji albo Ameryki Poludniowej, to tak. W n o r m a l n y m i c y w i l i z o w a n y m panstwie masz zapewnione wszystko, czego dusza zapragnie, jesli nie jestes kryminalista i zarabiasz jak szary robotnik wykonujacy polecenia wyzej posadzonych w hierarchii roboczej tudziez dzialasz na wlasna reke i rozwijasz swoj biznes - mianowicie, opieke medyczna, jedzenie, wode, dom (w razie czego jakies schronienie u znajomego) etc.

kompletnie nie rozumiem sensu zamieszczania czegos takiego na forum zamknietego serwera, idz szukaj uznania gdzie indziej

tak samo nie rozumiem tego, po uj Ci odpisuje

• Lubię To Lubię To x 2
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  3. SnowSGirlFun

SnowSGirlFun ♥️ Walker #23490 ♥️

Docenione treści:
    717
    okej

to kiedy rewind time

4. Crytal

Crytal Użytkownik

Docenione treści:
    559
    Każdy ma swoje zdanie, w moim poście zamieściłam rady, które według mnie się przydadzą w decyzjach młodszych ludzi. Sama nie ucieknę od mojej przeszłości, jednak sporo się nauczyłam o życiu, więc napisałam jedynie, żeby ludzie nie schodzili na złą drogę pod wpływem innych osób. Boli mnie, że nie rozumiesz aluzji dot. "walki o przetrwanie".

Pzdr.

• Głupek Głupek x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Optymista Optymista x 1
    • Lista
  5. Miqood

Miqood Użytkownik

Docenione treści:
    13
    dasz autograf

• Lubię To Lubię To x 1
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Lista
  6. LaneExplod

Docenione treści:
    9
    upload_2019-8-29_11-40-28.jpeg

• Zabawne Zabawne x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  7. Wulf__

Wulf__ Zniewolony

Docenione treści:
    113
    "Czas to arbiter, który nie gra fair"
    Przy okazji wytłumacz na czym polega aluzja "Życie to jest ciągła walka o przetrwanie.", bo mi kojarzy się głównie z Warszawą w latach 40.

Reklama
  8. Crytal

Crytal Użytkownik

Docenione treści:
    559
    Miałam na myśli raczej, że ludzie zawsze będą kłaść kłody pod nogi i mimo męczących Ciebie sytuacji, nie możesz się poddawać, mimo, że takich ludzi będzie wiele.

• Zabawne Zabawne x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Lista
  9. LaneExplod

Docenione treści:
    9
    jeszcze wklej tutaj jakis inspirujacy cytat, ze w zyciu bedzie tylko lepiej i nie mozna sie poddawac

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  10. SnowSGirlFun

SnowSGirlFun ♥️ Walker #23490 ♥️

Docenione treści:
    717
    @LaneExplod Zrobię to za nią, niech się nie męczy
    "Bo choćby nawet cały świat rzucał w ciebie kamieniami, to jeżeli mama stoi po twojej stronie, nic ci się nie stanie." - Jojo Moyes

Nwm jakiś randomowy, może nie pasować ale nah

11. LaneExplod

Docenione treści:
    9
    mam duzo lepszy -

Bush did 9/11 - Donald Trump

12. kapiwegiel

kapiwegiel Użytkownik

Docenione treści:
    16
    Gówno burza juhuuu