Goodbye Light, Goodbye Moon, Goodbye Everything.

Dyskusja w 'Hydepark' rozpoczęta przez użytkownika exploding_tnt111, 17 Maj 2017.

1. exploding_tnt111

exploding_tnt111 Użytkownik

Docenione treści:
    1
    Witam, a tu postanowiłem trochę się ulitować nad sobą.
    Chciałbym pozostawić ten post, który da [przynajmniej mam taką nadzieje] trochę do myślenia.

• Zacznijmy od początków.
    Pewnego Dnia wydarzyło się coś tak pamiętnego że postanowiłem to opisać w sposób zrozumiały dla wszystkich, żeby każdy mógł to jasno zrozumieć a nie jak pewien Mietek, który jedno usłyszy, drugie powie.

Kiedy Już Dobrałem się do komputera, szukałem dobrego serwera [pojęcie dobrego miało mieć znaczenie z dobrą atmosferą, z przyjaznymi ludźmi Itd.] ale jak zawsze przez moją nie uwagę nie wchodziłem w 1 link'i, które wyskakują od razu w mojej wyszukiwarce, tylko kliknąłem w te mniej popularne. [Zanim zostanę tak wynegowany za obrazę, chciałem mieć na uwadze, że to nie miało być obraźliwe w stosunku do serwera tylko do samej sieci hostingowej, iż nie jest popularna [znów zaczynam pleść zdania bez składni która ma jakikolwiek sens więc niech zamknę ten nawias]
    i znalazłem serwer o nazwie Craftapple.pl.
    Kiedy pograłem trochę, zobaczyłem że jest coś nie tak ze społecznością, i pomyślałem sobie [Nikt Mnie tu nie trzyma na siłę, skoro nie potrafię się dostosować do warunków panującej atmosfery] ale i tak nie przestałem grać , lecz zmieniłem podejście z tego poprawnego - na ogromnie złe.
    I tu mamy przykład mojego "Mózgu" którego logika opiera się na tym, żeby ciągle przepraszać, obiecywać że się zmienię a wykonać obietnice? po co ją wykonywać skoro jestem na czysto?
    Kiedy zarobiłem 1 bana, dało mi tyle to do myślenia że zacząłem Podawać graczom komendy pomocnicze, kiedy się pytają jak i co, jedynie zapomniałem poprawić zachowanie.
    Po Wakacjach - rok szkolny, zamieszanie, wielki Chaos - wielki stres.
    I Właśnie wtedy zauważyłem rebel [czyt. rebelia, brak zgody między władzą i obywatelami Itd. w przypadku serwera wygląda to podobnie] który wywołał pewien post Inevary.
    Nie będę już pamiętliwy , bo każdy dobrze wie o który post chodzi i nie powiem o który dokładnie.
    Rozważałem odejście, ale powstrzymało mnie jedynie to, że chciałem zostać Pomocnikiem.

• Początek Mojej Kariery Forumowej
    Więc od pamiętnego czasu mojego dołączenia do społeczności forumowej, większość tamtych postów została "nabita" po prostu na siłę.
    Kiedy już zacząłem składać skargi, myślałem że to zwiększy moje szanse na zostanie Pomocnikiem -
    [Nie to czyni człowieka dobrym, tylko to że wyróżnia go kultura osobista jak i wszelkie hamulce asertywność Itd.]
    Więc Dałem sobie na razie spokój z podaniem na Pomocnika ekipy CA, żeby zapoznać się lepiej z społecznością i przez ten czas zdążyłem nawyrabiać trochę złego, trochę dobrego [jednak to zło przeważyło nad dobrem które wyczyniłem] i kiedy już złożyłem Podanie, zamiast oczekiwanej prze ze mnie wyniku pozytywnego uzyskałem hejt ze strony naszych gwiazd serwera Kreatywnego: Dominixator, Polaczekk [niech jego nick nigdy już nie pojawi się w jakim kolwiek poście umieszoczonym na forum] CreepuGaming [to też się tyczy tego gracza] i na sam deserek [Pudding?] Blazi1999.
    Po Kolejnym miesiącu złożyłem podanie, które również nie wywołało jakiejś wielkiej Euforii, ale nie było gorzej.
    Odpowiedzi ograniczały się jedynie do - Popraw zachowanie - Osoba Jest Nieodpowiednia/Nie dojrzała - w żądnym wypadku! a ponadto osoby te przekonały się że po pewnym Incydencie na pewno nie można by było przyjąć takiej osoby do ekipy, nigdy , w żadnym wypadku i oczywiście dziękuje gratulacji ze strony CreeperPL, z dodatkiem mojego zupełnego braku wyczucia.
    IDE SIĘ ZABIĆ.
    Każdy popełnia błędy, każdy ma do tego prawo i nie jestem też 1 kandydującym który zachował się podczas okresu swoich starań skandalicznie, jak i sami członkowie Ekipy podczas swojej Kadencji zachowali się w pewnych sytuacjach wręcz skandalicznie. [nie będę wymieniał dokładnych przykładów]
    więc nie mogę liczyć na nic więcej ze strony użytkowników forum jak i samych graczy na jedno i to samo - Pogardę.

• Nie, nie odchodzę od gry na serwerze, tylko rezygnuje z bycia członkiem społeczności forum, iż to jak na obecną chwile za duża odpowiedzialność dla mnie [przynajmniej więcej ludzi się o tym już przekonało]
    Rezygnuje jedynie z uczestniczenia w życiu forum, na czas kiedy zacznę na prawdę ogarniać co gdzie i jak, więc nie można się teraz po mnie spodziewać niczego więcej, jak tylko gry na serwerze, a konto będzie istnieć z taką samą ilością postów, z takim samym czasem spędzonym na pisanie tego wątku i z takim samym zaangażowaniem które niegdyś wkładałem w to konto, ale teraz jedynie można to nazwać tchórzostwem
    • Kolejny przeciągający punkt , który mnie jedynie pogrąża w oczach innych ludzi
    Nastał czas, na to żeby powiedzieć czegoś, czego oczekują ode mnie pokrzywdzeni gracze oczekują ode mnie od dawna [nie, nie błagam o to żeby mnie przyjęto do Ekipy, więc nie jestem tak żałosny za jakiego mnie niektórzy uważają]
    MrNoex - Co tu mówić - jedynie mogę powiedzieć że nie powinieneś się ze mną zadawać, i zanim zapomnę , to chciałem cię przeprosić za nie jedno krotne dogryzywanie ci.
    Dominixator - Myślę że może kiedyś kiedy dojrzeję będę w stanie z tobą normalnie rozmawiać.
    ShadowHedgehog - Masz prawo nie mieć do mnie zaufania, lecz chciałbym prosić o jeszcze jeden kredyt zaufania, jeżeli istnieje jeszcze coś takiego dla mnie.
    Hurrem - Jedynie mogę powiedzieć przepraszam bo na więcej się nie odważę.

I Reszta graczy, której już nick'ów nie pamiętam, ale żeby chociaż o tej części wspomnieć -
    Przepraszam was.

I Na Sam koniec chciałem powiedzieć że - NIE, w żadnym wypadku nie wzoruje się na pewnej wypowiedzi, która podobnie wygląda.

*Idzie szukać miejsca, od którego powinien zacząć odbudowywać swoją reputacje w oczach graczy -
    Prawie bym zapomniał. *bierze bilet na pociąg i Placka na drogę*

I Elo Forum, do zobaczenia za pewien czas kiedy już będę na tyle dojrzały żeby znów się zalogować na swoje konto

*Szuka przycisku: Utwórz wątek -> Wyjdź -> Zacznij poprawe*

Elo.
    Takie małe rozszerzenie mojej obecnej sytuacji - Obecnie również po za trzymaniem się swojej obietnicy, kiedy już ją spełnię, co będzie trwało miesiącami przyjdzie się czas pożegnać.
    Jednak ten czas jest tak odległy, że będę już na tyle dojrzały żeby opisać to rozszerzenie w Hydeparku co mogłem uczynić wcześniej ale pomyślałem że to właśnie tu powinienem opisać obecny stan rzeczy na forum.

#1 exploding_tnt111, 17 Maj 2017
    Ostatnio modyfikowano: 17 Maj 2017
  2. Inevara

Inevara Kucykowy Kapłan Kotleta

Docenione treści:
    19
    Jestem częścią jakiejś genezy. Ɛ>
    Mogłeś tego nie wyśrodkowywać, ciężko się czyta. Nawet małoliterkowe pasty lżej się czyta. :c
    Powodzenia jednak, cokolwiek tam dokładnie i w szczegółach planujesz, niech Czarny Stalker nad twą ścieżką czuwa. Czy coś. Kotlet na drogę.

3. Tossing

Tossing Użytkownik

Docenione treści:
    4
    Administratorzy, odrzucając podania na pomocników zwiększacie odsetek samobójst wśród młodzieży.
    Niedobrzy Wy

4. SnowSGirlFun

SnowSGirlFun Śnieżkowy robocik *^*

Docenione treści:
    8
    Zamieniam się w Ajnewarego >.<

Kotlecik na drogę :3

3maj się tam, wracaj kiedy chcesz iks de.

Pamiętaj - RP czeka xD

5. _TheBonnie_

_TheBonnie_ Ҭѿѻј zїѻМЄҖ

Docenione treści:
    6
  6. SnowSGirlFun

SnowSGirlFun Śnieżkowy robocik *^*

Docenione treści:
    8
    @BonBon

Ciii, zanim ktoś się skapnie.

Poleć tę stronę