Luźne pomysły do twórców serwera (creative)

Dyskusja w 'Propozycje i sugestie' rozpoczęta przez użytkownika PolskaKrowa, 5 Październik 2019.

 1. PolskaKrowa

  PolskaKrowa Użytkownik

  Dołączył:
  6 Styczeń 2019
  Wiadomości:
  2
  Docenione treści:
  0
  1.Zachowanie Open Creative i ulepszenie tego trybu(np. Możliwość włączenia Survival na działce open creative oraz ustawienie dnia albo nocy na cuboidzie Byłoby to trudne do zrobienia ale i fajne bo wiele graczy Robi coś w stylu RPG a jeżeli ustawi Survival na działce to zabezpieczy się tym samym przed grieferami w małym stopniu ale jednak tyle że survival działał by tylko na dodanych graczy)
  2.Możliwość łączenia działki ze znajomym/znajomymi (pomogło by to również w tym że dużo osób robi różne rzeczy na działkach np wioski miasta wielkie RPG'i i wielkie budowle
  3. Działki miesiąca (gracz wysyła wiadomość do wolnego admina odnośnie zgłoszenia działki do rankingu działek miesiąca i np kto zrobi najlepszą działkę ma do niej TP lub coś w tym stylu)
  4.Możliwość korzystania z mikstur ale tylko na swojej działce (ponieważ dużo osób robi efekty np garnek który
  ma efekt pulsujących cząsteczek albo jak ktoś chce coś zrobić szybciej np miksturą szybkości)
  5.najważniejsza rzecz redstone (dużo graczy używa redstone do tworzenia zaawansowanych i nieziemskich budowli jak Wielki zamek z ruchomymi ścianami oraz inne tego typu rzeczy kiedy ja grałem na serwerze bardzo brakowało mi redstone mimo iż ten serwer powinien być podpisywany najlepszym w kraju)
  6.Większe działki (nie każdy oczywiście ma talent do budowania ale wiele osób lubi budować duże rzeczy i moim skromnym i mało znaczącym zdaniem działki powinny być większe)
  7.Admin miesiąca( a może dodajcie komendę jak /admin polub czy coś ponieważ dużo adminów jest bardzo pomocnych i życzliwych a osoby takie jak ja nie chcą pisać non stop na forum jaki ten admin jest cudowny a jakbyście dodali admina miesiąca czyli admin z największą liczbą polubień który będzie na jakiejś tablicy
  to było by fajnie
  8. Wydarzenia związane ze świętami rocznicą powstania serwera lub jakieś śmieszne dni jak (np. dzień kwiatka - szukasz kwiatków na spawnie oraz na mapach eventowych , dzień gracza w ten dzień powstaje lunapark czy coś w okolicy spawna lub map eventowych a gracze mogą tam coś wygrać moim zdaniem to była by fajna odmiana
  Mam nadzieje że spodobały się moje propozycje a niektóre może i będą wprowadzone ale tak czy siak były by to fajne odmiany na tym serwerze a ja lubię jak są jakieś fajne rzeczy na serwerze (a tak poza tym to mój pierwszy serwer na jakim grałem i mam nadzieje że przetrwa jeszcze dłuugo ;)) mam nadzieje że nie poleci na mnie hejt~PolskaKrowa
   
  • Kreatywny Kreatywny x 1
  • Głupek Głupek x 1
  • Lista
  Reklama
 2. kapiwegiel

  kapiwegiel Użytkownik

  Dołączył:
  18 Sierpień 2016
  Wiadomości:
  144
  Docenione treści:
  19
  Tobie sufit na łeb się nie spadł?

  Wiesz że NIE MA serwera prawda? I raczej nigdy nie będzie więc takie propozycje są tylko po to by gracze pomarzyli o powrocie serwa :/
   
  • UnLike UnLike x 3
  • Lubię To Lubię To x 1
  • Lista
 3. Inevara1

  Inevara1 Użytkownik

  Dołączył:
  23 Czerwiec 2019
  Wiadomości:
  4
  Docenione treści:
  3
  Tak to czytam... Czy ty w ogóle kiedykolwiek grałeś na tym serwerze?
   
 4. Creeeepu

  Creeeepu Użytkownik

  Dołączył:
  22 Sierpień 2017
  Wiadomości:
  3
  Docenione treści:
  1
 5. RosesWolf

  RosesWolf Użytkownik

  Dołączył:
  5 Październik 2019
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  No dobrze niechaj to będzie pierwszy mój post na forum. Ładnie Ci wszystko opiszę jako że miałam styczność z wieloma różnymi serwerami od różnej strony.

  Ad.1 Nie znam się akurat na tym więc się nie wypowiem, aczkolwiek wątpię by istniała jakaś możliwość ustawienia dnia i nocy tylko na wybranej działce.

  Ad.2 Dość w porządku pomysł, aczkolwiek ograniczenie ilości (znając życie natychmiast tworzyłyby się metropolie które zajmowałyby wiele miejsca)

  Ad.3 To akurat jest bardzo fajny pomysł, można by go wdrożyć dla urozmaicenia.

  Ad.4 Znając doświadczenie zaraz znalazłyby się jakieś trole które wykorzystałyby to w negatywny sposób

  Ad.5 Dobrze rozumiejąc sprawa dotyczy serwera typu creative więc nieograniczonego dostępu do redstone? Jeśli tak to z autopsji znam serwery które miały ogromne problemy z graczami z rodzaju "lagowacze" - śpieszę wyjaśnić - osoby budujące potężne mechanizmy redstone tak by stworzyć ogromne lagi na serwerze, jako że jest to serwer nonpremium to przy aktualnie rozwiniętej technice nie mieli by problemu by ominąć bany i nadal działać na szkodę serwera. Zapewne i tu miała miejsce taka sytuacja albo administrator się z nią zetknął w innym miejscu skoro piszesz że jest całkowicie wyłączony z użytku.

  Ad.6 Nie wiem, nie znam się. Nie wiem jakiej wielkości są działki więc się nie wypowiem.

  Ad.7 Beznadziejny pomysł na serwerze nonpremium. Wyobraź sobie sytuację że administrator dał jakiemuś zapaleńcowi bana za x-ray czy cokolwiek innego i nagle jest miliard multikont które go minusują. Poza tym z tego co zauważyłam na forum jest opcja dodawania ocen każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi.

  Ad.8 To też jest dobry pomysł, wart przemyślenia aby go dodać.

  Mam nadzieję że jednak mimo prognoz niektórych tutaj ... serwer powróci bo chętnie bym się z nim zapoznała.
   

Poleć tę stronę