Planujemy po otwarciu serwera SkyBlock wprowadzić nową rangę pomiędzy Moderatorem a ViceAdministratorem, ponieważ pomiędzy tymi rangami występuje pewna pustka związana z uprawnieniami. Nie są to pewne plany. Prosimy o zagłosowanie w ankiecie dotyczącej nazwy.