Pożegnanie – ThreeEyedMaster – 1643 dni służby, która była dla mnie przyjemnością.

Dyskusja w 'Przywitaj się' rozpoczęta przez użytkownika ThreeEyedMaster, 1 Kwiecień 2019.

1. ThreeEyedMaster

ThreeEyedMaster Użytkownik
    Zasłużony

Docenione treści:
    1 345
    Czołem Śliwki! #pdk

Na początku tego roku stwierdziłem, że pora zakończyć, trwający NIEPRZERWANIE 1 643 dni, etap mojego życia jakim jest służba na CraftApple. Tych z Was, których słowo „służba” jakoś szczególnie ubodło zapraszam do zapoznania się z moim Podaniem. Przyjąłem, że dnia 1 kwietnia zakończę moją przygodę z Serwerem CraftApple, sami wiecie dlaczego taka data. ; ) O czym poinformowałem jedną z osób z Administracji, by moje postanowienie niejako zyskało na sile. Bo jak wiecie, nie rzucam słów na wiatr, a zatem dane przeze mnie słowo można traktować jako pewnik. Naturalnym dla mnie było, że muszę zadbać o to by moje odejście w jak najmniejszym stopniu zakłóciło rozgrywkę na CraftApple. Dlatego też postanowiłem, że do tego czasu powinna na CraftApple pojawić się Ekipa, dzięki której Serwer będzie mógł dalej funkcjonować. Jak się potem okazało, nie było to takie łatwe gdy Ekipę opuściło kilka doświadczonych osób. Nie mniej jednak, dość nieskromnie, uważam że te zadanie udało się wykonać. Zgrana Ekipa da sobie radę, o ile będzie miała taką szansę. #Wstęp

Mógłby teraz tutaj napisać o nie do końca idealnej postawie Właściciela, która nie ułatwiała codziennego funkcjonowania CraftApple, ale oszczędzę Wam i sobie tego. Wnioskując po Waszych wypowiedziach na czacie, dobrze wiecie jak to wygląda. #Sylwester #BrakCzasuNaAktualizacjęPluginów

W Klocki, z pewnością teraz nie będę grał, bo zbyt mocno tęskniłbym za Wami. W innych grach używam całkowicie innych nicków. A zatem nie szukajcie mnie na innych serwerach. Pewnie kiedyś wrócę do grania w Minecraft’a, ale z pewnością nie będzie to prowadzone przez Xin CraftApple. #TrudneKlocki

Wybaczcie, nie zobaczycie tutaj imiennej listy osób, którym chciałbym podziękować, ponieważ zajęłoby to pewnie ze dwie strony, a i tak pewnie kilkadziesiąt bym pominął. Ale z pewnością każdy wie za co jestem wdzięczny i bez problemu odnajdzie fragment tego wpisu dotyczący jego osoby. #ATLKKCWD

Dziękuję wszystkim Wam, z którymi mogłem pograć na CraftApple. Gdy sięgnę pamięcią do początków mojej przygody to widzę jak najwięksi #KrólowiePvP pozwalali mi pozbierać itemki, które sypnęły z jakiś losowych Graczy, których napadli. To było dla mnie super ^^ Nie wiedziałem wtedy co mają na myśli Gracze pisząc „kox” na czacie. Później mi ktoś wytłumaczył. Pamiętam jak budowałem swoją willę w środku dżungli, bo tam był ładny odcień zieleni. Byłem wtedy przekonany, że jestem bardzo daleko od Spawn’u, a to było może raptem z 500 kratek. Miałem w niej skrzynkę z podpisem „Zabrać w drodze na Spawn dla Potrzebujących”, do której wrzucałem zbędne mi rzeczy, które mogły przydać się innym. Nie sądziłem wtedy, że to są właśnie skromne początki wspaniałej podróży jaką była służba na rzecz dobra Społeczności CraftApple. #Humble

Chciałbym podziękować wszystkim Wam, z którymi miałem możliwość budować, w sensie dosłownym i w przenośni, przeróżne Osady, Wioski, Osiedla. To zawsze było niezwykłe doświadczenie, grupa nieznajomych łączy swoje możliwości by dzięki temu powstało coś czego nie byliby w stanie osiągnąć w pojedynkę. To bardzo budujące doświadczenie. #Osady

Konkursy, tak zdarzyło mi się kilka przeprowadzić. Mam nadzieję, że będziecie je miło wspominali. Dla mnie to zawsze był bardzo dobrze spożytkowany czas. Zawsze starałem się by zarówno temat/typ konkursu coś wnosił do życia Serwera, a także by nagrody były ciekawe – stąd te klucze do gier. Wasza kreatywność zawsze mnie zadziwiała. Dobra robota, tak trzymajcie. #Konkursy #TrzyPlus

Wielkie dzięki wszystkim, którzy zgłaszali wszelkiego rodzaju bug’i, nieprawidłowości w funkcjonowaniu Serwera. To bardzo miłe gdy cała Społeczność dba o dobro Serwera, dzięki czemu zabawa może trwać dłużej. Jak wiecie zawsze ceniłem sobie tego typu uwagi #Support

Dzięki za wiele godzin śmiechu na TeamSpeak’u. Tak jest to niezłe narzędzie do umacniania więzi,
    a wspólna gra wiele zyskuje. Niezależnie kto nim zarządzał, zawsze było tam wesoło. #KruczaRodzinka

Na końcu chciałbym gorąco podziękować wszystkim, z którymi miałem niebywałą przyjemność pracowania w Ekipie CraftApple. Każdy z Was był wyjątkowy, a razem tworzyliście niesamowity zespół, któremu niestraszne były wszelkie wyzwania jakie stawiała przed Wami serwerowa rzeczywistość. #Ekipa #Opiekunka

Przez te kilka lat odbyłem na Serwerze niezliczoną ilość rozmów. Każda z nich była na swój sposób wartościowa. Od każdego z Was czegoś się nauczyłem, znajomość z Wami wzbogaciła mnie o niesamowite doświadczenie. Doświadczenie, które będę mógł wykorzystać w przyszłości. Doświadczenie, za które Wam serdecznie dziękuję. #Exp

Bądźcie dla siebie mili, słuchajcie różnej muzyki, kroczcie przez świat z podniesioną głową, co najmniej raz w tygodniu mówcie swoim rodzicom, że ich kochacie, segregujcie śmieci i myjcie ręce. #pdk

Chciałbym zaznaczyć, jeśli nie jest to jasno napisane powyżej, że rezygnując z rangi Administratora deklaruję jednocześnie, iż nie będę się już logował na CraftApple. Chyba, że będzie to tylko szybkie lognięcie by dokończyć jakiś proces związany z rezygnacją. Podobnie z TS’em. Na Forum pozostanę aktywny jeszcze z tydzień, by zakończyć wszelkie Rozmowy prowadzone w tej chwili na PW. A zatem jeśli za jakiś czas zobaczycie kogoś na CA z tym nickiem to wiedzcie, że to nie ja. Tak trzeba, inaczej nie miałoby to sensu. Rezygnacja została też złożona odpowiednimi kanałami formalnymi.

Ci z Was, którzy chcą ze mną utrzymywać kontakt pewnie mają już mój numer Gadu-gadu, D!sc0rd, albo SteamID. Walcie śmiało, pewnie jeszcze nie raz poheheszkujemy na falach Internetu. #Kontakt

Pozostali, z którymi się już nie spotkam, mam nadzieję, że zapamiętają mnie pozytywnie, jako osobę której naprawdę zależało na dobru Społeczności CraftApple.

Jeszcze raz, dzięki za wszystko!

Zawsze wierzący w Was, Three.

Kopia zapasowa tego postu, gdyby miał on w niewyjaśnionych okolicznościach zniknąć - https://imgur.com/u84vaiE

• Przyjazny x 12
    • Zabawne x 3
    • Zwycięzca x 3
    • UnLike x 2
    • Lubię To x 1
    • Głupek x 1
    • Lista
    Reklama
  2. _Irbis_

_Irbis_ Użytkownik

Docenione treści:
    14
    Hahaha ale żartowniś

• Lubię To Lubię To x 1
    • UnLike UnLike x 1
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Lista
  3. Sinmiedo

Sinmiedo Biznesmen

Docenione treści:
    500
    "Kiedy chciałeś pisać pożegnanie na jaja ale za bardzo się wczułeś" XD

• Zabawne x 5
    • Zgadzam Się x 2
    • Lubię To x 1
    • Optymista x 1
    • Głupek x 1
    • Lista
  4. AngelKiller

AngelKiller Prawa ręka pasterza wilkow

Docenione treści:
    65
    Prima aprilis kurCENZURA

• Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
    • Lista
  5. KripuGaming

KripuGaming Użytkownik

Docenione treści:
    45
    O jakie zabawne! Hihihi! Tylko nadzieje robisz

6. ziomekxp

ziomekxp Pokaż mi swoje towary. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Docenione treści:
    29
    No i mi nadzieje zrobił

7. GepardsPL

GepardsPL Pszenżyto

Docenione treści:
    198
    Three, daj jakiś dowodzik na to że odchodzisz, na przykład wysłanie na support rezygnacji, nie wiem czy już mogę celebrować.

Reklama
  8. Niezmazywalny

Niezmazywalny Użytkownik

Docenione treści:
    38
    juz myslalem, ze mam szanse na unbana...

9. SnowSGirlFun

SnowSGirlFun ♥️ Walker #23490 ♥️

Docenione treści:
    714
    To ten...
    Prima aprilis?

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Lista
  10. FakeAssExplod

FakeAssExplod uczestnik wojny o internet since 2016

Docenione treści:
    11
  11. ٠•●◄CarLag►●•٠

٠•●◄CarLag►●•٠ ڙەۖۗۘۙۚۛۜρνρ'єяڙەۖۗۘۙۚۛۜβίzиєsмєиڙەۖۗۘۙۚۛۜ

Docenione treści:
    210
    Zegnaj Three ;).

12. Djradki

Djradki Użytkownik

Docenione treści:
    27
    Twoje odejście oznacza koniec pewnej epoki dla tego serwera. Mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy i powspominamy stare dobre czasy.
    Powodzenia!

13. Polaczekk

Polaczekk ✪ Morsunista

Docenione treści:
    37
    W końcu dostanę ub :))))))

14. ThreeEyedMaster

ThreeEyedMaster Użytkownik
    Zasłużony

Docenione treści:
    1 345
    SnowS, niestety nie jest to Prima Aprilis.
    Moja decyzja w tej sprawie jest ostateczna, a wszystko co napisałem wyżej jak najbardziej szczere i prawdziwe.
    Bądź dzielna.

• Lubię To Lubię To x 2
    • Przyjazny Przyjazny x 2
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Lista
  15. GepardsPL

GepardsPL Pszenżyto

Docenione treści:
    198
    @ThreeEyedMaster, nie wierze ci, wyślij nam tutaj zgłoszenie o rezygnację.

• Głupek Głupek x 4
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 2
    • UnLike UnLike x 1
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Lista
  16. Inevara

Inevara #7772/0621

Docenione treści:
    314
    Ten uczuć, kiedy 1 kwietnia już się skończył, a admin nadal przekonuje o prawdziwości wątku

• Lubię To Lubię To x 3
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Lista
  17. Crytal

Crytal Użytkownik

Docenione treści:
    547
    Pa pa, kotki dwa, nowez w kfc zjadła.
    Powodzenia na 'nowej' drodze życia

18. ShyPoudy

ShyPoudy [*]

Docenione treści:
    165
    Cześć Three! Chciałem życzyć Ci szczęścia na nowej drodze życia! Mam również nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy. :)

19. Crytal

Crytal Użytkownik

Docenione treści:
    547
    Ps. rozmowy z tobą były zawsze #naczasie
    Lubię Cię i wracaj..

20. Kalaklol

Kalaklol Kłak

Docenione treści:
    159
    Heja Three
    Szkoda, że odchodzisz, ale mam nadzieje,że jeszcze kiedyś wrócisz na CA!

Poleć tę stronę