[Podanie] Crytal

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika Crytal, 8 Kwiecień 2019.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Crytal

Crytal Użytkownik

Docenione treści:
    558
    Imię: Agata

Dokładny nick w grze: Crytal

Ile czasu dziennie przebywasz w grze, oraz na których serwerach najchętniej: W grze można znaleźć mnie codziennie, około 10 godzin w weekend, 5 w dzień powszedni. Najchętniej przebywam na dwóch trybach, mianowicie OpenCreative oraz Survival.

Data urodzenia: 09.09.2001r.

Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja: W minecraft zaczęłam grać w 2013 roku, wersja 1.7.2

Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple: Grę na Craftapple zapoczątkowałam w drugiej połowie 2014 roku.

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na Serwerze gry lub Forum: Tak, kilka razy za Netykietę, ostatnimi czasy nie mam z tym problemu.

Czy posiadasz rangę PREMIUM na CraftApple:
    Tak, posiadam.

Czy składałeś/składałaś wcześniej Podanie na Pomocnika CraftApple?: Tak, składałam.

Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple: Chciałabym na Craftapple dodać tryby takie jak: BuildBattle, RP, Paintball, Skywars czy Bedwars. Poza tym chętnie dodałabym opcję kupowania za pomocą tabliczek itemów podstawowych, /ah by nadal istniał, a taka rzecz na pewno przydałaby się Graczom. Dobrą opcją byłoby zareklamowanie w jakiś sposób serwera, może przez YouTubera, może przez Reklamę?

Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik:

Obowiązki pomocnika to:

-Pomaganie Moderatorom w ogarnianiu chatu,
    -Zgłaszanie wszelkich problemów/usterków/bugów do ViceAdministratora lub Administratora.
    -Niesienie pomocy Graczom w ich problemach, wyjaśniać działanie komend.
    -Uczestniczenie w życiu Serwera i dyskusjach na Forum.
    -Zbieranie dowodów podczas Karania.
    -Bycie dyspozycyjnym (Wykonywanie dodatkowe czynności, wskazanych przez Vice/Administratora, Moda)

Uprawnienia pomocnika to:

/kick [Nick] Powód - Wyrzuca Gracza z dowolnego Serwera w sieci.
    /tempmute [Nick] Xmo/Xd/Xh/Xm/Xs <POWÓD> - Wycisza Gracza na dany czas.
    /unmute [Nick] - Zdejmuje wyciszenie Gracza.

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem: Chciałabym zostać Pomocnikiem, ponieważ Ekipa coraz mniej wchodzi na serwer, a jeżeli już to wpisuje co chwilę /afk. Osobiście mam doświadczenie w Pomocnikowaniu oraz Moderowaniu na serwerach, ponieważ sama takie role pełniłam. Gram tutaj od dawna, znam Graczy, wiem jak do nich podchodzić.

Opisz w jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: Najpierw dowiem się o co poszło, następnie wysłucham obu stron, zbiorę dowody (jeżeli będzie taka potrzeba) oraz wymierzę odpowiednią karę, jeżeli będzie to powiązane z Regulaminem.

Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Posiadam, potwierdza to moje wcześniejszy udział w Harcerstwie oraz bycie w szeregach Administracji na innych serwerach.

Opisz swoją osobę: Zapewne większość mnie zna, ale się Wam przedstawię. W tym roku, we wrześniu staję się pełnoletnia. Moją pasją jest śpiewanie, rysowanie oraz spotykanie się z przyjaciółmi. Jestem realistką, otwartą, zabawną i szczerą (czasem do bólu) dziewczyną. Uwielbiam grać na komputerze, zwłaszcza w Minecrafta, można powiedzieć, że od CraftApple jestem uzależniona (dziwne, wiem). Uwielbiam wyzwania oraz podejmowanie pracy z coraz to nowszymi ludźmi. W niedalekiej przyszłości idę na studia dziennikarskie i możliwe, że pójdę na kurs Dubbingu. W przyszłości chciałabym zostać dziennikarką i podkładać głos do bajek/seriali/filmów.

Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft: Najbardziej w grze Minecraft podoba mi się swoboda działania oraz to, jak można zmienić świat i jego wygląd przy pomocy niby zwykłych klocków.

Określ swoją dyspozycyjność:
    W Minecraft można mnie spotkać codziennie.

Komunikatory, na których można ze mną porozmawiać to:
    -Facebook,
    -Forum,
    -Steam,
    -D!sc0rd,
    -TeamSpeak 3.

Umotywowanie podania: Myślę, że Ekipa zaskoczyłaby się moją sumienną pracą jak i pozytywnym nastawieniem do niej i Graczy.

• Lubię To x 7
    • Głupek x 5
    • Zabawne x 3
    • Optymista x 2
    • UnLike x 1
    • Nie zgadzam się x 1
    • Zwycięzca x 1
    • Lista
    Reklama
  2. XxkasianinjaxX

XxkasianinjaxX dc: † BarbieOnWeed_ †#5612

Docenione treści:
    138
    Jestem na tak.

dziewczyna bardzo miła i pomocna.
    ZERO DRAM. I kłótni też ZERO.

:)

• Zabawne Zabawne x 5
    • Głupek Głupek x 2
    • UnLike UnLike x 1
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Lista
  3. KripuGaming

KripuGaming Użytkownik

Docenione treści:
    51
    Abyś dostała pomocnika muszą zostać spełnione
    następujące wymogi

1. Muszę dostać unbana
    2. Muszę dostać się do Administracji
    3. _Zielony_ Musi wrócić
    4. A Three nie prankować odejściem

Powodzenia!

• Zgadzam Się x 3
    • Zabawne x 1
    • Zwycięzca x 1
    • Przyjazny x 1
    • Głupek x 1
    • Lista
  4. _CoolRed_

_CoolRed_ Użytkownik

Docenione treści:
    31
    Crytal best pomocnik <333

Oczywiście, że na TAK

• Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 2
    • Głupek Głupek x 2
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Lista
  5. sm00ll

sm00ll aka snows

Docenione treści:
    740
    Nie, że coś, ale...
    @Craftapple.pl

• Lubię To Lubię To x 6
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 3
    • Głupek Głupek x 2
    • Lista
  6. Wulf__

Wulf__ Użytkownik

Docenione treści:
    113
    Jeśli jakimś cudem się dostaniesz, to będę poważnie oburzony na ten serwer.

Jeśli się tak stanie to jako następny składam podanie...

• Lubię To Lubię To x 3
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 3
    • Zabawne Zabawne x 2
    • Lista
  7. AngelKiller

AngelKiller Prawa ręka pasterza wilkow

Docenione treści:
    70

1) Nowez odeszła, Wiec mozna uchylić to "Pernamentne odrzucenie" podania.

Co do samego podania, Napisanie przejrzyście fajnie, Widać ze sie zmieniłeś przez ostatnie tygodnie - Ja dałbym ci szanse,
    Nie zaprzeczam, Nie jesteś ideałem tak jak większość nas, lecz zasługujesz chociaż na okres próbny. Każdy zasługuje na 2 szanse,

NA TAK, Lecz jeżeli się znów zmienic na gorsze to będę musiał edytować to wiadomość :CCCC

• Nie zgadzam się x 9
    • Głupek x 4
    • UnLike x 1
    • Zabawne x 1
    • Przyjazny x 1
    • Lista
    Reklama
  8. spadajokej

spadajokej Użytkownik

Docenione treści:
    32
    Zmień na:
    Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na Serwerze gry lub Forum: Tak, kilkanaście razy za Netykietę, ostatnimi czasy nie mam z tym problemu.

Jeszcze pragnę dodać, iż niejednokrotnie robiłaś tzw. "kupa-burze" o wszystko.

Będę na tak, gdy @Inevara dostanie pomocnika. (czyli raczej nigdy)
    Nie.

• Lubię To Lubię To x 5
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 2
    • UnLike UnLike x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  9. AngelKiller

AngelKiller Prawa ręka pasterza wilkow

Docenione treści:
    70
    Administracja możne wpisać komendę x i nick cytral by dowiedzieć sie ILE RAZY ZOSTAŁA UKARANA wiec kuźwa nie gadaj ze musi wyliczac ile to ona została ukarana, Chyba Crytal nie zapisuje takich informacji bynajmniej nie na czole (z prof wynika.)
    "Kupa-burza" Hmm... Kazdy tak robił i każdy tak będzie robił myślisz ze Np: Shy nie robił gówno burz? Owszem robił moze nie tak często jak crytal i moze nie az tak bez niczego ale robił, Co do BEZ PRZCZYNY, To sie nie zgodze bo większość kłótni crytal z kims jest wynikiem obrazania crytal.

• Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 3
    • Głupek Głupek x 2
    • Optymista Optymista x 1
    • Lista
  10. Iron_Man

Iron_Man Zabił Ladaviego i dostał za to bana.

Docenione treści:
    63
    @Crytal, prima aprilis się już chyba skończyło XD

• Lubię To Lubię To x 4
    • Zwycięzca Zwycięzca x 4
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Lista
  11. R_A_P_3_R

R_A_P_3_R ✯Biznesmen✯
    Członek Ekipy ViceAdministrator

Docenione treści:
    828
    Nie wypowiadałbym się tutaj w ogóle z jasnych przyczyn [gdyż poprzedni Opiekun Ekipy bardzo dobrze Cię znał], ale specjalnie dla Nowego Opiekuna Ekipy pozwolę sobie przybliżyć/przypomnieć Twoją osobowość, zachowanie/a itd...

Na wstępie chciałbym powiedzieć, iż prywatnie do Ciebie nic nie mam, ale uwierz - chcę dobra dla Społeczności CraftApple i muszę to napisać...

Nie ukrywajmy się. Dobrze wiemy, że chcesz wykorzystać bliższe znajomości z Właścicielem oraz przy tym odejście starej Administracji, która nigdy by Ci nie pozwoliła dołączyć do Ekipy.
    Jesteś osobą strasznie niezrównoważoną [dowodem są na to liczne bany a w tym nawet kilka permów za NETYKIETE] choć momentami potrafisz być normalna. Dobrze manipulujesz ludźmi - nawet sam tego doświadczyłem. Zawsze starasz się być w źródle uwagi. Starasz się zachowywać jakby było okej, lecz po jakimś czasie zawsze musisz odstrzelić jakiś numer. Bardzo łatwo Cię zdenerwować. Jesteś zaczepna/wulgarna oraz momentami nieprzyjacielska.

Ale jeśli cofniemy się kawałeczek do tyłu to wiemy, iż:
    Dobra dobra bo zaraz mi ktoś wyskoczy, iż przecież starej Administracji już nie ma z Nami. Ale czy to zmienia jakiś fakt co do Twojej Historii? No przecież nie zapomnimy co robiłaś i to jeszcze dość niedawno oraz co nadal robisz... W końcu tak za nic nie odrzucili Ci permanentnie składania ponownych kandydatur na Pomocnika.

Twoich wyzwisk / nagannego zachowania / wyśmiewania / poniżania w kierunku Graczy nie da się zapomnieć.
    Mało razy np: próbowałaś na siłę komuś załatwić degrada z Ekipy?/ustawiałaś czyjeś ośmieszające zdjęcia na swoim awatarze na Forum/ rozsyłałaś nieprawdziwe informacje o kimś wśród Społeczności CraftApple?/ tworzyłaś "gównoburze" / obrazałaś kogos na TS3 czy na Forum? [gdzie brakuje Ci dosłownie pare punktów, by zgarnąc PERMa na Forum za wielokrotną Netykiete itp]
    Ile razy również Nas przepraszałaś / obiecywałaś poprawę a były to kolejne słowa rzucane na wiatr.

I proszę Cię. Nie próbuj wmawiać Nam ponownie jakieś bzdury o zmianie czy o tym, iż było to kiedyś...
    Bo to wszystko nie działo się jakieś kilka lat temu... To są dość świeże sprawy...
    Teraz możesz wmawiać, iż się poprawiłaś itd - a miałaś wyjście? A może Cię coś innego skłoniło do tego? - np. informacja, iż teraz każda Twoja następna próba złamania Netykiety wiąże się z kolejnym BANEM PERMANENTNYM?

Dodatkowo to pomocy z Twojej strony za bardzo jakoś nie widuję a przesiaduje na Serwerze bardzo aktywnie.
    ==============================================================
    Na koniec wrzucę parę linków do ciekawych wątków/postów, w których widać Twoje prawdziwe oblicze.
    - https://craftapple.pl/forum/threads/ub-crytalina.14084/
    - https://craftapple.pl/forum/threads/ub-crytalv3.12873/
    Nie trzeba długo szukać, aby zobaczyć Twoje prawdziwe oblicze. Tego jest o wiele więcej, ale po co tu to wysyłać skoro sami możecie to bardzo szybko znaleźć.

Oczywiście to są tylko przedstawione informacje w tzw pigułce... O Tobie i Twojej Historii mógłbym napisać tutaj książkę.

Wybacz, ale dla mnie nie powinno być miejsca w Ekipie dla takiej osoby.
    Nadal stoję twardo murem za odrzuceniem permanentnie kandydatury...

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 16
    • Lubię To Lubię To x 2
    • Głupek Głupek x 2
    • Lista
  12. Crytal

Crytal Użytkownik

Docenione treści:
    558
    1.Infi napisal mi na pv, ze moge napisac Podanie.
    2.Three napisal mi kiedys, ze jesli odejdzie z Ekipy, moge zlozyc Podanie.

• Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 2
    • Zabawne Zabawne x 2
    • Głupek Głupek x 2
    • Optymista Optymista x 1
    • Lista
  13. Crytal

Crytal Użytkownik

Docenione treści:
    558
    Ja jestem niezrównoważona psychicznie? Przypomnieć Ci, jak mi groziłeś na fb? ; )
    Poza tym, często z infim gadałam o tym i o wym, a więc bardzo dobrze mnie zna, lepiej od Ciebie.
    Three mi powiedzial, ze jak odejdzie z Administracji, moge pisac Podanie.
    Infi napisal mi, ze skoro three juz nie zarzadza Ekipa, to droga jest tak jakby utorowana, wiec moge pisac Podanie i zobaczy.

• Głupek x 7
    • Lubię To x 2
    • UnLike x 1
    • Zgadzam Się x 1
    • Zabawne x 1
    • Lista
  14. Julecka24

Julecka24 fajna laska

Docenione treści:
    11
    no to ten, ostatnio poznałam cię dosyć dobrze i tak naprawdę to niby jesteś wulgarna itd. ale w odpowiednich momentach potrafisz zachować powagę i być jak dorosła osoba która niedługo się staniesz ale to mniejsza. fakt iż masz za sobą kilka banów/spin z graczami oraz ekipą ale przez to że ekipa ‚rozpadła się’ myśle że zasługujesz na jeszcze jedną (wiem że było ich kilka ale taką już ostatnią) szansę, powinnaś też pokazać jak bardzo ci zależy na tym żeby zostać pomocnikiem. na serwerze jak i na forum twojej aktywności nie brakuje, długo grasz na ca i znasz większość graczy ale jednak banów nie cofniesz... z racji takiej ze się przyjaźnimy nie dostaniesz jakichś plusowych punktów bo nie lubię czegoś takiego, wole być szczera. jak się postarasz to może coś z tego wyjdzie, powodzenia❤️

*przepraszam za brak dużych liter ale za poważne to dla mnie ;_;*

• UnLike x 1
    • Przyjazny x 1
    • Optymista x 1
    • Gafy ortograficzne x 1
    • Głupek x 1
    • Lista
  15. Laura05

Laura05 tokyo#3725

Docenione treści:
    102
    Co, do podania to nic nie mam. Ładnie napisane, przejrzyste. No, ale nie da się nie zauważyć twoich licznych ostrzeżeń, banów i perm banów. Prawie w każdym poście pod podaniem bronisz się Infim, a wydaje mi się, że z twojej strony powinno znaleźć się chociaż trochę samodzielności. Jesteś osobą, która ma słabe nerwy (nie raz się o tym przekonaliśmy). Potrafisz komuś dopiec i często można zauważyć wulgaryzmy. Pomoc, która płynie od Ciebie- słaba, bardzo słaba. Często widzę jakieś kłótnie z twojej strony, lecz po tym zawsze udajesz, że wszystko jest OK i, że jesteś niewinna. Zdążyłam się już przekonać na własnej skórze, po tym jak potrafisz się z kogoś naśmiewać, oraz poniżać. Poprzednia Administracja, nigdy nie przyjęłaby Cię do ekipy i myślę, żebyśmy przy tym zostali.

Twardo stoję za PERMANENTNYM ODRZUCENIEM KANDYDATURY.

#15 Laura05, 9 Kwiecień 2019
    Ostatnio modyfikowano: 9 Kwiecień 2019
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 6
    • Lubię To Lubię To x 2
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  16. Crytal

Crytal Użytkownik

Docenione treści:
    558
    Czy ty naśladujesz vapera? xd
    Nigdy Ciebie nie obraziłam, więc nie mogłaś poczuć tego "na własnej skórze". Początkowo pomagałam w ogarnianiu i doradzaniu @ShyPoudy i, @Rei_San i @Sannakaisa . Nie grasz tu tak długo, żeby ocenić moje zachowanie. Pomagam więcej od Ciebie i się Infim nie bronię. Nie znasz pewnych sytuacji - nie oceniaj pochopnie. Wprowadziłabym tu takie coś, że osoba, której się niczego nie udowodni, nie jest winna.

• UnLike UnLike x 2
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 2
    • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Lista
  17. ThreeEyedMaster

ThreeEyedMaster Użytkownik
    Zasłużony

Docenione treści:
    1 357
    A to nie było przypadkiem tak - "Biorąc pod uwagę Waszą nieciekawą przeszłość, nie ma szans byś była w Ekipie gdy jednocześnie jest w niej @OldNightmare."
    Myślę, że V_A_P_E_R bardzo dobrze wyjaśnił sprawę, pominął jednak jeden bardzo ważny aspekt, a mianowicie zdanie Ekipy.
    Nikt, absolutnie nikt, z Członków Ekipy nie wyobraża sobie codziennej współpracy z Tobą. Twoje dołączenie do Ekipy po pierwsze byłoby niezłym policzkiem dla nich, a po drugie zepsułoby idealną pozytywną atmosferę, która doskonale wpływa na bardzo dobre wspólne/wzajemne ogarnięcie w Ekipie. Nie sądzę by się coś zmieniło w tym temacie od mojego odejścia.
    Przykro mi, ale takie są fakty. Moim zdaniem powinnaś skupić się po prostu na dobrej zabawie, zamiast pchać się na siłę do Ekipy.

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 13
    • Lubię To Lubię To x 2
    • UnLike UnLike x 1
    • Lista
  18. Crytal

Crytal Użytkownik

Docenione treści:
    558
    Spytaj się administratorów innych serwerów, na których urzędowałam w Administracji jak się zachowywałam. Jeżeli nie znasz mnie bliżej, a stąd znają mnie 4 osoby prywatnie, z którymi trzymam się dobrych parę lat, to nie oceniaj. Kalak, Shy też robili gównoburze jak reszta Ekipy i co? Dostała pomocnika, ja chcę powiększyć liczbę graczy, bo się nie dziwię, że skoro dostają warny za teksty "szpaku to gówno", czy też inne, że odchodzą.

Dziękuje, staram się być obiektywna

#18 Crytal, 9 Kwiecień 2019
    Ostatnio modyfikowano przez moderatora: 9 Kwiecień 2019
    • Głupek Głupek x 6
    • Zabawne Zabawne x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Lista
  19. ACNAtka

ACNAtka ❤️

Docenione treści:
    22
    Moim zdaniem nadajesz się na pomocnika.
    I dużym plusem tak jakby jest, to że powiedziałaś choć trochę prawy o tych pomocnikach, którzy ciągle siedzą na afk'u.
    Jesteś często aktywna, pomagasz gdy ktoś pyta(dajmy przykład) o komendę.
    Zabawna, miła, no też szczera.
    Ogólnie fajnie się gada.
    Jest dość dyspozycyjna z tego co można zauważyć i no.
    Nie było za dużo tych dram, no ale ok .-.
    Podanie napisane ładnie.

Podsumowując: jestem na tak.

~dejra

• Głupek x 4
    • Lubię To x 1
    • Nie zgadzam się x 1
    • Zabawne x 1
    • Przyjazny x 1
    • Optymista x 1
    • Lista
  20. Queen_Bee13

Queen_Bee13 Użytkownik