[Podanie] Daria987

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika _Zielona_, 15 Kwiecień 2019.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. _Zielona_

_Zielona_ Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Witam, mam nadzieję że moje podanie się wam spodoba:)

Imię:
    Mam na imię Daria
    Dokładny nick w grze: Daria987
    Ile czasu dziennie przebywasz w grze, oraz na których serwerach najchętniej:
    Trudno stwierdzić ile czasu dziennie mogłabym poświęcać w grze,każdy dzień jest inny i to
    zależy właśnie od tego ale myślę że mogłabym od 2.5 godzin. Najchętniej na OpenCreative.
    Data urodzenia: 14.09.2003r w tym roku będę miała 16 lat ale już każdemu mówię ze mam 16 lat.
    Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja:
    Około 2014r, 1.7.4 wersja na której zaczęłam grac w minecraft.
    Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple:
    2016r dokładnej daty nie pamiętam ale miałam bardzo dużą ilość kont, moim pierwszym kontem było Darialena1409 lub Darialena12 już nie pamiętam, grałam jeszcze dużo na kat220 i Daria987.
    Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na Serwerze gry lub Forum:
    Tak byłam na serwerze ale to bardzo dawno 2016r/2017r coś koło tego na kontach prawdopodobnie
    Darialena1409, kat220. Lecz na forum nigdy nie byłam karana.
    Czy posiadasz rangę PREMIUM na CraftApple: Nie nie posiadam.
    Czy składałeś/składałaś wcześniej Podanie na Pomocnika CraftApple?: Nie
    Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple:
    Myślę że można by wprowadzić więcej jakiś zabaw/eventów jestem chętna do organizowania, wprowadzić nowy tryb, albo tez coś pozmieniać na spawnach czy coś tego typu.
    Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik:
    Najważniejszym obowiązkiem oczywiście jest pomoc graczom lub innym członkom administracji jeśli nadarzy się taka potrzeba. Pilnowanie Chatu serwera aby nie było kłótni nikt nie pisał Caps Lookiem nie nadużywał wulgaryzmów i tego typu sprawy.
    Pomocnik ma uprawnienia do 3 podstawowych komend:
    /kick [Nick] <POWÓD> - Wyrzuca Gracza z Servera
    /tempmute [Nick] [Xmo Xd Xh Xm Xs] <POWÓD> - Wyciszenie Gracza
    /unmute [Nick] - Odciska Gracza
    Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem:
    Uważam że nadaje się na to odpowiedzialne stanowisko, rok temu pełniłam takie same funkcje ale
    na innym serwerze, byłam JrMod czyli JuniorModerator na trybie real life, i ChatMod na
    Creative, na tym samym serwerze, lecz tryb RealLife został usunięty i moja ranga została
    przeniesiona lecz gdy usunęli mój główny tryb po jakimś czasie zrezygnowałam.
    Opisz w jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty:
    Zależy od sytuacji ale postaram się aby nikt na tym nie ucierpiał, ale jeżeli będzie
    trzeba wyciszę gracza lub wyrzucę z serwera jeśli już będzie taka konieczność, oczywiście
    jeżeli ktoś będzie przeklinał, spamił, pisał Caps Lookiem, zostanie wyciszony po 2
    ostrzeżeniach za 3 razem mute zawsze dawałam 10 min zależny także od sytuacji.
    Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi:
    Tak jak najbardziej, Mam nadzieje ze to nie będzie miało znaczenia na przyjecie mnie od Administracji. Jestem Administratorem 3 na serwerze TeamSpeak 3. Ip do potwierdzenia mogę podać ale tylko jeśli administracja będzie tego wymagała. Spokojnie to nie zaszkodzi Serwerowi. Jestem świadoma ze nie wolno posiadać rangi na innym serwerze Minecraft ale to jest na TeamSpeak 3. Na teamspeak 3 siedzę i jeśli ktoś wbije na Centrum pomocy wtedy idę i pomagam, zawsze są to jakieś rangi do nadania lub kanał w większości przypadków, ale grac będę cały czas wiec będę pilnować porządku na chacie jak i w samej grze.Nie robi mi to problemu jestem świadoma obowiązków jakie mnie czekają.
    Opisz swoją osobę: Tutaj min. 5 rozbudowanych zdań.
    Mam na imię Daria jestem dziewczyną. Mieszkam w województwie Mazowieckim mam 16 lat rocznikowo, chodzę jeszcze do 3 klasy gimnazjum mam 170 wzrostu. Mam oczy koloru szarego, jestem osoba otwarta i pewna siebie, lubię zawierać nowe znajomości. Po gimnazjum czyli od września planuje iść do liceum ratownictwa ale nie wiem jeszcze dokładnie bo wolała bym technikum ale nic fajnego nie ma z kierunków, moim ulubionym przedmiotem w szkole jest biologia i wf mój ulubiony kolor to zielony. Mam psa który nazywa się Dyniek.Trudno stwierdzić czym się tak naprawdę interesuje ponieważ lubię dużo rzeczy.
    Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft:
    Mi najbardziej w grze Minecraft podoba się to ze można spróbować swoich umiejętności
    w budowaniu można bardzo ładne budowle zbudować, ale także łatwy kontakt z ludźmi, można miło
    spędzić czas wraz ze znajomymi właśnie w tej grze. Można tez robić sobie takiego własnego RolyPlay
    szczególnie na creative, można wymyślać własne historie.
    Określ swoją dyspozycyjność:
    Tak jak mówiłam na serwerze będę przebywać od 2,5 godzin do nawet 5 godzin i więcej zależy od dnia, ale jeśli będę poproszona tego i o tej godzinie być oczywiście że się zjawie, nie robi mi to dużego problemu chyba ze naprawdę nie będę mogła bo gdzieś będę musiała pojechać czy coś w tym stylu, To zależy od dnia. W dni robocze będę od 15/16 a w weekendy nawet od 7 rano.
    Umotywowanie podania:
    Uważam że nadaje się na to odpowiedzialne stanowisko. Wielkim plusem
    jest to ze już pełniłam wyższe funkcje na innym serwerze w podobnej liczności graczy,
    wiec wiem jakie to odpowiedzialne stanowisko, wiec nie będzie dla mnie to nic nowego
    wiem ze kilkanaście miesięcy nie grałam i wiem ze powinnam zapoznać się z społecznością po kilku miesiącach nieobecności. Ale współpraca z graczami i pomaganie im to dla mnie naprawdę nic nowego jestem świadoma i gotowa na przyjęcie tak dużej
    odpowiedzialności jak zostanie pomocnikiem CraftApple. Jestem tez chętna do pomocy przy teamspeak 3 jeśli będzie taka potrzeba.
    Dziękuję Daria :p

#1 _Zielona_, 15 Kwiecień 2019
    Ostatnio modyfikowano: 15 Kwiecień 2019
    • Głupek Głupek x 4
    • Optymista Optymista x 1
    • Gafy ortograficzne Gafy ortograficzne x 1
    • Lista
    Reklama
  2. Hanoh

Hanoh Użytkownik

Docenione treści:
    28
    _Zielona_... Z czym mi się to kojarzy.

3. Inevara

Inevara #7772/0621

Docenione treści:
    321
    Nikt nie będzie szkalować Zielonego, najlepszego ViceAdmina w historii tego serwera.

No siema Mam na imię Daria

Raz, że to jest "lock" od blokowania na wielkich literach. Dwa, nie masz pojęcia o taryfikatorze kar.

Gdzie masz to napisane?

A numer buta, przebyte choroby, choroby w rodzinie, odległość między oczami?

Dyniek dobrym snajperem był...

Kilkanaście albo kilka miesięcy nieobecności, 50 różnych nicków, na tym grasz od wczoraj, brak spójności między kolejnymi składowymi zdania... Wiesz, czasem lepiej zbudować 5 zdań z sensem niż pogubić się w jednym. Na poprzednich nickach się nie wyróżniałaś, wchodzisz wczoraj na nowym po, jak to piszesz, kilkanastu lub kilku miesiącach nieobecności i chcesz nagle dostać rangę właściwie za nic? No nie, nawet jak na niskie standardy bez znajomości cię przyjąć to absolutna głupota, nie polecam.

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Zwycięzca Zwycięzca x 1
    • Lista
  4. GepardsPL

GepardsPL Pszenżyto

Docenione treści:
    203
    Zielony zmienił płeć, czy mnie je**o ?

5. R_A_P_3_R

R_A_P_3_R ✯Biznesmen✯
    Członek Ekipy ViceAdministrator

Docenione treści:
    828
    Wypowiem się tym razem krótko i na temat.

Powróciłaś na Serwer wczoraj po BARDZOOOO długiej przerwie. Zatem jesteś nieobeznana w niczym. Nie masz „zielonego” pojęcia o komendach, Regulaminie i najważniejsze - Społeczności CraftApple.

Wielkie NIE.

====================================
    W dodatku pod presją Graczy nagle zmieniasz Nick w Podaniu, który:
    daria.png

#5 R_A_P_3_R, 15 Kwiecień 2019
    Ostatnio modyfikowano: 15 Kwiecień 2019
    • Lubię To Lubię To x 4
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 4
    • Lista
  6. Dori

Dori Dejra loffff <3

Docenione treści:
    5
    Nie znasz się na regulaminie nie znasz komend XD

7. spadajokej

spadajokej Użytkownik

Docenione treści:
    32
    • Nabijanie postów!

• Głupek Głupek x 2
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Lista
    Reklama
  8. Jazminola

Jazminola Babcia

Docenione treści:
    64
    Właściwie to taką bzdurną wstawkę [czyt. próbę przylizania dupy] możnaby podpiąć pod nietrzymanie się wzoru Podania. Jeśli zamierzasz dorzucić takie coś do swojego CV w przyszłości, to powodzenia w szukaniu pracy.

Czy napisanie "Mam rocznikowo 16 lat" sprawiłoby Ci jakąkolwiek trudność?

Po pierwsze, w jaki sposób byłaś ukarana (kick/mute/ban)?
    Po drugie:

"wyciszę gracza lub wyrzucę z serwera jeśli już będzie taka konieczność" czyli wyrzucisz gracza wtedy, kiedy Ty uznasz to za konieczność, nie stosując się do narzuconego pomocnikom Taryfikatora Kar? Poza tym, widzę tu lekką nieznajomość Regulaminu.

Proszę, poczęstuj się: [,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,]

Chodziło tu o opis, który pomógłby Twoim ewentualnym przyszłym kolegom/koleżankom z Ekipy, w podjęciu decyzji, jaką jest przyjęcie Cię w ich szeregi. Takie informacje jak kolor oczu, wzrost, ulubiony przedmiot czy pies Dyniek możesz wsadzić sobie w ....

Mylisz się. Nie chce mi się wierzyć, że po kilkunastomiesięcznej przerwie byłabyś w stanie podać dane komendy/informacje na wyrywkę. Poczekaj trochę, zaznajom się ze społecznością Craftapple i daj im siebie poznać, popomagaj na chat, powtórz Regulamin, sprawdź czy pamiętasz wszystkie komendy, popracuj nad interpunkcją, a kolejne Podanie napisz na spokojnie za jakiś czas.

Podsumowując - wszystko napisane chaotycznie, zbyt długa przerwa w grze. Jestem na nie.

• Lubię To Lubię To x 5
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
    • Przyjazny Przyjazny x 1
    • Lista
  9. Craftapple.pl

Craftapple.pl Administrator
    Członek Ekipy Administrator

Docenione treści:
    568
    Podanie odrzucone.

Status tematu: