[Podanie] flapa123

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika flapa123, 9 Sierpień 2018.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. flapa123

flapa123 Użytkownik

Docenione treści:
    1
    Imię: Mateusz
    Dokładny nick w grze: flapa123
    Ile czasu dziennie przebywasz w grze, oraz na których serwerach najchętniej: 2-3 godz., REKLAMA SERWERA MC
    Data urodzenia:
    23.06.2005
    Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja: 2013 r., 1.6
    Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple: 09.08.2018 r.
    Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na Serwerze gry lub Forum: Nie
    Czy posiadasz rangę PREMIUM na CraftApple: Nie
    Czy składałeś/składałaś wcześniej Podanie na Pomocnika CraftApple? Nie
    Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple: Serwer jest dosyć sympatyczny. Więc sądzę, że w tej chwili nic
    Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik: Dostęp do komend /kick, /tempmute, unmute, a jego obowiązki do zgłaszanie błędów, cheaterów itp.
    Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem: Mam spore doświadczenie w byciu pomocnikiem, adminem itd., mam dobry kontakt ze społecznością.
    Opisz w jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: Zawsze staram się rozwiązywać konflikty głównie rozmową.
    Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Tak
    Opisz swoją osobę: Mam na imię Mateusz, mieszkam na zachodniej granicy Polski. Bardzo lubię programowanie. Zawsze staram się być miły
    Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft: Najbardziej podoba mi się społeczność i sama gra.

• Lubię To x 1
    • UnLike x 1
    • Zgadzam Się x 1
    • Nie zgadzam się x 1
    • Zabawne x 1
    • Optymista x 1
    • Lista
  2. Ladavi

Ladavi Więzień numer #3147
    Członek Ekipy ViceAdministrator

Docenione treści:
    405
    Niestety fakt, iż zareklamowałeś inne serwery Minecraft w podaniu wskazuje na to, że nie zapoznałeś się z Regulaminem Craftapple co za tym idzie nie jesteś gotów na chwilę obecną wypełniać zdecydowanej większości obowiązków Pomocnika.

Zapoznaj się z Regulaminem Craftapple, pograj trochę dłużej, pomagaj innym, a potem możesz próbować swoich sił jeszcze raz za minimum miesiąc.
    Administracja posiada multikonta, nigdy nie wiesz kiedy patrzymy.

Podanie odrzucone.

• Lubię To Lubię To x 1
    • UnLike UnLike x 1
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Zwycięzca Zwycięzca x 1
    • Lista
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę