[Podanie] Inevara

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika Inevara1, 1 Styczeń 2020.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Inevara1

Inevara1 Użytkownik

Docenione treści:
    15
    Joł. Zanim zaczniemy, chciałbym prosić wszystkie osoby, które nie znają znaczenia fikcji literackiej o chyże czmychanie stąd. A całą resztę serdecznie jak Pan Jezus zapraszam na seans.

Imię: Zahred

Dokładny nick w grze: Wladca_much123XD. A nie, tutaj Inevara.

Ile czasu dziennie przebywasz w grze, oraz na których serwerach najchętniej: Przebywałbym więcej i gdziekolwiek, gdyby serwer był otwarty.

Data urodzenia: Przez eony tyle tego było, że kto by spamiętał.

Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja: Grudzień 2009, indev 0.31.

Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple: Gdzieś latem 2013.

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na Serwerze gry lub Forum: Za moją sprawą upadały imperia, kajały się przede mną całe cywilizacje. Nie boję się kary wymierzonej przez marny pył w oczach Wiecznych.

Czy posiadasz rangę PREMIUM na CraftApple: Ano.

Czy składałeś/składałaś wcześniej Podanie na Pomocnika CraftApple?: Możliwe.

Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple: Włączyć serwer.

Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik: Czekaj, myślałem że to na starszego moderatora.

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem: Żeby zobaczyć chociaż jedną osobę w zakładce ze starszymi moderatorami.

Opisz w jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: Ja nie załagodzę, ale mój topór zna język uniwersalny dla ludzi wszystkich epok.

Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Parę powstań się prowadziło...

Opisz swoją osobę: Na początku były larwy, pełzające wewnątrz nagiej czaszki. Grube, oślizgłe, niemalże półprzezroczyste robaki poruszały się krótkimi, spazmatycznymi ruchami, kawałek po kawałku przesuwając się po pokrytym cieniutką warstewką skóry czerepie. Każdy z nich zostawiał po sobie ślad lepkiego śluzu, błyskawicznie schnącego i zastygającego w skwarze popołudnia. Nad cuchnącym trupem kłębiły się setki, tysiące spasionych robacznic. Gorące od słońca, falujące powietrze pełne było bzyczącego szumu, nierównego, wznoszącego się i opadającego. Co rusz któraś z much lądowała, przychylała odwłok i pracowicie składała coraz to nowe jajeczka w osłoniętych od palącego słońca zakamarkach odchodzącej od kości skóry. Tak to się zaczęło, resztę dopowiedzcie sobie sami.

Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft: Że można hodować owieczki.

Określ swoją dyspozycyjność: Panie, ja mam czasu od diabła i ciut, ciut.

Umotywowanie podania: Szczęśliwego nowego roku i dekady, mordeczki.

• Lubię To Lubię To x 2
    • Kreatywny Kreatywny x 2
    • UnLike UnLike x 1
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Lista
    Reklama
  2. Laura05

Laura05 tokyo#3725

Docenione treści:
    103
    Ale stare to podanie, aż z zeszłego roku :confused:

• Lubię To Lubię To x 3
    • Kreatywny Kreatywny x 2
    • Lista
  3. AngelKiller

AngelKiller Prawa ręka pasterza wilkow

Docenione treści:
    75
    Jako iż serwer jest Wyłaczony juz dłużej niz 6 miesiecy,
    Moim zdaniem vaper/infi powinni automatycznie odrzucic podanie.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę