[Podanie] KalakPL

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika Kalaklol, 15 Maj 2018.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Kalaklol

Kalaklol Użytkownik

Docenione treści:
    11
    Imie: Rafał

Dokładny nick w grze: KalakPL.

Ile czasu dziennie przybywasz w grze, oraz na których serwerach przebywasz najchętniej:
    Najchętniej przebywam na OpenCreative,lecz ostatnio również zacząłem grac dużo na Survivalu na tych serwerach mogę spędzić 4-5 godzin a jak mam wolne to koło 5-6 godzin.

Data urodzenia: 02.05.2006r.

Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja: Gdy zacząłem grac w Minecarft była wersja 1.8, a gdy się już tak naprawdę zainteresowałem minecraftem był to października 2004r.

Przybliżona data rozpoczęcia gry na CraftApple: Gdy zacząłem grac na CratApple był to wrzesień 2016r.

Czy kiedykolwiek byleś karany na serwerze lub na forum: Nie, nigdy nie byłem karany.

Czy Posiadasz range premium na CraftApple: Tak, posiadam tę rangę.

Czy składałeś już wcześniej podanie na pomocnika CraftApple: Tak, składałem oto link do poprzedniego podania https://craftapple.pl/forum/threads/podania-kalakpl.12701/

Co chciałbyś zmienić na Craftapple: Chciałbym, Zmienić jedna rzecz tą rzeczą jest zęby było więcej aktywności angażujących graczy do wspólnej zabawy na przykład eventów.

Jakie Uprawnienia i obowiązki posiada pomocnik
    Obowiązki:
    -Pomagać graczom w problemach
    -Pomaganie moderatorom w ogarnianiu czatu
    -Wszystkie Problemy,Bugi,Usterki zgłaszać do Moderatorów/Viceadministatorów/Administratorów
    -Być aktywnym na serwerze, TeamSpeak3 i na forum
    -Mieć dużo dowodów przy karaniu gracza

-Wykonywać zadania od Moderatorów/Viceadministatorów/Administratorów

Uprawnienia:

- /kick KalakPL np Netykieta - wywala gracza
    - /tempmute 8h KalakPL np Reklama - wycisza gracza
    - /unmute KalakPL - odcisza gracza

Dlaczego chciałbyś zostać Pomocnikiem: Chciałbym zostać pomocnikiem Ponieważ, staram się jak najwięcej pomagać innym graczom umiem się z nimi dogadywać i jestem bardzo miła osobą.

W jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: Próbuje dojść z nimi do porozumienia i zebrać od nich dowody żebym nie musiał użyć danych mi komend na niewinnym graczu.

Czy posiadasz umiejętność współpracowanie z ludźmi: Oczywiście, ze mam ta umiejętność, ale najbardziej pokazuje to w grze.

Opisz Swoją osobę: Cześć, jestem Rafał mam 12 lat pochodzę z województwa Zachodniopomorskiego.Lubie grac w gry komputerowe takie jak Minecraft lub Fortnite.Jestem miłą i przyjacielską osobą.Moja pasja to piłka nożna oraz siatkówka.Gdy zacząłem grac w piłkę nożna miałem około 5 lat i tak mi to zostało i mam nadzieje ze kiedyś zostanę zawodowym piłkarzem.Kiedy zacząłem grać w siatkówkę jak miałem 9 lat grałem wtedy z kolegami i koleżankami z podwórka.

Co najbardziej podoba ci się w grze Minecraft: Podoba mi się to ze tu można budować co się chce i jak się chce pozna poznać nowe przyjaźnie i fajnie się bawić.

Określ swoja dyspozycje: Teamspeak3,Skype i Facebook można mnie spotkać o godzinie 16 do 20.

Umotywowanie podania: Myślę ze, pasuje do ekipy ponieważ, umiem się dogadywać z graczami i staram się być dla nich prawie zawsze miły i pomocny.

• Lubię To Lubię To x 2
    • Kreatywny Kreatywny x 1
    • Gafy ortograficzne Gafy ortograficzne x 1
    • Lista
  2. Negative_Salad

Negative_Salad Czlowiek bez ambicjii w internecie(◍•ᴗ•◍)

Docenione treści:
    29
    Czesc, pozwol ze wypowiem sie o twoim podaniu jak i samej kandydaturze,
    Jestes osoba mila i pomocna co naprawde da sie zauwazyc na serwerze jakim jest craftapple.
    Niestety, moim zdaniem nie przyłożyłeś się do podania, co można zaoobserwować w wielu literówkach czy błędach interpunkcyjnych.
    To tak, do podania mam kilka zastrzezen:

To nie sa rozbudowane zdania.

Nie rozumiem tego zdania. [oczywiscie rozumiem sens, bo da sie wywnioskowac z kontekstu ale piszac podanie kazesz komus sie domyslac co chciales napisac?]
    To mozesz robic bez rangi.

W jaki sposob? Zreszta chyba nie zmusisz kogos zeby bral udzial w takowym evencie.

Wiecej zastrzezen nie mam, oprocz tego ze podanie jest nieestetyczne.
    Jednakze, twoje zachowanie w grze na tyle mnie przekonalo zeby byc na neutral.
    Zycze ci powodzenia :D

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  3. Skyraf

Skyraf Użytkownik

Docenione treści:
    86
    Cześć Kalak,

Opiszę teraz ja co sądzę o twojej kandydaturze i całego jego kształtu.

Do kształtu podania się nie przyczepie jedynie są jakieś tam literówki.

Co do twojego zachowania w grze starasz się pomagać i być miły dla graczy. Jednak według mnie jeszcze czegoś Ci brakuje. Na pewno udzielasz się na forum jednak według mnie za mało.

W tym momencie jestem na NIE. Daj z siebie jeszcze więcej pokaż, że jeszcze bardziej Ci zależy zwiększ aktywność na forum i pomagaj więcej w grze.

Pozdrawiam Skyraf~

• Lubię To Lubię To x 2
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Lista
  4. wickedskinner

wickedskinner Brodacz

Docenione treści:
    43
    Urodzony minecraftowicz! :D (Tak, wiem, że chodziło o 2014 :p )

Bardzo miło widzieć, że po raz kolejny postanowiłeś napisać Podanie! Sądzę, że pewien rodzaj uporu i wytrwałości to jedna z cech bardzo pożądana w Ekipie, jak i chęć spędzania czasu na różnych trybach serwera, na którym Twojej obecności nie da się nie zauważyć. Martwią mnie nieco błędy powtórzone z poprzedniego Podania, ale to i tak jest lepsze od poprzedniego. Jesteś bystry i komunikatywny, sądzę, że rzetelnie wywiązywałbyś się z obowiązków Pomocnika.

Nie mam nic przeciwko Twojej kandydaturze, o ile w najbliższym czasie dowiedziesz, że nie brak Ci rezonu, wiedzy i przede wszystkim cierpliwości, czego z resztą Ci życzę! :)

• Przyjazny Przyjazny x 3
    • Zwycięzca Zwycięzca x 1
    • Lista
  5. ItzExplodd

ItzExplodd ⚡✡Żyd✡⚡

Docenione treści:
    561
    Cześć.
    Standardowo zacznę od tego, co mi najbardziej padło w oczy:
    Niepotrzebne dodatkowe kolory, chociaż podkreślenie jednego z najważniejszych punktów w podaniu [jeżeli nie najważniejszym] świadczy tylko o tym, że jesteś staranny.
    Ogromny plus.
    Do reszty raczej nie widzę sensu się odnosić, ponieważ wszystko jasno, oraz wyraźnie zostało opisane. Proponuję tylko wprowadzenie paru poprawek stylistycznych, gdyż z tym aż tak dobrze nie jest, ale złym podaniem tego nazwać nie można. W poprawkach mianowicie chodziło mi o eliminacje jak największej liczby kolorków. Używaj ich tylko wtedy, gdy rzeczywiście potrzeba.

To tyle.
    Proponuję Ci, abyś zastanowił się kolejny miesiąc nad tym, czy będziesz gotów zrezygnować z gry na rzecz działalności dla serwera.

Neutral, ale bliżej pozytywnej decyzji.

Farewell.

6. WORMISTRZ

WORMISTRZ Fan Polskiego Rapu ,,Drugi Kękę"

Docenione treści:
    424
    Chodziło mu o to, że chce zostać pomocnikiem, ponieważ lubi pomagać
    KalakPL spoko człek, ma 12 lat, a już serwa uratował
    Podanie jest spoko, w grze pomagasz ale troche za mało. Na forum jesteś ale przydałoby sie więcej
    Kalaczku tylko jak dostaniesz pomo to sie nie zmieniaj tak jak Gepards ;)
    Życze ci powodzenia
    Neutral

• Lubię To Lubię To x 1
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Przyjazny Przyjazny x 1
    • Lista
  7. SnowSGirlFun

SnowSGirlFun #7002

Docenione treści:
    338
    Cześć! ;)
    Podanie nawet, nawet. Dzisiaj na serwerze pomogłeś 1 raz (wtedy, kiedy byłam, a byłam bardzo długo), więc można to już zaliczyć jako jakiś mały minus. Na CA grasz długo, dużo Graczy Cię kojarzy. No dobra... pomagasz czasem :D. Często Cię widuję, zwłaszcza na sv. Mógłbyś poprawić swoją aktywność na forum.

Narazie wstrzymam się od głosu, jesteś zbyt ciężką decyzją :D.

Miłego wieczoru

8. JumiToJa

JumiToJa Użytkownik

Docenione treści:
    38
    Skladnia zdan, zasob slownictwa, poziom umiejetnosci poslugiwania sie danym jezykiem etc. mowia o czlowieku najwiecej. Po kazdej Twojej wypowiedzi, nawet najkrotszej i najprostszej widac, iz jestes dzieckiem. Najzwyklejszym w swiecie dzieckiem, a podstawa bytu w E&A jest swego rodzaju doroslosc, dojrzalosc. Skoro nawet w najmniejszym stopniu nie potrafisz ukazac tego w swoich wypowiedziach zdecydowanie nie jestes osoba o takowych cechach.

Krotko mowiac - NIE dla dzieci w E&A.

9. Elitoss :)

Elitoss :) Ryba

Docenione treści:
    28
    Witaj, pora żebym ja ocenił twoje dojscie do ekipy.
    Nie chce opisywać podanka, więc od razu przejdę do mojego testu na tobie.
    Niestety, wczoraj nie odpowiedziales na pytanie mojego mulciaka. Dodam jeszcze, że nie miałes z/w.
    Jesstem na NIE.
    Choć podanko bardzo ładne.
    Powodzenia mogę tylko życzyć.

10. ThreeEyedMaster

Członek Ekipy Administrator

Docenione treści:
    727
    Zdecydowałem się dać kolejną szansę komuś o wiele młodszemu niż średnia wieku w Ekipie CraftApple. Ale jestem przekonany, iż dasz sobie radę. Nie masz na imię Kacper ;)

Mam nadzieję, że sobie poradzisz z naciskiem jaki się pojawi ze strony innych Graczy, tych toksycznych. W razie jakichkolwiek problemów wal do Ladavi'ego jak w dym. To on będzie Twoim mentorem.

Wszyscy trzymamy kciuki byś został z nami jak najdłużej. Dlatego teraz nie pozostaje mi nic innego niż życzyć Ci wytrwałości, wytrwałości i jeszcze raz wytrwałości.

Kandydatura zaakceptowana

• Nie zgadzam się x 8
    • Przyjazny x 6
    • Głupek x 4
    • Zabawne x 2
    • Optymista x 2
    • UnLike x 1
    • Zgadzam Się x 1
    • Kreatywny x 1
    • Lista
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.