[Podanie] LIONsuer122

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika LIONsuer122, 7 Styczeń 2019.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. LIONsuer122

LIONsuer122 Użytkownik

Docenione treści:
    1
    Imię: Kacper

Dokładny nick w grze: LIONsuer122

Ile czasu dziennie przebywasz w grze, oraz na których serwerach najchętniej:Zawsze gram na openCreative ok. 3-11h

Data urodzenia:11.04.2004r przepraszam pomiliłem się z rokiem w tamtym podaniu

Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja: zaczołem grać w minecraft w 2010r ale nie pamiętam jaka wersja

Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple: Grę na sieci serwerów CraftApple rozpocząłem ok. Połowe mieciaca temu. (2018r.)

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na Serwerze gry lub Forum: Nie staram się stosować do regulaminu

Czy posiadasz rangę PREMIUM na CraftApple: Tak, posiadam.

Czy składałeś/składałaś wcześniej Podanie na Pomocnika CraftApple?: Tak. Pisząc podanie i jak odpisał mi jeden administrator na początku byłem smutny ale zrozumiałem o jakie błędy chodziło.

Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple: Moim zdaniem, serwer jest dopracowany.

Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik: Pomocnik posiada przywileje, które jest zobowiązany do stosowania kodeksu karnego. Pierwszym przywilejem pomocnika jest komenda/kick [Nick] [POWÓD], pozwala ona na dosłowne "wykopanie" gracza z serwera. Według kodeksu karnego, (§ 13. Punkt nr 2) komenda jest używana w przypadku niestosownego zachowania, braku poprawy po upomnieniu oraz słownictwa mogącego obrazić publicznie daną osobę. Następnym uprzywilejowaniem pomocnika jest komenda /tempmute [Nick]. Ta komenda pozwala na czasowe uciszanie gracza z czatu. Kodeks karny uświadamia, iż jeśli po wykorzystaniu wcześniejszej komendy gracz nie poprawi swojego zachowania, pomocnik musi użyć tymczasowego wyciszenia na czas 5 godzin. Ostatnim przywilejem pomocnika jest komenda /unmute [Nick]. To Komeda która pozwoli graczu pisanie na czacie.

Pomocnik prócz przywilejów w postaci komend posiada również obowiązki. A zarazem najważniejszym jest pomoc graczom w ich problemach. Pomocnik jest zobowiązany do pomocy nowicjuszom w ich problemach. Regularne sprawdzanie czatu, stanowi to jednocześnie pomoc moderacji. Pomocnik powinien odznaczać się bystrością przez np. zgłaszanie różnych usterek administracji wyższej.
    Ważnym elementem obowiązkiem jest zbieranie dowodów podczas karania. Pomocnik powinien zebrać wystarczające argumenty podczas karania.To niezwykle ważne, ponieważ ułatwia w ten sposób pracę administracji. Dzięki temu serwer jest utrzymany w porządku. Pomocnik musi być dyspozycyjny, musi dotrzymywać nadanych mu terminów. Aktywność jest jak najbardziej wskazana.

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem: Wiem, iż starając się o pomocnika, jestem zobowiązany do wielu obowiązków. Moim głównym celem jest aby pomagać graczą w problemie. Chciałbym zadbać aby gracze byli pogodziei i aby się nie kucil. Uważam, że człowiek powinien czasami spróbować czegoś dobrego, aby się nie śmiać za błędy ortograficzne tylko zwrócić uwagę w miły sposób

Opisz w jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: Wiadome jest, że nie każda sytuacja jest taka sama. W moim przypadku zrobiłbym wszystko aby dojść do końca.Jak jest trudna sytułacja to poproszę doświadczają osobę bo mnie nauczy jak ta sytułacja rozwiązać

Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Tak. Zawsze w wypadku odmiennych charakterów

Opisz swoją osobę: Tutaj min. 5 rozbudowanych zdań.: Cześć! Jak już wspomniałem mam na imię Kacper. Mam 14lat. Pochodzę z małego miasta Leszna z Wielkopolski choć nie powiedział bym że to małe miasto. Z racji iż jest to początek trzeciej klasy. (Jestem rok wcześniej) Jestem osobą pracowitą, która stara się każdą sytuację doprowadzić do końca. Mam dużo zainteresowań, a moim najważniejszym "hobby" jest granie (hakowanie). Choć jestem dyzlektyk to byłem zasmucony to zrozumiałem że nie można się podawać.
    Jestem maniakiem gier komputerowych. Wchodząc w wirtualny świat, odcinam się od rzeczywistości. Dla mnie komputer jest miejscem, w którym można spotkać różnych ludzi z różnych województw, rejonów, a nawet krajów.
    Jestem osobą bardzo wrażliwą, która stanie murem.

Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft: Minecraft jest grą, którą interesuję się od dzieciństwa.
    Począwszy od słabych początków, byłem słaby kuzyn mnie zaczoł uczyć i jestem lepszy nisz wtedy. Moim największym "hobby" w minecraft jest budowanie.

Określ swoją dyspozycyjność: Jestem dyspozycyjny na różne sposoby m. in.: W grze, diskord, Facebook, , Forum (staram się)

Umotywowanie podania: Proszę o pozytywne rozpaczenia mojego podania. Lubię ludzią pomagać chce aby na serwerze ludzie się miło czuli i bezpiecznie. Był też taki serwer pomocnicy nie pomagali i ludzie odchodzili. Jeśli moja pomoc jest potrzebna miło mi będzie jak przyjmiecie mnie. Pozdrawiam
    LIONsuer122, Kacper jak tam kto woli

• Głupek Głupek x 4
    • Gafy ortograficzne Gafy ortograficzne x 1
    • Lista
    Reklama
  2. Ladavi

Ladavi Więzień numer #3147
    Członek Ekipy ViceAdministrator

Docenione treści:
    521
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 3
    • Lubię To Lubię To x 1