(podanie) LIONsuer122

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika LIONsuer122, 5 Kwiecień 2019.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. LIONsuer122

LIONsuer122 Do widzenia wszystkim

Docenione treści:
    4
    Imię:Kacper
    Dokładny nick w grze:LIONsuer122
    Ile czasu dziennie przebywasz w grze oraz na których serwerach najchętniej:przebywam na
    serwerach opencrative survival. Przebywam na
    tym serwerze 3-11 godzin dziennie, ale czasem
    muszę się uczyć.
    Data urodzenia:11.04.2005
    Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja:Zacząłem grac w minecraft w 2009roku, ale nie przypominam sobie jaka wersja.
    Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple:zacząłem grac na serwerach craftapple w grudniu 2018roku
    Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na Serwerze gry lub Forum:Nie, przeszczegam zasad.
    Czy posiadasz rangę PREMIUM na CraftApple:Nie, ale posiadałem.
    Czy składałeś/składałaś wcześniej Podanie na Pomocnika CraftApple? Tak, ale nie znalazłem się w ekipie ponieważ nie miałem rozbudowanych zdań.
    Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple:tak, chciałbym usprawnić działanie na serwerach craftapple, aby gracze byli uspokojeni.
    Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik:pomagać wyższym ranga w ogarnianiu czatu.
    Zgłaszać problemy/usterki/bugi do ViceAdministratora lub Administratora.
    Pomagać Graczom w ich problemach, wyjaśniać działanie komend.
    Uczestniczyć w dyskusjach na Forum.
    Zbierać dowody Karania.
    Być dyspozycyjnym (Wykonywać czynności, wskazane przez Vice/Administratora, Moda)
    A komedy pomocnika to:/kick [Nick] <POWÓD> - Wyrzuca Gracza z Serwera w sieci.
    /tempmute [Nick] [Xmo Xd Xh Xm Xs] <POWÓD> - uciszenie Gracza na czas tymczasowy na serwerze. Np. : /tempmute steve 24h lub 1mo lub 60s lub 7d cenzura/chat dzialki
    /unmute [Nick] - zdejmuje wyciszenie.
    Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem:ponieważ mam małe doświadczenie od moderatorów jak trzeba się zachować w konfliktach.
    Opisz, w jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty:zależy jaka, jak jest kłótnia kto nieumie budować to proszę ich aby się przenieśli na msg a jak to nie zadziała i zacznie się cenzura to kick albo ostrzeżenie.(albo poproszę o pomoc moderatora)

Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi:tak posiadam biorę udziały w akcjach charytatywnych. Oraz panie nauczycielki proszą mnie, abym obserwował uczniów na ich zachowanie.
    Opisz swoją osobę: Tutaj min. 5 rozbudowanych zdań.Witaj! Jak napisałem mam na imię Kacper mam 13 lat. Lubie jeździsz na rowerze oraz pływać na basenie. Jestem osoba, która jest spokojna, pomagająca oraz miła. Chce pomoc administracji serwera, ponieważ co się stało to jest szokujace dla mnie jeden administrator musi sie zajac calym serwerem. Mam też doświadczenie z odpowiedzialnością za cały serwer. Lubie bardzo budować jestem też osoba kreatywna. Mieszkam w Lesznie niektórzy myślą, że to mała miejscowosc, ale dla mnie duża. Lubie tez jeździć nad morze.
    Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft:podoba mi się w mc ze można być kreatywny, że nie ma żadnych ograniczeń.

Określ swoją dyspozycyjność:jestem aktywny na serwerze forum Reklamowanie serwerów Discord jest niedozwolone! oraz ts 3
    Umotywowanie podania:jak administracja mnie nie przyjmie to nic, ale trzeba się starac, aby dotrzeć do celu. Nie zależy mi, abym był na wyższej randze, ale chce pomagać.

• Głupek Głupek x 3
    • Gafy ortograficzne Gafy ortograficzne x 2
    • Lista
    Reklama
  2. Inevara

Inevara #7772/0621

Docenione treści:
    321
    Jeśli ci nie zależy, to po co składasz podanie? Pomagać możesz i bez rangi.

To nie odpowiada na pytanie powyżej.

Samo podanie to nie wszystko. Żeby człowiek dostał się do ekipy, musi się wykazać jako osoba, nie jako (uwaga, podsumowanie tekstu) niechlujne, pisane na szybko podanie. Jeśli masz taki problem w napisaniu własnego podania ze zrozumieniem, jakim byłbyś pomocnikiem? Nie polecam tego allegrowicza.

3. Craftapple.pl

Craftapple.pl Administrator
    Członek Ekipy Administrator

Docenione treści:
    568
    Podanie odrzucone.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę