MC.CRAFTAPPLE.PL

Dolacz do innych graczy

Podanie na Pomocnika - _ITSAGIRL_

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika _ITSAGIRL_, 5 Styczeń 2019.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. _ITSAGIRL_

_ITSAGIRL_ Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Imię: Maja

Dokładny nick w grze: _ITSAGIRL_

Ile czasu dziennie przebywasz w grze, oraz na których serwerach najchętniej: Chodze do szkoły ,ale jak wracam od razu ide do komputera i zaczynam grac. Oczywiście ze na mc.craftapple.pl a najczęściej jestem na OpenCreative.

Data urodzenia:12.12.2006.

Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja: 19.03.2016 a wersji niestety nie pamiętam.

Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple: Około 13.12.2017.

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na Serwerze gry lub Forum: Tak, dostałam bana na 14 dni za reklamę.

Czy posiadasz rangę PREMIUM na CraftApple: Nie niestety nie posiadam.

Czy składałeś/składałaś wcześniej Podanie na Pomocnika CraftApple?: Nie to jest moje pierwsze Podanie w życiu.

Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple:Nic, ponieważ Craftapple jest sam w sobie piękny wiec nic.

Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik:

Komendy Pomocnika:
    -/Kick Nick Powód
    -/unmute Nick
    -/tempmute Nick Czas Powod

Obowiazki Pomocnika:
    Pomocnik powinien być Mily i Uprzejmy w obecności innych graczy oraz powinien pomagać i tłumaczyć komendy i napewno powinien nie być niemily i nie dawac bez powodu kicka lub mute.

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem: Chciała bym zostać Pomocnikiem, ponieważ jest to moje najgłębsze marzenie które chce spełnić.

Opisz w jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: Jeżeli gracze by się poklocili podala bym im komendę /msg lub /ignore a jeżeli by to nie zadzialalo dala bym obu graczom mute.

Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Czasami mi się zdarza ze nie ale w większości przypadkach to tak.

Opisz swoją osobe: Tutaj min. 5 rozbudowanych zdań: Czesc! Tu Maja (_ITSAGIRL_) i mam 12 lat. Jeżeli już wiecie chciała bym zostać Pomocnikiem bo jest to moje najgłębsze marzenie. Kocham kolor czarny, bialy i niebieski. Lubie serwer Craftapple, ponieważ są tam bardzo mile osoby i w ogóle serwer jest sam w sobie jest THE BEST!!

Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft: Najbardziej podoba mi się Minecraft grafiką.

Określ swoją dyspozycyjność: Można się ze mna skontaktować i wyłącznie przez:
    INSTAGRAMA - majewnass
    FORUM
    I SERWER

Umotywowanie podania: Mam nadzieje ze to Podanie na Pomocnika zostanie potwierdzone,
    bo jeżeli zostało by potwierdzone to bym bardzo ale to bardzo pomagala innym graczom.

Jeszcze pod koniec chciała bym napisac ze przeczytałam regulamin wszystko było pisane samodzielnie. Bardzo dziekuje jeżeli Ekipa Craftapple to przeczyta i potwierdzi. CZEKAM NA ODPOWIEDZ!

• Burak Burak x 3
    • Błędy ortograficzne Błędy ortograficzne x 1
    • Lista
    Reklama
  2. Crytal

Crytal Użytkownik

Docenione treści:
    556
    upload_2019-1-5_15-58-48.png

• Zabawne Zabawne x 4
    • Burak Burak x 2
    • Nie lubię Nie lubię x 1
    • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
    • Lista
  3. Anonalise_

Anonalise_ (sarathekiller)

Docenione treści:
    14
    Witaj

Po prostu nie. Najpierw jak gracze się klócą i nie działa na nich nic, daje się kicka a nie mute od razu. Nie nadajesz się na pomocnika, skoro nawet nie chciałaś poświęcić czasu na podanie, a nawet nie wiedziałaś jak go się robi.

Jestem na NIE.

4. DJCreeperYT

DJCreeperYT ☆|Walker nr. #6463|☆

Docenione treści:
    543
    Weź się lepiej za pomaganie rodzicom, a nie tylko na komputerze siedź.

• Lubię To Lubię To x 2
    • Burak Burak x 1
    • Lista
  5. lucklucky10

lucklucky10 Były ViceAdmiηistrator. STUDENT PRAWA
    Zasłużony

Docenione treści:
    309
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Użyteczne Użyteczne x 1
    • Lista
    #5 lucklucky10, 5 Styczeń 2019
    Ostatnio modyfikowano: 5 Styczeń 2019
  6. _Jihad Arab

_Jihad Arab Użytkownik

Docenione treści:
    64
    1. masz raka
    2. nikt cie nie chce w pomocy
    3. nie pomagasz
    4. nie masz komend
    5. nie masz czasu na pomaganie tylko bawisz sie w jakies uposledzone bobasy czy co kolwiek
    6. twoja ortografia jest uposledzona
    7. nie udzielasz się w ogóle na czacie
    napisanie tego nie zajelo mi wiecej niz 40 sekund pozdrawiam czy tam nie pozdrawiam dzien dobry czy tam dobry wieczor elo elo 3 20
    jestem na wielkie nie juz sam nick mowi ze licznik raka wybije poza skalę
    ELOLO

edit: dziękli za insta mam teraz kogo nękać i na kim się wyładować
    podając swoje dane w internecie narażasz się na niebezpieczeństwo tym samym pokazując jaka jesteś nieodpowiedzialna
    upload_2019-1-5_20-13-1.png

• Burak Burak x 9
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 2
    • Lista
    #6 _Jihad Arab, 5 Styczeń 2019
    Ostatnio modyfikowano: 5 Styczeń 2019
  7. R_A_P_3_R

R_A_P_3_R ✯Biznesmen✯
    Członek Ekipy ViceAdministrator

Docenione treści:
    843
    Witaj Maju,

Widać już na samym wstępie, iż Podanie jest bardzo ubogie oraz ze nie poswieciłaś wystarczająco dużo czasu na napisanie go porządnie, schludnie i dokładnie [nie wspominając o zapomnianym pożądanym Tytule].

Ale przejdźmy do konkretów. Będę szczery.

Nie zauważyłem Twojego Nicku na Czacie dopóki nie zapytałaś się jak „mieć” Pomocnika, gdyż prawdopodobnie zafascynował Cię ten wyróżniający się na tle innych prefiks „Pomocnik” przy Naszym nowym Członku Ekipy.
    Nie widziałem ani razu, aby płynęła z Twojej strony jakakolwiek pomoc a okazji do tego nie brakowało. Byłaś karana w postaci bana. Na Forum dopiero co utworzyłaś konto.

A gdyby przy tym nie łamali Regulaminu to i tak zebraliby mute?

Czyli z tego wynika to co pisałem wyżej. Nie pomagasz, ale zaczniesz [obiecujesz] pomagać, gdy dopiero dostaniesz tę rangę.

Według mnie jest o wiele, ale to wiele za wcześnie abyś dostała tę rangę. Na Twoim miejscu mocno bym przemyślał - czy jestem w stanie poświecić dobrą zabawę na służbę, która będzie mnie mocno obowiązywać! Poznaj lepiej Serwer jak i samą Społeczność CA. Wbij czasem na Serwerowego Ts3, popraw dość mocno aktywność na Forum i najważniejsze: zacznij pomagać :).

Jestem na wielkie NIE.

• Lubię To Lubię To x 2
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 2
    • Kreatywny Kreatywny x 1
    • Lista
    Reklama
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę