Podanie na pomocnika [SuperHeroks]

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika SuperHeroks, 15 Maj 2018.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SuperHeroks

SuperHeroks Użytkownik

Docenione treści:
    2
    Imię:przemek
    Dokładny nick w grze: SuperHeroks
    Ile czasu dziennie przebywasz w grze, oraz na których serwerach najchętniej:w grze przebywam 4 6 godz naj bardziej lubię grać na trybie survival
    Data urodzenia: 7 04 2005
    Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja: 2016 wersja 1.9
    Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple: 2013
    Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na Serwerze gry lub Forum: nie
    Czy posiadasz rangę PREMIUM na CraftApple: nie
    Czy składałeś/składałaś wcześniej Podanie na Pomocnika CraftApple? nie
    Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple: nic nie chcę zmieniać podoba misie tak jak jest
    Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik: pomocnik ma obowiązek pomagania i uczymania kultury na serwerze.Uprawnienia ma /mute /kick /tempmute /unmute Przepraszam za orto jak coś.
    Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem: ponieważ zawsze chciałem pomagać graczą na serwerze
    Opisz w jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: jeśli ktoś się kłuci napisze żeby się uspokojili lub pisali na msg.
    Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Tak
    Opisz swoją osobę: Tutaj min. 5 rozbudowanych zdań. Mam na imię Przemek.Mam 13 lat i bardzo chętnie pomagam.Mój charakter jest bardzo miły i nie denerwóje się.Lubię jeść placki :D.
    Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft: kwadraty!
    Określ swoją dyspozycyjność:
    Umotywowanie podania: tak

Mam nadzieję że mi się uda Dziękuję

#1 SuperHeroks, 15 Maj 2018
    Ostatnio modyfikowano: 15 Maj 2018
    • UnLike UnLike x 4
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
    Reklama
  2. ThreeEyedMaster

ThreeEyedMaster Użytkownik
    Zasłużony

Docenione treści:
    1 357
    Niestety fakt, iż nie chciało Ci się poświęcić chwili, aby dokładnie zapoznać się ze Wzorem Podania każe nam wątpić w to, że będzie Ci się chciało poświęcić czas na wypełnianie obowiązków w Ekipie, a to przekreśla Twoją szansę na dołączenie do Ekipy.

Pograj na CraftApple kolejny miesiąc. Daj się poznać innym Graczom. Zwiększ swoją aktywność na Forum. Udowodnij, iż naprawdę "lubisz pomagać".

Znajdź chwilę na zapoznanie się z Regulaminem, Uprawnieniami i Obowiązkami Pomocnika, oraz Wzorem Podania. Przeczytaj wskazówki dotyczące pisania Podania.

A jeśli po miesiącu nadal będziesz chciał zostać Pomocnikiem, to napisz Podanie i zobaczymy.

Pamiętaj, Administracja posiada multikonta. Nigdy nie wiesz gdy patrzymy.

Podanie niezgodne ze wzorem.

Kandydatura odrzucona.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę