Podanie na pomocnika

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika SuperHeroks, 8 Kwiecień 2018.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SuperHeroks

SuperHeroks Użytkownik

Docenione treści:
    2
    Imię:przemek
    Dokładny nick w grze:GreatBoy
    Ile czasu dziennie przebywasz w grze, oraz na których serwerach najchętniej:dziennie przebywam po 3godziny lub wiecej gram na serwerze survival
    Data urodzenia:17 kwietnia 2006
    Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja:gram w mc z 4lata
    Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple:2lata
    Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na Serwerze gry lub Forum:nie
    Czy posiadasz rangę PREMIUM na CraftApple:nie
    Czy składałeś/składałaś wcześniej Podanie na Pomocnika CraftApple?: nie
    Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple:pasuje mi wszystko.
    Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik:mute,unmute,tempban,kick
    Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem:poniewaz lubie pomagac graczom i pilnowac kultury
    Opisz w jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty:napisze: prosze sie uspokojic lub pisac na msg.
    Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi:tak
    Opisz swoją osobę: Tutaj min. 5 rozbudowanych zdań.jestem bardzo mily i pomagam w szkole.mam 12lat wiem ze malo, i lubie zwierzeta.lubie tez ludzi którzy sa mili i dobrzi.niewiem co juz napisac
    Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft:diamenty i szmaragdy i skiny graczy.
    Określ swoją dyspozycyjność:umiem rozpoznac czitera.
    Umotywowanie podania:zawsze chcialem pomgac, i miec range pomocnik ale nie udawalo sie wiedz moze tu mi sie uda bardzo bym chcial ja dostac.

• Głupek Głupek x 4
    • Zabawne Zabawne x 2
    • Optymista Optymista x 1
    • Lista
    Reklama
  2. lucklucky10

lucklucky10 Były ViceAdmiηistrator.
    Zasłużony

Docenione treści:
    306

• Zabawne Zabawne x 4
    • Zwycięzca Zwycięzca x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
    • Lista
  3. ThreeEyedMaster

ThreeEyedMaster Użytkownik
    Zasłużony

Docenione treści:
    1 357
    Niestety fakt, iż nie potrafisz wykazać się cierpliwością ws. rozpatrzenia Twojego Podania każe nam wątpić w to, że będziesz w stanie wykazać się nią w stosunku do Graczy wymagających Pomocy, a to przekreśla Twoją szansę na dołączenie do Ekipy. Ponadto nie chciało Ci się poświęcić czasu na napisanie porządnie swojego własnego Podania, a zatem wątpię iż będzie Ci się chciało poświęcać czas dla Graczy. A to tym bardziej przekreśla Twoją szansę na dołączenie do Ekipy.

Pograj na CraftApple kolejny miesiąc. Zwiększ swoją aktywność na Forum. Udowodnij, iż naprawdę "lubisz pomagać".

Znajdź chwilę na zapoznanie się z Regulaminem, Uprawnieniami i Obowiązkami Pomocnika, oraz Wzorem Podania. Zapoznaj się z praktycznymi poradami nt. pisania Podania.

A jeśli po miesiącu nadal będziesz chciał zostać Pomocnikiem, to napisz Podanie i zobaczymy.

Pamiętaj, Administracja posiada multikonta. Nigdy nie wiesz gdy patrzymy.

Kandydatura odrzucona.

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 3
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Lista
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę