podanie na pomocnika

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika _FoxLady_, 26 Maj 2019.

?

Czy mam jakieś szanse?

1. Tak, zrobiło to na mnie wrażenie!

50,0%
  2. Jakieś szanse zawsze są...

12,5%
  3. Nie, co to w ogóle jest?!

37,5%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. _FoxLady_

_FoxLady_ Użytkownik

Docenione treści:
    1
    Imię: Oliwia
    Dokładny nick w grze: _FoxLady_
    Ile czasu dziennie przebywasz w grze, oraz na których serwerach najchętniej: przebywam około 2 godzin dziennie i uwielbiam grać na bed wars i hide and seek
    Data urodzenia: 1.03.2007
    Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja: 24.12.2018 wersja 1.13.2
    Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple: 1.01.2019
    Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na Serwerze gry lub Forum: nigdy :D
    Czy posiadasz rangę PREMIUM na CraftApple: Niestety, nie.
    Czy składałeś/składałaś wcześniej Podanie na Pomocnika CraftApple? Nie
    Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple: Dodać nowe tryby gry oraz uczyć graczy szacunku do siebie i administracji
    Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik: Pomaga moderatorom oczyszczać czat, broni słabszych, którzy są oszukiwani lub prześladowani czatem.
    Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem: Myślę, że głównie dlatego, że lubię pomagać innym i umiem kogoś uspokoić w sposób łagodny, umiem zapamiętać dużo komend oraz widzę wszystko co się dzieje na czacie.
    Opisz w jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: Z osobą powodującą konflikt trzeba porozmawiać łagodnie, jeśli to nie pomoże trzeba trochę zrozumieć powód konfliktu i wtedy podjąć postępowania.
    Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Posiadam wielką umiejętność współpracy z ludźmi.
    Opisz swoją osobę: Tutaj min. 5 rozbudowanych zdań. Jestem wzrokowcem, słuchowcem i kinestetykiem jednocześnie. Szanuję administrację każdego serwera na którym gram. Umiem bardzo dużo zapamiętać. Zależy mi aby się dostać. Jestem dobrym budowniczym i mogłabym pomagać budować nowe lobby. Szybko się uczę. Znam język angielski i trochę niemieckiego.
    Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft: W Minecraftcie podoba mi się to, że można robić co się chce, swoboda, wolność.
    Określ swoją dyspozycyjność:Jestem do dyspozycji w piątki, soboty i niedziele(wieczorami)

• Zgadzam Się x 2
    • Lubię To x 1
    • UnLike x 1
    • Optymista x 1
    • Głupek x 1
    • Lista
    Reklama
  2. ThreeEyedMaster

ThreeEyedMaster Użytkownik
    Zasłużony

Docenione treści:
    1 358