[podanie]PennywisePL (PawlikP)

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika PennywisePL, 6 Czerwiec 2018.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. PennywisePL

PennywisePL Użytkownik

Docenione treści:
    1
    Imię: Bartłomiej
    Dokładny nick w grze: PawlikP (jest to konto, na którym głównie gram, na PennywisePL bywam rzadko)
    Ile czasu dziennie przebywasz w grze, oraz na których serwerach najchętniej: Najchętniej przebywam na serwerze Creative (nowym) choć i na survivalu bywam często. gram codziennie po 1- 5 godzin
    Data urodzenia: 18.04.2002
    Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja: Z początku nie wiedziałem nawet, że są jakieś wersje XD. pamiętam na pewno wersję 1.6.4, ale daty nie pamiętam zupełnie. w 2013/14 już na 100% grałem.
    Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple: zeszłe wakacje ( sierpień/ wrzesień 2017 rok)
    Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na Serwerze gry lub Forum: nie nigdy
    Czy posiadasz rangę PREMIUM na CraftApple: nie, nie posiadam
    Czy składałeś/składałaś wcześniej Podanie na Pomocnika CraftApple? Nie, nigdy
    Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple: Bardzo mi się serwer podoba, nic bym nie zmieniał, może dodał parę opcji.
    Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik: Musi pomagać graczom, moderatorom, oraz administratorom (sama nazwa mówi) może kickować i uciszać (mute) osoby które zaśmiecają chat, lub stosują wulgaryzmy (powinien, a nawet musi robić screeny, jako dowody)
    Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem: Będę szczery: ostatnio taka mnie myśl naszła, żeby dołączyć do ekipy craftapple.pl, to było jakoś po tym jak zrobiłem posąg Trójokiego.
    Opisz w jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: najchętniej, to rozmową. ale w ostateczności posłużyłbym się mutem (lub kickiem, jakby ktoś totalnie świrował)
    Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Tak, posiadam tę umiejętność, choć raczej jestem samotnikiem. (ale rozkręciłem całkiem niezły serwer na Reklamowanie serwerów Discord jest niedozwolone! wraz z koleżanką więc raczej jest OK )
    Opisz swoją osobę: Naprawdę jestem Bartek, ale wolę ksywkę: Pawlik. Mieszkam w Nowym Sączu (takie miasto na południu). Uczę się modelowania 3D (z jutjuba) i tworzę własną grę (poradniki z jutjuba). Czytam mnóstwo książek (nołp nie mam oksów jak denka od butelek) i słucham "dziwnych piosenków".
    W Minecraft zazwyczaj dużo buduję, wychodzi mi to dosyć dobrze, ale w gruncie rzeczy nudno czasami tak ustawiać te klocki w kółko. pędzam na servie dużo czasu i fajnie byłoby go na coś spożytkować na coś użyteczniejszego.
    Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft: Możliwość zbudowania tego co się chce, kooperacja z innymi graczami.
    Określ swoją dyspozycyjność: Tak jak powyżej pisałem: jestem codziennie (tak od 13, 14. ale wakacje się zbliżają :D) Mam konto na Discordzie, oraz na Team speaku.
    Umotywowanie podania: Wydaje mi się (Polonistka to by mnie zabiła "powiedz im, że to ty jesteś tym kogo potrzebują i jesteś pewny, bla bla bla"), że nadawałbym się do tej ważnej roli jaką jest pomocnik administracji. Potrafię też w razie czego szybko wpisać /kick

#1 PennywisePL, 6 Czerwiec 2018
    Ostatnio modyfikowano: 7 Czerwiec 2018
    • Zabawne Zabawne x 3
    • Optymista Optymista x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • UnLike UnLike x 1
    • Lista
  2. ZymDeQuadka

ZymDeQuadka Użytkownik

Docenione treści:
    10
    Jak dla mnie podanie całkiem spoko + jesteś dość często na serwerze. Jestem wyczulona na błędy ortograficzne i interpunkcyjne, a tutaj jedyne co bym dodała to,w niektórych miejscach duże litery, ale to taka drobna uwaga.

Na razie jestem na TAK

3. vYori

vYori Użytkownik

Docenione treści:
    1
    Hmm, podanie spoko, ale jest kilka błędów, które warto poprawić. ;)

Na craftapple jestem od niedawna, ale przyznam, ze twój nick wyświetlał mi się na tabie, a raz nawet na czacie.

Jak na razie jestem NEUTRAL

P.S. Powodzenia...

4. Julinek

Julinek Papugorożkowe coś

Docenione treści:
    3
    Widuje cię, ale dosyć rzadko... a jak już widzę to tylko na Tabie.
    Lepiej byłoby jakbyś używał w tego typu oficjalnych pismach mniej potocznych słów.
    Nadawałbyś się do tej roli? Dobrze, ale dlaczego?
    Dlaczego chciałbyś zostać, a nie kiedy wpadłeś na ten pomysł ;)

Niestety na razie jestem na Nie

5. Hristian

Hristian Nieśmieszny człowiek

Docenione treści:
    20
    Kojarzę cię, ale rzadko pomagasz. Coś oszukany ten wiek...

NIE

Edit: mam na myśli to, że na profilu masz 21 lat, a w podaniu 16.

#5 Hristian, 6 Czerwiec 2018
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Użyteczne Użyteczne x 1
    • Lista
  6. PennywisePL

PennywisePL Użytkownik

Docenione treści:
    1
    Edit: Ogarniam XD. takie przyzwyczajenie z czasów gdy musiałem mieć więcej lat, aby sie gdzieś zalogować

#6 PennywisePL, 7 Czerwiec 2018
    • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Lista
  7. Sinmiedo

Sinmiedo Użytkownik

Docenione treści:
    325
    zeszłe wakacje ( sierpień/ wrzesień 2016 rok)

Trochę ci się roki pomyliły...

8. PennywisePL

PennywisePL Użytkownik

Docenione treści:
    1
    Dzięki, ze zauważyłeś!

9. _Jihad Arab

_Jihad Arab Użytkownik

Docenione treści:
    36
    ...

Dobra, nie miałem czego więcej się przyczepić. Nie rozpoczynasz zdań z dużej litery, zapominasz stawiać kropki, nie pomagasz, to ze Three zbudowałeś posąg, to nie znaczy, że podanie ma być napisane nie dokładnie.

NIE

#9 _Jihad Arab, 8 Czerwiec 2018
    Ostatnio modyfikowano: 9 Czerwiec 2018
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Gafy ortograficzne Gafy ortograficzne x 1
    • Lista
  10. Wiktorowy

Wiktorowy Człowiek jeżdżący tankietką po chodniku

Docenione treści:
    25
    -Mała aktywność na forum

-Nie pomagasz (a przynajmniej ja nie widziałem byś pomagał)

...
    Gram 7-8, prawie codziennie, i jakoś ani cię nie widać, ani słychać.

Nie będę się dalej rozpisywać (Mr. Leń Patentowany), bo i tak chyba jasne, że napiszę to co piszę pod każdym podaniem...
    NIE.

11. Ciuchol

Ciuchol Użytkownik

Docenione treści:
    6
    Do czego mogę się przyczepić :
    1. Aktywność na serwerze - czat.
    2. Estetyczność i interpunkcja.

Na razie
    NEUTRAL

12. ThreeEyedMaster

Członek Ekipy Administrator

Docenione treści:
    778
    Niestety fakt, iż nikt nie kojarzy abyś pomagał na Serwerze, przekreśla Twoją szansę na dołączenie do Ekipy.
    Pograj na CraftApple kolejny miesiąc. Zwiększ swoją aktywność na Forum. Udowodnij, iż naprawdę "lubisz pomagać".

Znajdź chwilę na zapoznanie się z Regulaminem, Uprawnieniami i Obowiązkami Pomocnika, oraz Wzorem Podania. Zapoznaj się z praktycznymi poradami nt. pisania Podania.

A jeśli po miesiącu nadal będziesz chciał zostać Pomocnikiem, to napisz Podanie i zobaczymy.

Pamiętaj, Administracja posiada multikonta. Nigdy nie wiesz gdy patrzymy.

Kandydatura odrzucona.

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Optymista Optymista x 1
    • Lista
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę