[Podanie] PyteQ

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika PyteQ, 7 Grudzień 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. PyteQ

PyteQ Ja.

Docenione treści:
    3
    Imię » Fabian

Dokładny nick w grze » PyteQ

Ile czasu dziennie przebywasz w grze, oraz na których serwerach najchętniej »
    Aktualnie najwięcej czasu spędzam na trybie OpenCreative

Data urodzenia »10 lipca 2005

Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja » Styczeń 2015 wersja bodajże 1.7.2

Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple »
    Wrzesień 2016

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na Serwerze gry lub Forum » Tak,za nieumyślną reklamę oraz wyzywanie oraz kłócenie się z Administracją CraftApple,bardzo tego żałuje.

Czy posiadasz rangę PREMIUM na CraftApple » Nie.

Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple » Dodanie automatycznego logowania dla osób z minecraftem premium

Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik »
    Uprawnienia
    → /kick NICK POWÓD » Wyrzuca gracza z serwera.
    → /tempmute NICK CZAS POWÓD » Wycisza gracza.
    → /unmute NICK » Zdejmuje karę wyciszenia.

Obowiązki
    → Zbierać dowody podczas karania.
    → Tłumaczyć graczom znaczenia komend.
    → Pomagać moderatorom w ogarnianiu chatu.
    → Wszelkie problemy/bugi zgłaszać do Vice/Administratora.
    → Być dyspozycyjnym,wykonywać dodatkowe czynności wskazane przez wyższą rangę.

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem » Znam się na rzeczy,pełniłem wiele podobnych funkcji na innych serwerach,znam bardzo wiele komend gry,potrafię nawiązać więź z ludźmi.

W jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty » Zależy czego dotyczy problem,jeśli to będzie błahostka (np.mała kłótnia o itemy) zaproponuje graczom użycia komendy /ignore,jeśli nie podziała użyję komend pomocnika (w pierwszej kolejności wyrzucę z serwera,a w drugiej (jeśli gracze nie będą dawać spokoju) wyciszę) ,a jeśli problem będzie większy (np. wyzywanie) zbiorę dowody (jeśli ich nie będzie wytłumaczę graczom ,że bez dowodów nic nie zrobią) i ukaram graczy.

Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi »
    Tak,potrafię świetnie współpracować z innymi osobami bez względu na to ile mają lat i jacy są.

Opisz swoją osobę: Tutaj min. 5 rozbudowanych zdań. » Nazywam się Fabian Komorowski,aktualnie mam 12 lat. Mieszkam w małej wsi pod Bydgoszczą(woj. kujawsko-pomorskie). Interesuję się grafiką oraz serwerami minecraft,jak już wspominałem pełniłem podobne funkcję (pomocnika) na innych serwerach. Bardzo lubię rzeczy marki apple,nadużywam "XD". Jestem taką "szarą myszką" ale potrafię też być szalony. Byłem na serwerze karany kilka razy,bardzo tego żałuje. W przyszłości chcę mieć własny bar (XDD). Mam dużo wolnego czasu,iż często choruję. Jestem gotów podjąć się bycia Pomocnikiem,wiem że to nie tylko prefix,to zaufanie administracji.

Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft
    » Możliwość stworzenia wszystkiego za pomocą odrobiny wyobraźni.

Określ swoją dyspozycyjność » Na serwerze przebywam wiele czasu (1 - 3h dziennie). Można znaleźć mnie na Facebooku,skype oraz GG,nieraz wpadnę na serwerowego TS3.

Umotywowanie podania » Nie będę jak wszyscy pisał "mam nadzieję ,że zostanę przyjęty" bo to już mi się przejadło. Ja chciałbym życzyć wszystkim powodzenia.

✿ Pozdrawiam ✿

2. ۞ ThunderBuddys ۞

۞ ThunderBuddys ۞ Użytkownik

Docenione treści:
    250
    Uważam, iż aktualnie nie jesteś gotowy na to, by otrzymać rangę pomocnika.
    Dla mnie musisz jeszcze trochę mocniej się przyłożyć, bo na razie za nic wszystko chcesz dostać.

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Zwycięzca Zwycięzca x 1
    • Lista
  3. CreeperPL

CreeperPL ☆Strażnik Teksasu☆

Docenione treści:
    252
    Ja uważam tak jak Thunder, nie jesteś gotowy na rangę pomocnika, czasami wdajesz się w kłótnie, piszesz skargi bez sensu.
    Co do podania jest ładne, ozdobione znaczkami no i estetyczne.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę