[Podanie] RedNaxela299

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika RedNaxela299, 13 Kwiecień 2019.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. RedNaxela299

RedNaxela299 Użytkownik

Docenione treści:
    7
    Imię: Aleksander

Dokładny nick w grze: RedNaxela299

Ile czasu dziennie przebywasz w grze, oraz na których serwerach najchętniej: Odpowiadając na pierwsze pytanie - tyle, ile mogę. Myślę, że jest to około 2 do 3 godzin dziennie. Odpowiadając zaś na drugie - nie przebywam na innych serwerach niż CraftApple Survival.

Data urodzenia: 2001-08-24

Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja: sierpień 2011; wersja: beta 1.7.3

Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple: sierpień 2017

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na Serwerze gry lub Forum: Nie, nie byłem.

Czy posiadasz rangę PREMIUM na CraftApple: Aktualnie nie, choć posiadałem już kilkukrotnie.

Czy składałeś/składałaś wcześniej Podanie na Pomocnika CraftApple: Nie, jeszcze nie składałem.

Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple: Wprowadziłbym zadania dla Graczy w stylu popularnych w wielu grach Daily Questów, za które nagrody finansowane byłyby z pieniędzy zebranych przez Bank Centralny z podatków dochodowych. Wiem, że to pomysł dość pogmatwany i pewnie trudny do implementacji, ale gdyby się ona udała, byłoby z pewnością całkiem ciekawie.
    Brakuje mi także opcji migracji wszystkich danych na konto o innym nicku. Mam wrażenie, że odpowiednio spreparowany skrypt, mający dostęp do plików konfiguracyjnych wszystkich zainstalowanych pluginów i mogący w nich podmienić nazwę, byłby dobrym wyjściem. Do czego w ogóle mi to potrzebne? - powiem w części "o mnie".

Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik: Do obowiązków Pomocnika należy:
    • pomoc Ekipie w dbaniu o porządek na czacie globalnym serwera oraz zbieranie dowodów podczas karania;
    • pomoc Graczom w ich problemach, w tym wyjaśnianie działania komend;
    • zgłaszanie usterek do Administracji;
    • aktywne uczestnictwo w życiu Serwera oraz Forum;
    • dyspozycyjność polegająca na wykonywaniu zadań nadanych przez członka Ekipy wyższego rangą, bądź Administracji.
    Pomocnik ma uprawnienia do karania Graczy nieprzestrzegających Regulaminu; realizowane jest przy użyciu komend:
    • /kick <nazwa> [powód] - wyrzucenie Gracza z Serwera;
    • /tempmute <nazwa> <czas> [powód] - czasowe wyciszenie wiadomości Gracza na czacie globalnym;
    • /unmute <nazwa> - wyłączenie wyciszenia wiadomości
    Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem: Chciałbym zostać Pomocnikiem, ponieważ nie toleruję wulgarnego słownictwa ani przemocy (również psychicznej), a, niestety, zdarza mi się być jej świadkiem pod nieobecność członków Ekipy i Administracji.

Opisz w jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: Jestem zwolennikiem kompromisów oraz "Nie wygrywania wojen, ale ich kończenia", dlatego w przypadku konfliktu starałbym się nie sprzymierzać z żadną ze stron, lecz znaleźć rozwiązanie sprawiedliwe dla obu. Ewentualnie nakłoniłbym do przeniesienia kłótni na wiadomości prywatne, żeby nie zaśmiecała globalnego czatu.

Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Zdarzało mi się wielokrotnie współpracować z innymi, zarówno na stanowisku rządzącego, jak i rządzonego. Nigdy nie zdarzyło mi się pokłócić przy współpracy; zawsze była ona przyjemna, a jej efekty satysfakcjonujące. Wnioskuję, więc, iż można powiedzieć, że mam taką umiejętność.

Opisz swoją osobę: Tutaj min. 5 rozbudowanych zdań: Czyli przechodzimy do najluźniejeszej części podania - w porządku. Zacznijmy może od tego, że mojego nicku nikt nie kojarzy, a informacja, że jestem na tym Serwerze już prawie 2 lata, w ciągu których kilkukrotnie posiadałem rangę PREMIUM, może z lekka dziwić. Jednak wyjaśnienie jest bardzo proste - jestem dumnym posiadaczem konta Premium w Minecraf'cie i na tymże koncie zmieniłem swój nick. Chcąc zachować prestiż gracza z własnym skinem, musiałem zmienić swoją nazwę także na Serwerze. I tak oto jestem. Chyba rozjaśniło się, dlaczego chciałbym, aby na serwerze była możliwość "przeprowadzenia się" na inny nick. Także, skoro już wiadomo, że nie urwałem się z choinki, lecz znam już "trochę" ten Serwer, przejdźmy do tego, kim jest osoba sterująca postacią o owym tajemniczym nicku.
    Tak więc, mam na imię Aleksander i prosiłbym nie skracać tego imienia na Olek - wszczyscy mówią na mnie Alex i tak mi się podoba. Generalnie, wykazuję cechy perfekcjonisty, ale zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że to potrafi być bardzo irytujące, dlatego skutecznie zachowuję je dla siebie. Chyba, że zostanę postawiony przed zadaniem pilnowania porządku. Wtedy dam czadu.
    Interesuję się filmami o tematyce Fantasy oraz Science Fiction, wschodnio-azjatyckimi kulturami i naukami ścisłymi. W wolnym czasie lubię oglądać filmy, grać w gry komputerowe oraz słuchać muzyki elektronicznej i filmowych soundtracków.
    Mam duże poczucie humoru, ale nie lubię wulgarności. Żarty o tematyce seksualnej czy rasistowskiej mnie nie bawią. Gdy trzeba, jednak, potrafię być poważny.
    Jeżeli chodzi o Minectafta - poza tym, że lubię w niego grać, umiem też nienajgorzej budować oraz dziergać w Redston'ie.

Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft: W Minecraf'cie najbardziej lubię dwie rzeczy. Pierwszą jest praktycznie nieograniczony świat, który może być dowolnie modyfikowany, ta całkowita dowolność w tworzeniu oraz przemierzaniu losowo generowanych terenów. W skrócie - to, że jedyne ograniczenie to wyobraźnia gracza... i limit wysokości na dwieście pięćdziesiątym piątym metrze... Tak..
    Drugą rzeczą jest iście genialny wynalazek jakim jest Redstone. Przy jego pomocy budowałem już zegary, kalkulatory czy w pełni automatyczne potkarki. Fascynuje mnie fakt, że nawet zaawansowane urządzenia elektroniczne można zbudować i zasymulować w grze.

Określ swoją dyspozycyjność: Na serwerze spotkać mnie można w dni robocze w godzinach wieczornych. Na weekendy potrafię znikać na całą sobotę lub niedzielę, jednak na cały weekend mi się nie zdarza. Na innych kanałach komunikacji jestem dostępny praktycznie cały dzień, i wczesną noc.

Umotywowanie podania: Uważam, że Serwer potrzebuje kogoś, kto będzie na niego zaglądał i pilnował porządku oraz pomagał Graczom w godzinach, w których obecność kogoś z Ekipy lub Administracji nie jest już raczej spodziewana. [Jeśli jest tu członek Administracji posiadający dostęp do logów czatu, dzisiaj (tj. 13 kwietnia) około godziny 21:00 wybuchła kłótnia, na której posypały się wulgaryzmy i obelgi, jednak nie było nikogo, kto byłby w stanie coś zrobić...] Ponadto, pełniłem już podobną funkcję na innych serwerach, również na wyższych stanowiskach i zawsze, traktując swoją rangę jako narzędzie do pomocy graczom, a nie atrybut dający prestiż i władzę, sprawdzałem się w tej roli, więc wierzę, że tym razem nie byłoby inaczej.

#1 RedNaxela299, 13 Kwiecień 2019
    Ostatnio modyfikowano: 13 Kwiecień 2019
    • Lubię To Lubię To x 4
    • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 4
    • UnLike UnLike x 1
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Lista
    Reklama
  2. Crytal

Crytal Użytkownik

Docenione treści:
    558
    Kurczę, w końcu ktoś interesujący się trafił! :D
    Widać, że jesteś perfekcjonistą i tego nie da się nie zauważyć, zwłaszcza po stylu pisania :p.
    Moim zdaniem przyda się osoba w PRZYZWOITYM wieku, a nie 12-14lat w Ekipie, która będzie INTELIGENTNA, nie faworyzująca innych i przyjacielska.
    Na tak, pozdrawiam.

• Zabawne Zabawne x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Optymista Optymista x 1
    • Lista
  3. Pan Buraczek

Pan Buraczek Burak

Docenione treści:
    6
    Mimo, że jestem leniuchem i nie chciało mi się czytać wszystkiego (tylko se po twoim podaniu przejechałem)to uważam, że jesteś kimś, który ma szansę zostać pomocnikiem, a nawet wyżej :). CraftApple upada i potrzebuje kogoś, kto mógłby się nim zająć :D

Na duże TAK

4. Roxerbrand

Roxerbrand Słodziaczek

Docenione treści:
    81
    Wady i Wyjaśnienia:

- W tym pytaniu chodziło o Tryb (np.Survival,OC,Vanilla)

- Spokojnie. Fakt, że zostałeś automatycznie wyrzucony z serwera nie podchodzi pod rodzaj kary.
    Możliwe rodzaje "kar" na serwerze Craftapple.pl:
    -Ban Czasowy.
    -Ban Permanentny.
    -Kick.
    -Mute.
    -Uderzenie piorunem.
    -Ostrzeżenie,

-Na forum zarejestrowałeś się dopiero dzisiaj,
    -Nie jesteś aktywny na forum,

Więcej zastrzeżeń nie znalazłem. :D

Na tą chwilę jestem na NIE.

Czytając twoje podanie odniosłem wrażenie, że nawet nadajesz się na Pomocnika, lecz powyższe niedociągnięcia na tą chwilę to uniemożliwiają.
    Spróbuj następnym razem.
    Zapoznaj się z serwerem, jego funkcjonowaniem oraz włącz się w życie serwera. Udowodnij nam, że zasługujesz na zaszczyt bycia pomocnikiem.
    Trzymam kciuki, żeby kiedyś udało Ci się osiągnąć swój cel.:)

Życzę miłego dnia. :D

5. RedNaxela299

RedNaxela299 Użytkownik

Docenione treści:
    7
    Tak... To ma sens. Raczej nie chodziłoby o wymienianie nazw innych serwerów bo skończyłoby się to banicją.

Tę kwestię wyjaśniłem - zarejestrowałem się 2 lata temu, lecz pod inną nazwą użytkownika.

Wzajemnie ;)

6. Crytal

Crytal Użytkownik

Docenione treści:
    558
    Jaką?

7. R_A_P_3_R

R_A_P_3_R ✯Biznesmen✯
    Członek Ekipy ViceAdministrator

Docenione treści:
    828
    @RedNaxela299
    Czy możesz Nam podać swoje wcześniejsze nazwy kont? - Zarówno z Forum jak i samej Gry.

Reklama
  8. RedNaxela299

RedNaxela299 Użytkownik

Docenione treści:
    7
    Tę, że mój aktualny nick nie jest nikomu jeszcze znany, a moja data rejestracji pod nim przypada na dzisiaj. Co się z tym wiąże, nickiem tym nie mogło zostać sygnowanych zbyt wiele wiadomości na tym Forum.

9. Crytal

Crytal Użytkownik

Docenione treści:
    558
    wow, spytałam się jaki nick miałes

10. RedNaxela299

RedNaxela299 Użytkownik

Docenione treści:
    7
    W porządku, w takim razie wybacz, źle zrozumiałem.
    Cóż... chciałem tego nie robić, gdyż nie bez powodu zmieniłem nick w samej grze. Ale rozumiem, że potrzebny jest twardy dowód na to, że jestem tu od dawna. Zatem, moje wcześniejsze nazwy to [UKRYTO] oraz [UKRYTO]. Niektóre osoby włączone w tą dyskusję na pewno je kojarzą.
    Po zamknięciu tego wątku chciałbym jednak je usunąć z tego posta.

#10 RedNaxela299, 13 Kwiecień 2019
    Ostatnio modyfikowano: 13 Kwiecień 2019
    • Lubię To Lubię To x 3
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Lista
  11. spadajokej

spadajokej Użytkownik

Docenione treści:
    32
    Gdyby nie to, że napisałeś to brzydką czcionką, przeczytałbym te twoje wypociny.
    Na Nie.

• Zabawne Zabawne x 3
    • Kreatywny Kreatywny x 3
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  12. OldAngelMatthew

OldAngelMatthew Użytkownik

Docenione treści:
    272
    Tak więc Olku:p
    Twoje podanie moim zdaniem jest bardzo dopracowane ;). Widać, że spędziłeś trochę czasu aby było dopięte na ostatni guzik. W punktach odniosłeś się do idealnych przykładów z życia jak i wlasnych poglądów. Plusem jest wiek, i chodź może nie jest on bardzo istotny w pełnieniu roli pomocnika można go zaliczyć jako pozytyw. Teraz cześć podania gdzie będzie mowa o minusach owej kandydatury.
    Tutaj można zauważyć błąd. Jeszcze wczorajszego dnia jedena osoba z Administracji (Old) wypowiedziała się na temat owego punktu, którego nie zrozumiałeś:

Napisanie podania jest częścią testu na Pomocnika więc specjalnie jest tak skonstruowane pytanie :)

Niestety właśnie dzięki tej pomyłce można zauważyć, że nie spędzasz większej ilości czasu na forum i nigdy, albo raz czy dwa razy nieuważnie przeczytałeś podanie innych uczestników żeby chociaż trochę zapoznać się z sytuacją lub wygłosić jakąkolwiek opinie.
    Nie widziałem większej pomocy płynącej z twojej strony na trybie survival, gdzie zaglądam coraz częściej (chociaż może się mijamy).
    Uważam, iż powinieneś napisać podanie za miesiąc. Poczytać trochę serwerowy chat, dać się poznać graczom i częściej wpadać na forum.

Jestem za odrzuceniem kandydatury tego gracza

Ps. Nawet jeśli zarejestrowałeś się na forum 2 lata temu na innym koncie to z tego co wiem i tak nie byłeś tam ostatnimi czasy zbytnio aktywny, tak dla jasności.

#12 OldAngelMatthew, 14 Kwiecień 2019
    Ostatnio modyfikowano: 14 Kwiecień 2019
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  13. RedNaxela299

RedNaxela299 Użytkownik

Docenione treści:
    7
    Przyznaję się bez bicia - przeczytałem jedynie jedno zaakceptowane i jedno odrzucone podanie żeby mieć porównanie. Jednak co jest pewne to to, że nawet gdybym grał na serwerach innych niż CraftApple, nie podałbym ich nazw w podaniu, gdyż wiem, że jest to nielegalne.

To, że się mijamy, jest dość prawdopodobne. Jak już wspomniałem, bywam na naszym Serwerze w dziwnych godzinach.

Szanuję Twoją wyraźnie uzasadnioną opinię i w przypadku odrzucenia mojej kandydatury na dzień dzisiejszy, z pewnością będę próbował dalej.

14. Sinmiedo

Sinmiedo Biznesmen

Docenione treści:
    493
    Na serwerze przynajmniej raz w ciągu godziny jest jakaś kłótnia.

Co do samego podania - jest ono napisane w miarę dobrze, natomiast nie widzę z twojej strony ŻADNEJ pomocy. Oczywiście, widziałem cię kilkakrotnie na serwerze, ale żebyś pomagał? NIGDY.
    Mogę się oczywiście mylić, możesz też udzielać pomocy kiedy mnie nie ma, natomiast ja zaczekałbym z twoją kandydaturą jeszcze z 2-3 miesiące tak dla pewności.

• Przyjazny Przyjazny x 1
    • Lista
  15. Craftapple.pl

Craftapple.pl Administrator
    Członek Ekipy Administrator

Docenione treści:
    568
    @RedNaxela299
    Spodobało mi się Twoje podanie, szczególnie propozycja co do CA. Już myśleliśmy przy starcie ostatniej edycji o dodatkowej rozbudowie ekonomi, banku.
    Jak na razie te propozycje nadal są na liście, jeśli będzie możliwa realizacja to zobaczymy.

Twoja aktywność na forum jest zbyt niska, złóż podanie za jakiś czas, kiedy będziesz trochę lepiej rozpoznawalny.

Podanie odrzucone.

• Lubię To Lubię To x 5
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę