[Podanie] Rei_San

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika Rei_San, 26 Wrzesień 2018.

1. Rei_San

Rei_San Pani Kominiarz

Docenione treści:
    60
    Imię:
    Kasia

Dokładny nick w grze:
    Rei_San

Ile czasu dziennie przebywasz w grze, oraz na których serwerach najchętniej:
    Zależy, gdy mam wolny czas przebywam jak najdłużej mogę, lecz z powodu szkoły wydaję mi się, że było by to z jakieś od 2-5 godzinek dziennie. Głównie gram na Survivalu, jednakże zdarza mi się okazyjnie wejść na OpenCreative.

Data urodzenia:
    5.08.2005

Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja:
    Wersja którą się posługiwałam w moich pierwszych dniach grywania w Minecraft, podejrzewam że była to wersja 1.8 roku 2014.

Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple:
    Na Craftapple zaczęłam grać w 2015 roku, lecz wątpie żeby jakaś osoba mnie pamiętała, gdyż zaczynałam grę na koncie "RainbowGirlFox"( po tym nicku zmieniałam nick wiele razy) ale jestem pewna, że jakieś pojedyńcze osoby pamiętają mnie jako "xxWolfieGirl".

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na Serwerze gry lub Forum:
    Na forum zostałam ostrzeżona kilka razy, lecz nigdy nie doszło do tego, abym była karana, lecz co do bycia karaną na serwerze nie jestem dość pewna możliwe, że zdarzyło się na starych kontach dostać jakieś pojedyńcze kicki.

Czy posiadasz rangę PREMIUM na CraftApple:
    Nie, nie posiadam.

Czy składałeś/składałaś wcześniej Podanie na Pomocnika CraftApple:
    Tak, składałam moje pierwsze podanie miesiąc temu.

Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple:
    Jak już pisałam w moim poprzednim podaniu, jak na razie nie widzę w potrzeby w zmienianiu czegoś na tym serwerze, oczywiście nie sądzę że jest w doskonałym stanie, lecz sądzę że jest w dość dobrej kondycji. Jest to moja subiektywna opinia i nie mam zamiaru jej jak na razie zmieniać.

Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik:

Obowiązki:
    -Udzielać się na serwerze oraz na Forum.
    - Przyjmować różne dodatkowe zadania od rang wyższych.
    - Odpowiadać na zadane pytania przez Graczy, doradzać oraz porozumiewać się z nimi.
    - Zgłaszać wszelkie problemy Administracji.
    - Być dyspozycyjną.

Uprawnienia:
    /kick (Nick) (Powód) - Wyrzuca/wykopuje danego Gracza z serwera.
    /tempmute (nick) (czas) (powód)- Wycisza daną osobę na podany czas.
    /unmute (nick) - Zdejmuje karę wyciszenia z Gracza.

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem:
    Chciałabym zostać pomocnikiem, ponieważ czuję wielką potrzebę do pomocy oczywiście rozumiem, że mogę pomagać bez tego mienia, lecz myślę iż dałabym sobie radę wśród ekipy. Zanim pisałam poprzednie podanie starałam się zrozumieć komendy, obowiązki i wydaję mi się, że jestem już gotowa. Czytałam parę razy regulamin, dekrety oraz brałam przykład z rang wyższych od mojej obecnej. Nawet podczas gry najczęściej na serwerze zamiast grać po prostu czuwam nad czatem, ponieważ sprawia mi to przyjemność.

Opisz w jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty:
    Na początek spytam osoby które mają kłótnie, o co dokładnie chodzi. Oczywiście jeżeli sprawa
    dotyczy wyłącznie tych osób, uspokoję ich i zalecę im komendę /msg lub /ignore. Jest to dość przejrzyste, że jeżeli któryś z Graczy złamie regulamin będę zmuszona do użycia komend. Jeżeli sytuacja będzie wychodzić spod moich zasięgów, zgłoszę ją do rangi wyższej.

Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi:
    Owszem, współpraca z innymi jest czymś co jest wymagane z mojej perspektywy. To, że można z kimś po budować i się porozumiewać co i jak i stworzyć piękną budowlę jest po prostu czymś wspaniałym, oczywiście nie chodzi mi tylko o budowanie dałam tylko taki przykład.

Opisz swoją osobę:
    Witam, nazywam się Kasia, jestem skromną szczerą oraz pomocną osobą, która wyłania radość z pomocy innym, toleruję każdego nie ważne jakie ma zainteresowania oraz jestem osobą która może się poświęcić dla innych. Lubię często przeszukiwać każdy dział na Forum, jest to dla mnie interesujące przeżycie, ponieważ mogę się dowiedzieć więcej o serwerze oraz o Graczach. W szkole jestem uważana za wariatkę, gdyż ogólnie zawsze świruję oraz jestem typową osobą która lubi wywijać różne nie zaznające szkód żarty. Interesuję się Japońską kulturą, oglądałam troszkę anime, ale szczerze wolę bardziej tradycyjny sposób czyli czytanie mang. Oczywiście tu już nie chodzi tylko o japońskie animacje tylko o ogólny język, kulturę oraz inne. Często powtarzam sobie różne słowa Japońskie i uczę się pisma, słownictwa oraz ogólnej kultury. Jestem cierpliwą oraz porządną osobą, nie lubię sprawiać innym przykrości, dlatego zawsze staram się jak najbardziej żeby każdemu sprzyjała moja obecność. Interesuję się programowaniem oraz jak działają różne gry, dlatego głównie planuję kiedyś stworzyć moją grę w której będą występowały moje pomysły. Rysowanie jest jednym z moich zainteresowań, w wolnym czasie lubię sobie porysować postacie które chcę kiedyś wykorzystać do jakiegoś ciekawego komiksu, gry lub animacji. W szkole jestem mistrzem angielskiego, ponieważ spędziłam połowę mojego życia w Irlandii i zdołałam zrozumieć oraz nauczyć się języka.

Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft:
    Lubię kolekcjonować oraz rozwijać się kreatywnie, dlatego uwielbiam budować oraz grać w survival.
    Myśl o tym, że mogę po prostu stawać się lepsza oraz mocniejsza w grze sprzyja całą zabawę. Podoba mi się to, że można poznać wiele ciekawych osób po przez komunikowanie się na Serwerze.

Określ swoją dyspozycyjność:
    Można się ze mną skontaktować na komunikatorach:
    -Facebook
    -GG
    -Forum Craftapple
    - I oczywiście w grze

Umotywowanie podania:
    Myślę, że nadawałabym się na tę pozycję, gdyż nauczyłam się komend, obowiązków oraz czytałam Regulamin, więc wydaję mi się, iż szybko bym się przyzwyczaiła.

#1 Rei_San, 26 Wrzesień 2018
    Ostatnio modyfikowano: 27 Wrzesień 2018
    • Zgadzam Się x 3
    • Lubię To x 2
    • Nie zgadzam się x 2
    • Przyjazny x 2
    • UnLike x 1
    • Optymista x 1
    • Gafy ortograficzne x 1
    • Głupek x 1
    • Lista
  2. LucjaneKK#!

LucjaneKK#! Różowy Chłopak :)

Docenione treści:
    8
    Zdarza ci się okazyjnie wejść na Ocv? A widzę cię często <3 Pozdrawiam 0hSad życzę powodzenia
    Jestem na TAK

• Przyjazny Przyjazny x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Lista
  3. XxkasianinjaxX

XxkasianinjaxX Nje wjem lol xd exe

Docenione treści:
    109
    Cześć kiciu Xd
    Boże jak dawno nie komentowałam podania omygy D_D
    Także ten no ten tego
    -Podanie estetyczne i ładne. Fajnie się je czyta
    -jesteś często na serwerze i na forum
    -Pomagasz dużo też
    -ogólnie jesteś miłą koleżeńską i fajną osobą.
    Ja tam nie mam do czego się przyczepić
    Jestem na Tak!

Powodzenia Rei San :D

• Głupek Głupek x 4
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Przyjazny Przyjazny x 1
    • Optymista Optymista x 1
    • Lista
  4. Sannakaisa

Sannakaisa Bliżej Nieokreślone

Docenione treści:
    40
    Cześć

Pozwól ,że i ja wypowiem się pod twoim podaniem.

Podanie bardzo fajnie i estetycznie napisane.
    Jeżeli chodzi o grę to widać ,że bardzo się starasz pomagać na czacie i wiesz jaka to odpowiedzialność.
    Jesteś bardzo aktywna na forum i często cię widzę w grze.
    Z mojej perspektywy myślę ,że zasługujesz na tę rangę.

Jak już można się domyślić jestem na Tak !;)

Życzę Powodzenia !
    Sannakaisa

• Lubię To Lubię To x 3
    • Lista
  5. ItzExplodd

ItzExplodd Najlepszy Architekt na serwerze, twórca Grestinu

Docenione treści:
    601
    Zastanawiam się, po co właściwie wszedłem na forum dosłownie sypiącego się serwera. Ostatni raz w sumie wszedłem tu 2 tygodnie temu, tylko po to żeby przeczytać archiwum karczmy. Na serwerze mnie nie było od Lipca, więc spodziewam się że to jest ostatni mój post.

Wracając do samej kandydatury - Jeśli administracji zależy aby przytrzymać przy życiu serwer, to pewnie podanie odrzuci. Ale w to wątpię, bo skoro pomocnicy 15, 21+ zostają zastąpieni zarzyganymi 11 - latkami to nie dziwię się temu, że serwer upada.Podania oceniać nie będę bo nie widzę potrzeby oceniania go. (Masło maślane, a margaryna jest dobra. - mniej więcej taki poziom reprezentują obecni pomocnicy) Zwróciłem uwagę również na to, że podania komentują tylko i wyłącznie podobne dzieci jak kandydująca. Wypowiedzi typu -

pokazują, że ludzie wypowiadający się na temat jej kandydatury są jej znajomymi, którzy pozytywnie oceniają jej podanie tylko dlatego, żeby uniknąć "spin" w ich relacjach.

LegallyAExplode out.

Hejty, zażalenia oraz podania o kupno maści na ból dupy składać tu -

• Zgadzam Się x 5
    • Lubię To x 4
    • Zabawne x 2
    • UnLike x 1
    • Nie zgadzam się x 1
    • Lista
  6. Rei_San

Rei_San Pani Kominiarz

Docenione treści:
    60
    @ItzExplodd, z tym akurat muszę się nie zgodzić, gdy wstawiłam podanie przekazałam znajomym, że zaakceptuje każdą ocenę jaką mi dadzą. Wciąż, dziękuję za szczerą ocenę podania.

7. Sinmiedo

Sinmiedo Użytkownik

Docenione treści:
    353
    Pozostawię bez komentarza.

• Zgadzam Się x 2
    • Użyteczne x 2
    • Nie zgadzam się x 1
    • Zabawne x 1
    • Głupek x 1
    • Lista
  8. ShyPoudy

ShyPoudy Don't be so shy ;/

Docenione treści:
    15
    Uważam, że zmieniłaś swoje podejście do serwera o 180°. Widać twoje starania, jesteś aktywna i udzielasz się na czacie. Często pomagasz co naprawdę widać.
    Właśnie takich osobowości potrzebuje CA!

Z całego serca życzę powodzenia!

Jestem na TAK.

• Lubię To Lubię To x 1
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  9. Ninja_Yo

Ninja_Yo Użytkownik

Docenione treści:
    13
    Huh. Zacznijmy, 'JEDZIEM Z TYM' !,
    Zacznijmy od tego ze już kiedy spisałaś podanie i się do tego przyznalas, +
    Zmieniłas swoja osobowość oraz stosunek do gracz np.: do mnie +
    Jestes dosyć aktywna i dużo pomagasz ++
    Mila sympatyczna uczynna +
    Jestem na TAK, zrob wszystko aby moje zdanie -zostało na TAK
    życze ci zdania Rei ty mój chrzaniku <3 :D

• UnLike UnLike x 1
    • Optymista Optymista x 1
    • Lista
  10. Crytal

Crytal Veni, vidi, vici

Docenione treści:
    375
    Cześć,
    Co do Podania nie mam się o co przyczepić, ładne i schludne (no może parę błędów w stawianiu przecinków, ale każdemu może się zdarzyć :p).
    Ogólnie - osóbka fajna, miła, rozgarnięta, więcej pomagasz od ostatniej kandydatury i jak ostatnio z Tobą rozmawiałam o Twojej kandydaturze wydawało mi się, że faktycznie jesteś tą osobą, która się nadaje na to stanowisko (oczywiście po mnie od razu, hehe :D).
    A tak serio to życzę powodzenia i do zobaczenia na serwerze! ^^

• UnLike UnLike x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  11. VoiD~

VoiD~ Użytkownik

Docenione treści:
    21
    Podanie na swój sposób ciekawe, pomimo faktu że sposób pisania pali w oczy. Wychodząc z założenia treści nad formą akceptowalne. W kwestii aktywności pretendenta jest ona definitywnie pozytywna. Gracz pomaga zarówno w grze - na czacie - jak i na forum, z zaznaczeniem na dział skarg, które w większości przypadków pokrywają się z łamaniem regulaminu, ew. wykroczeniami działającymi na szkodę serwera. Z faktu iż na serwerze gości już trzeci rok, jestem skłonny stwierdzić, że posiada o nim wiedzę, co jest kolejnym argumentem sprzyjającym pozytywnemu rozpatrzeniu podania, zaznaczając że decyzja o ubieganiu się o rangę pomocnika nie jest w tym wypadku pochopną, podjętą bez poprzedniego zastanowienia. W kwestii dyspozycyjności; na serwerze widuję Cię często, nie warunkując tego konkretnym wyznaczonym grafikiem. Nie chcę odgórnie zakładać, że podołasz wszystkim obowiązkom, którym będziesz musiała sprostać jako pomocnik od razu, ale jestem dobrej myśli.
    Jestem na TAK.

#11 VoiD~, 27 Wrzesień 2018
    Ostatnio modyfikowano: 27 Wrzesień 2018
    • Lubię To Lubię To x 6
    • UnLike UnLike x 2
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Lista
  12. guccidannn

guccidannn Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Jestem na TAK. Pomagasz itp. więc czemu nie?

13. SnowSGirlFun

SnowSGirlFun #7002

Docenione treści:
    447
    Będę oceniać zachowanie w grze, bo do podania nie mam zastrzeżeń (jedyne co, to VoiD napisał).

W grze niby pomagasz, ale nie pomagasz. Czasem jak już odpowiesz, to źle (CZASEM). Postaraj się częściej pomagać na czacie.
    Ciężko mi ocenić Twoją kandydaturę, bo często się mijamy i nie mam zbytnio okazji zaobserwować Twoich "działań". Moim zdaniem powinnaś poczekać jeszcze trochę, zacząć częściej pomagać.

Na dzień dzisiejszy pozostanę neutral.
    ps. Nie musiałaś mówić Sannie żebym oceniła Twoje podanie. Mogłaś przecież sama do mnie o tym napisać, a zwłaszcza wtedy gdy ja i Ty byłyśmy aktywne w grze.

Miłego wieczoru ;)

• Lubię To Lubię To x 1
    • Użyteczne Użyteczne x 1
    • Lista
  14. V_A_P_E_R

V_A_P_E_R ✯Biznesmen✯

Docenione treści:
    423
    Pomimo, iż Twoje poprzednie Podanie zostało odrzucone to "nie poddałaś się". Chodzi mi tu konkretniej oto, iż postanowiłaś dalej walczyć o tę rangę. Jak dobrze wiemy to wiele osób już widząc, że ich Podanie zostało odrzucone - podaje się i kończy jak i samo pomaganie jak i staranie o Pomocnika. Ty postanowiłaś dalej walczyć, więc jest już za to jakiś plus.
    Nie ukrywam, że nie widzę u Ciebie pomocy, bo nawet jakaś tam z Twojej strony płynie. Zdarzają Ci się małe pomyłki jeśli chodzi o komendy, ale uważam ze da się to jeszcze u Ciebie dopracować. W końcu jesteśmy tylko ludźmi.
    Przede wszystkim jesteś bardzo miłą oraz spokojną osobą. NIGDY nie widziałem u Ciebie negatywnych cech zachowania. Wydajesz się dość ogarniętą osobą jak na taki młody wiek - jak i w Grze tak i na ts3.

Jesteś dość często na Serwerze, zaangażowanie w pomaganiu jakieś tam jest, zachowanie na miarę oceny celującej, więc czemu by tu nie być na TAK.

Jedynie ciekawi mnie bardzo dokładnie historia Twoich wszystkich MK i bardzo chętnie bym je poznał.

• Lubię To x 2
    • Zgadzam Się x 2
    • Przyjazny x 2
    • Głupek x 2
    • Użyteczne x 1
    • Gafy ortograficzne x 1
    • Lista
  15. lukiasfalt

lukiasfalt Beton

Docenione treści:
    122
    Podanie ładnie, schludnie i przejrzyście napisane. Twoją aktywność na serwerze mogę ocenić na plus. Jesteś często w grze. Widuję pomoc z Twojej strony. Co prawda, zdarzają się małe pomyłki, ale nad tym zawsze można popracować. Każdy uczy się na błędach.

Jesteś osobą miłą i przyjazną. Przestrzegasz zasady zawarte w Regulaminie oraz zgłaszasz osoby je łamiące.

Na chwilę obecną jestem na małe Tak.

• Lubię To Lubię To x 3
    • Zabawne Zabawne x 2
    • Użyteczne Użyteczne x 1
    • Lista

Poleć tę stronę