[Podanie] Smiley158

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika Smiley158™, 15 Kwiecień 2018.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Smiley158™

Smiley158™ Użytkownik

Docenione treści:
    6
    Imię: Jarek
    Dokładny nick w grze: Smiley158
    Ile czasu dziennie przebywasz w grze, oraz na których serwerach najchętniej: Survival, kilka godzin dziennie, często w nocy.
    Data urodzenia: 30-09-1998
    Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja: 1.1.10, niedawno :p
    Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple: Tydzień temu
    Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na Serwerze gry lub Forum: Nie
    Czy posiadasz rangę PREMIUM na CraftApple: Tak
    Czy składałeś/składałaś wcześniej Podanie na Pomocnika CraftApple? Nie
    Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple: Jest perfekcyjnie :)
    Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik: Pomaga Moderatorom oraz Administratorom pilnować graczy, głównie za pomocą komend mute, kick.
    Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem: Chciałbym pomagać Administracji.
    Opisz w jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: Wysłucham obu stron konfliktu i spróbuję rozwiązać go bez niepotrzebnego nadużywania komend.
    Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Tak
    Opisz swoją osobę: Tutaj min. 5 rozbudowanych zdań. Mam 20 lat, pracuję jako informatyk w firmie. Rzuciłem Technikum Informatyczne w 3 klasie gdyż dostałem propozycję pracy i nie widziałem sensu dalszej nauki. Mam dużo wolnego czasu, który przeznaczam na rozwijanie pasji jaką są gry komputerowe. Minecrafta kupiłem ponieważ "nie mam w co grać" i spodobał mi się. Może i nie gram strasznie długo ale zdążyłem sobie wykupić serwer i zapoznać się z silnikami serwerów oraz komendami. Szybko się uczę i adaptuję do otoczenia :)
    Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft: Kolorowe owce :)
    Określ swoją dyspozycyjność: Jestem często na serwerze, mam dużo wolnego czasu (ze względu na pracę).
    Umotywowanie podania: Postaram się pomóc jak najlepiej :)

2. Elitoss :)

Elitoss :) Ryba

Docenione treści:
    33
    Trochę krótko ;/
    Mogłeś napisać całe komendy, i pomocnik ma więcej obowiązków
    Nie wystarczy samo ''Tak''
    emm? Ja myślałem ze masz mało czasu przez prace, cóż jeśli to prawda, myliłem się.

Niestety, ale jestem na nie.
    Pograj kolejny miesiąc na serwerze, pomagaj graczom i spróbuj za miesiąc.
    Powodzenia :p

• Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
    • Lista
  3. Skyraf

Skyraf Żyraf

Docenione treści:
    124
    Cześć Smiley158,

Polecam Ci napisać podanie po jakimś dłuższym czasie, ponieważ nikt nawet Ciebie nie zna i my Ciebie nie znamy, więc nie wiemy jaki jesteś.
    Życzę Ci powodzenia przy napisaniu następnego podania.

Pozdrawiam Skyraf~

4. ThreeEyedMaster

Członek Ekipy Administrator

Docenione treści:
    904
    Niestety fakt, iż nikt nie kojarzy abyś pomagał na Serwerze, a w dodatku nie chciało Ci się poświęcić czasu na napisanie porządnie swojego własnego Podania, a zatem wątpię iż będzie Ci się chciało poświęcać czas dla Graczy. A to tym bardziej przekreśla Twoją szansę na dołączenie do Ekipy.

Pograj na CraftApple kolejny miesiąc. Zwiększ swoją aktywność na Forum. Udowodnij, iż naprawdę "lubisz pomagać".

Znajdź chwilę na zapoznanie się z Regulaminem, Uprawnieniami i Obowiązkami Pomocnika, oraz Wzorem Podania. Zapoznaj się z praktycznymi poradami nt. pisania Podania.

A jeśli po miesiącu nadal będziesz chciał zostać Pomocnikiem, to napisz Podanie i zobaczymy.

Pamiętaj, Administracja posiada multikonta. Nigdy nie wiesz gdy patrzymy.

Kandydatura odrzucona.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę