[Podanie] ThunderBuddys

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika Sinmiedo, 2 Maj 2019.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Sinmiedo

Sinmiedo Biznesmen

Docenione treści:
    500
    Imię: Rafał
    Dokładny nick w grze: ThunderBuddys
    Ile czasu dziennie przebywasz w grze, oraz na których serwerach najchętniej: CZAS: dni szkolne: 2-3 godzinki, weekendy: 6-8 godzin, w zależności od wolnego czasu.
    TRYBY: Survival, Vanilla.
    Data urodzenia: 03.01.2000r.
    Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja: 2013r, wersja: 1.5.2
    Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple: Serwer znam od 2013 roku. Grałem na nim wtedy rzadko, lecz od września 2014 roku gram regularnie.
    Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na Serwerze gry lub Forum: Tak, otrzymałem kilkakrotnie bany, natomiast kilka razy zostałem zwyczajnie wrobiony lub zostało mi coś przypisane tylko i wyłącznie przez wcześniejsze kary. Oczywiście, żeby nie było - nie jestem święty. Kilka razy dostałem bana za słuszne złamanie regulaminu. Uważam jednak, iż pomimo nieciekawej przeszłości moje zachowanie obecnie jest diametralnie inne niż za czasów 5-7 edycji.
    Czy posiadasz rangę PREMIUM na CraftApple: Tak, posiadam stałą rangę PREMIUM.
    Czy składałeś/składałaś wcześniej Podanie na Pomocnika CraftApple? Tak, składałem.
    Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple: Jest wiele rzeczy które chciałbym zmienić na serwerze - począwszy od samego serwera (głównie trybów), kończąc na regulaminie. Aktualnie jedną z głównych rzeczy które chciałbym wprowadzić to nowa edycja na survivalu, reset Vanilli. Chciałbym również wrócić do trybu Seablock, który za czasów 2014/15 był bardzo chętnie odwiedzany przez graczy. Myślę, iż obecnie nie ma praktycznie takiego trybu na rynku - przeważają SkyWarsy.
    Dodatkowo wraz z wystartowaniem nowej edycji na survivalu chciałbym wprowadzić nowy tryb, a mianowicie KitPvP.
    Jeżeli chodzi o sam survival uważam, iż wraz z nową edycją powinna wrócić stara ekonomia, surowcowa, serwerowy sklep (tzw. TESCO), stary system działek oraz powinna zostać dostosowana arena specjalnie do potrzeb osób bijących się. Chciałbym również, żeby powróciła expiarka z czasów IV edycji która była o wiele wydajniejsza, a wbijanie 30 lvl przez gracza zajmowało max. 5-7 minut.
    Z obecnej edycji survivala zostawiłbym jedynie stystem sojuszy, lecz ten osobiście też bym nieco zmienił.
    Jeżeli chodzi o tryb OCV, nie ruszałbym na nim nic. Gracze grają, są zadowoleni, nie psujmy im tego.
    Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik:
    OBOWIĄZKI:

● Pilnowanie porządku na chacie publicznym,
    ● Karanie graczy za nieprzestrzeganie zasad kultury na chacie,
    ● Zgłaszanie błędów/bugów do Administracji,
    ● Pomaganie graczom w ich problemach, a także udzielanie odpowiedzi na ich pytania,
    ● Łagodzenie konfliktów między graczami, jeżeli ich spór przenosi się na chat publiczny,
    ● Uczestniczyć w różnorodnych dyskusjach na forum dot. serwera,
    ● Być dyspozycyjnym,
    UPRAWNIENIA:
    ● /kick
    ● /tempmute
    Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem: Jestem jednym z starszych graczy jeżeli chodzi o staż na serwerze, znam bardzo dobrze regulamin, ogarniam wszystkie komendy. Znam ten serwer po prostu od każdej dziurki jeżeli mogę tak powiedzieć. Mam też dobry kontakt z graczami, choć nie ukrywam, że zdarzają się konflikty z niektórymi osobami, lecz staram się je łagodzić. Kiedy mam przyjemność grać na serwerze często nie ma nikogo kto mógłby pilnować chatu. Staram się jako tako opanowywać graczy, lecz jako zwykły gracz nie mam możliwości karać ich za łamanie regulaminu.
    Opisz w jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: Każdy chciałby, żeby na chacie panowała miła atmosfera, a gracze obdarzali się szacunkiem i pomocą. W dzisiejszych czasach w ludziach jest coraz więcej nienawiści, a swój gniew właśnie uwalniają w internecie - grach.
    Chcę, żeby na chacie panowała dyscyplina - taka jak za IV edycji. Zważywszy na to, iż jestem starszy wiem jak rozmawiać z ludźmi, a także jak łagodzić w nich gniew. Niekiedy jest to trudne, ponieważ jestem tylko zwykłym graczem i nie mam możliwości pełnić pełnej kontroli nad chatem, natomiast staram się opanowywać graczy, a także łagodzić konflikty.
    Chciałbym w przyszłości wprowadzić automatycznego muta dla gracza który złamie netykietę. Mute trwałby powiedzmy 2 minuty. Myślę, iż gracze w tym czasie zdążyli by ochłonąć, a po skończeniu kary wrócili by do normalnego grania.
    Najlepszym sposobem na załagodzenie konfliktu jest pójście na kompromis.
    Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Oczywiście, że tak.
    Opisz swoją osobę: Pochodzę z jednego z większych miast w województwie małopolskim, a mianowicie Krakowa. Aktualnie uczęszczam do Technikum Budowlanego i kształcę się w zawodzie Technik Budownictwa. W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki, oglądać filmy lub pykać sobie na serwerze. Interesuje się głównie budownictwem, motoryzacją i Panią od wf. Jestem osobą towarzyską, otwartą na nowe znajomości, lubiącą wyzwania i przede wszystkim wytrwałą w dążeniu do celu.
    Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft: Możliwość uwalniania swojej kreatywności w budowaniu, a także bicie się z innymi graczami.
    Określ swoją dyspozycyjność: Dni szkolne: głównie godziny wieczorne 19-22. Weekendy: Jeżeli mam ochotę pograć w gierkę dłużej to gram. Chyba, że mi coś wypadnie to mnie nie ma. Można się ze mną skontaktować poprzez: Reklamowanie serwerów Discord jest niedozwolone!, teamspeak3, facebook.
    Umotywowanie podania: Mam bardzo duży sentyment do tego serwera, dlatego chcę swoją kandydaturą na to stanowisko wspomóc choć trochę Administracje.
    Jako stały gracz tego serwera wiem czego gracze oczekują, co chcieliby zmienić, a także co dodać. Pomimo, iż z roku na rok garstka graczy odchodzi, a druga garstka przychodzi, chcę by choć w małym stopniu wróciła atmosfera, dyscyplina taka jak panowała za czasów IV-VI edycji. Wiem, iż będzie to trudne aczkolwiek nie jest to niemożliwe.

• Zabawne x 5
    • Lubię To x 2
    • Zgadzam Się x 2
    • UnLike x 1
    • Głupek x 1
    • Lista
    Reklama
  2. Crytal

Crytal Użytkownik

Docenione treści:
    547
    Tej Rafał lubię Cię, ale po co składać podanie na prawie martwym serwerze?

• Głupek Głupek x 5
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Lista
  3. SnowSGirlFun

SnowSGirlFun ♥️ Walker #23490 ♥️

Docenione treści:
    714
    XDDDD ♥️

Hej Rafciu!
    Podanie ładne, schludne, czytelne. Nie widzę w nim żadnego kłamstwa. Umiesz współpracować? Umiesz. Udzielasz się na serwerze? Udzielasz. Pomagasz? I to bardzo. Gracze Ciebie kojarzą (pewnie dzięki /ah :D :D). Znasz uprawnienia i obowiązki Pomocnika...
    No kurka czego chcieć więcej??

Jestem na TAK.

Uwielbiam Cię XD

• Lubię To Lubię To x 1
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Przyjazny Przyjazny x 1
    • Optymista Optymista x 1
    • Lista
  4. KripuGaming

KripuGaming Użytkownik

Docenione treści:
    45
    Vanilla.

NIE.

• Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 3
    • Głupek Głupek x 3
    • Lista
  5. Laura05

Laura05 [*]

Docenione treści:
    86
    Cześć, cześć

Podanie:
    - Podanie ładnie napisane widać, że się starałeś.
    - No i tak, jak SnowS napisała:

Nie widzę w nim żadnego kłamstwa.

Gra:
    - Rozbudowane wypowiedzi
    - Znasz praktycznie każdą komendę.
    - Bardzo Często widać Cię w grze
    - Jesteś ogarnięta osobą, pomożesz każdemu :D

Wydaje mi się, że w ekipie przydałaby się taka osoba jak ty.

Jestem na TAK
    Powodzenia! :)

6. Craftapple.pl

Craftapple.pl Administrator
    Członek Ekipy Administrator

Docenione treści:
    557
    Odrzucone.

• Lubię To x 5
    • Zabawne x 3
    • Głupek x 2
    • Zgadzam Się x 1