[Podanie] XDiler

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika XDiler, 7 Grudzień 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. XDiler

XDiler Użytkownik

Docenione treści:
    13
    Imię: Alan

Dokładny nick w grze: XDiler

Ile czasu dziennie przebywasz w grze, oraz na których serwerach najchętniej: Od poniedziałku do piątku na serwerze przebywam ok.3 godziny, natomiast w weekendy ok.5 godzin. Najchętniej przebywam na trybie open Creative ale zdarza mi się grać na survivalu.

Data urodzenia: 08.10.2002r.

Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja: lipiec 2013, wersja 1.6

Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple: wrzesień 2016r.

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na serwerze gry lub forum: tak, byłem karany na serwerze za małą kłótnie z graczem i za jedno brzydkie słowo.

Czy posiadasz rangę PREMIUM na CraftApple: tak

Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple: Na pewno chciałbym ogarnąć lagi i różne błędy ale też dodać nowe tryby aby urozmaicić rozgrywkę.

Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik: pomaganie moderatorom i wykonywanie zadań przez nich zadanych, zgłaszanie problemów do Administratorów lub ViceAdministratorów, pomaganie graczom, uczestniczenie w życiu serwera.

Komendy:

/kick nick <powód>,

/tempmute nick <czas>.

/unmute nick
    Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem: Ponieważ lubię i chce pomagać graczom a także utrzymać dobry poziom serwera np. Mutując ludzi którz obrażają administrację i nie tylko.

W jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: rozmawiam z osobami, które uczestniczyły w owym konflikcie i staram się je pogodzić jeśli mnie ignorują uspokajam ich komendą /tempmute lub /kick

Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Raczej tak, bo pomagam w Caritasie wraz z moimi przyjaciółmi ze szkoły.

Opisz swoją osobę: Tutaj min. 5 rozbudowanych zdań: Mam na imię Alan, mam 15 lat i mieszkam w Zielonej Górze (woj. Lubuskie). Potrafię opanować emocje swoje jak i uspokoić kolegów ze szkoły. Lubie żartować oraz pisać lub przebywać z ludźmi. Często gram w różne gry komputerowe ale jeszcze częściej jeżdżę na rowerze z kolegami po mieście lub gdzieś dalej. Chodzę do gimnazjum nr 6 na profil rozszerzony niemiecki.

Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft: Najbardziej podoba mi się to, że ogranicza nas tylko wyobraźnia więc możemy budować to co nam wpadnie do głowy.

Określ swoją dyspozycyjność: Jestem prawie codziennie na serwerze po kilka godzin a w wakacje jeszcze dłużej. Można skontaktować się ze mną na skypie, discordzie, ts'ie a także facebooku.

Umotywowanie podania: Sądzę, iż na serwerze przyda się rąk do pomocy, bo coraz częściej trafiają się gracze, którzy nie stosują się do regulaminu a na trybie creative rzadko kiedy widze jakiegoś pomocnika, który by uspokoił graczy.

2. Crytal

Crytal Użytkownik

Docenione treści:
    114
    Mógłbyś napisać, czy dostałeś za to /kicka, /bana, lub /mute'a?

Zdanie moim zdaniem bez sensu.

Interpunkcja leży.

Chwilowo jestem na NEUTRAL, pokaż, że Ci zależy, częściej pomagaj, niżeli graj w RP.

Pozdrawiam, Crytal.

3. Hate_you

Hate_you Użytkownik

Docenione treści:
    101
    Chciałbym, chodź raz usłyszeć coś innego.... „Ponieważ lubię i chcę pomagać” Pomoc pomocom, można ją również stosować adekwatnie bez owej rangi.
    Odnosząc się do całości, podanie nie trzyma się kupy, dużo błędów interpunkcyjnych. Aktywność na forum jest taka, że jej nie ma.
    Ocenę możesz wywnioskować, sam z tego napisałem!

4. PyteQ

PyteQ Ja.

Docenione treści:
    3
    Powiedz mi,jak myślisz ile kosztuje opłacenie takiego serwera (trybu) aby nie było lagów ani błędów?
    Jako iż miałem doczynienia z serwerami minecraft wiem ile taki serwer kosztuje.
    Uwierz mi administracja nie sra hajsem.

Uwierz mi,nie podziała.

Hahah,rozśmieszyłeś mnie. To że pomagasz w Caritasie ma znaczyć,że będzie Ci się dobrze współpracowało z innymi? Nie dobijaj mnie,proszę.

Na NIE,
    żegnam.

5. XDiler

XDiler Użytkownik

Docenione treści:
    13
    A więc mi zaufaj, że podziała bo nawet teraz nie mając rangi to się udaje.

to jest tylko PROPOZYCJA nie mówię, że jak będę pomocnikiem to taki tryb mają zrobić.

20664143_357273941376691_9116497053292656605_n.jpg

6. ۞ ThunderBuddys ۞

۞ ThunderBuddys ۞ Użytkownik

Docenione treści:
    250

To nie Administracja daje pieniądze na utrzymacie, tylko wy. Nie myl faktów.

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 3
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Lista
  7. PyteQ

PyteQ Ja.

Docenione treści:
    3
    Brawo XD

8. Feroxer1

Feroxer1 Użytkownik

Docenione treści:
    9
    1. Nie jesteś aktywny na forum. (Jedyne twoje posty to podania)

2. Stanowczo mało pomagasz graczom na serwerze.

3. Żebyś mógł w jakimś tam stopniu wprowadzić wymienione przez Ciebie zmiany musiałbyś być Pomocnikiem a żeby nim zostać trzeba być aktywnym w życiu serwera a biorąc twoją niemal zerową aktywność szczerze wątpię żebyś nim został.

4. W punkcie ,,Opisz swoją osobę: Tutaj min. 5 rozbudowanych zdań'' zdania nie są rozbudowane.

Jestem na NIE! :)

#8 Feroxer1, 7 Grudzień 2017
    Ostatnio modyfikowano: 8 Grudzień 2017
  9. CreeperPL

CreeperPL ☆Strażnik Teksasu☆

Docenione treści:
    252
    Zero aktywności na forum, w grze nie widać jak pomagasz.
    Podanie nieestetyczne, słabo wygląda z pochyleniem.
    Nie umiesz napisać więcej niż 5 zdań o sobie? To że pisze "5 rozbudowanych zdań" nie znaczy że ma być tylko 5 zdań.
    Na nie.

10. ThreeEyedMaster

ThreeEyedMaster Owcołak
    Członek Ekipy Administrator

Docenione treści:
    382
    Niestety fakt, iż nikt nie kojarzy abyś pomagał każe nam wątpić w to, że będzie Ci się chciało poświęcić czas na wypełnianie obowiązków w Ekipie, a to przekreśla Twoją szansę na dołączenie do Ekipy.

Pograj na CraftApple kolejny miesiąc. Daj się poznać innym Graczom. Wpadnij na TS. Zwiększ swoją aktywność na Forum. Udowodnij, iż naprawdę "lubisz pomagać".

Znajdź chwilę na zapoznanie się z Regulaminem, Uprawnieniami i Obowiązkami Pomocnika, oraz Wzorem Podania.

A jeśli po miesiącu nadal będziesz chciał zostać Pomocnikiem, to napisz Podanie i zobaczymy.

Pamiętaj, Administracja posiada multikonta. Nigdy nie wiesz gdy patrzymy.

Kandydatura odrzucona.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę