[Problem] Licznik Wiadomości

Dyskusja w 'Pytania i Problemy' rozpoczęta przez użytkownika ColdGreenEyez, 15 Lipiec 2017.

1. ColdGreenEyez

ColdGreenEyez Jestem w kropce... Zgadnij w której! (づ◔ ͜ʖ◔)づ

Docenione treści:
    17
    Witajcie drodzy czytelnicy.

Otóż dopiero teraz zorientowałam się, iż nastąpił pewien problem, związany z wysłanymi przeze mnie wiadomościami, mianowicie licznik nie pokazuje ich ilości. Wygląda to tak, że nawet wtedy, kiedy napisze wiadomość, licznik jej nie uwzględnia. Sam jest wyzerowany, jak gdybym minutę temu czy krócej dołączyła na forum. Nie wiem, czy tylko ja nie widzę liczby wiadomości, czy inni użytkownicy też jej nie widzą.
    Wiem, że to tylko minecraft'owe forum, i liczba wiadomości zupełnie nic nie znaczy, ale jednak chciała bym wiedzieć ile tych wiadomości jest.

Może jednak to nie jest błąd, tylko?.. -

Moja nie uwaga, bądź nie zrozumienie pojęcia "Wiadomość", w znaczeniu "WIADOMOŚĆ PRYWATNA"
    albo coś innego. Mam nadzieję że uzyskam odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie. :)

-----------------------
    Serdeczne Pozdrowienia,

ColdGreenEyez

Edit -
    Do zamknięcia, powód jasny -
    Problem się rozwiązał, wiadomości liczone są kategoriami [przynajmniej ja to tak zrozumiałam]
    np. Hydepark - 10 wiadomości
    Ogłoszenia Graczy - 23 wiadomości
    etc. Jeżeli coś zrozumiałam nie tak, proszę mnie poprawić.

Edit 2 -
    @lukiasfalt , bardzo dziękuje za wyczekiwaną przeze mnie odpowiedź, dalej już sama dam radę bez pytań, i mam nadzieję że nie napotkam więcej problemów/niedogodności. :)
    Do zamknięcia.

#1 ColdGreenEyez, 15 Lipiec 2017
    Ostatnio modyfikowano: 15 Lipiec 2017
  2. lukiasfalt

lukiasfalt Beton

Docenione treści:
    18
    Prawie sama sobie wyjaśniłaś ;) Dodam tylko, że posty w Hydeparku nie są zliczane, dlatego też masz dopiero naliczoną jedną wiadomość.

Pamiętaj także, aby pisać wątki w odpowiednich działach ;)

• Pomocny Pomocny x 4
    • Użyteczne Użyteczne x 1
    • Lista

Poleć tę stronę