[Propozycja] Eventy

Dyskusja w 'Propozycje i sugestie' rozpoczęta przez użytkownika Crytal, 2 Sierpień 2018.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Crytal

Crytal Veni, vidi, vici

Docenione treści:
    281
    Cześć,
    Pomyślałam, że fajnym pomysłem byłyby częstsze eventy, jak np. dzisiejszy, który będzie o 14.00
    Chodzi mi o takie jak np. parkoury/loteria/strzelanie z łuku/skok/spleef i różne fajne, przyciągające starszych, jak i nowszych graczy do naszego serwera. Taki pomysł na pewno sprawiłby, że serwer by się NA PEWNO wyróżniał czymś, więcej Graczy by grało i się lepiej bawiło. Jestem tego na 100% pewna. Wiem, że czasem się trafi jakiś event, ale w sumie mogłyby takie eventy odbywać się trochę częściej. Na prawdę, jeśli nie brałeś nigdy w takich eventach udziału, jestem pewna, że spodobają ci się !
    Mam nadzieję, że będziecie na tak, bo przecież taka fajna rzecz urozmaici wam rozgrywkę!
    Pozdrawiam wszystkich!!! ;-)

2. Mlyako

Mlyako Użytkownik

Docenione treści:
    0
    dobre prosze pani

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  3. MsKornel

MsKornel Obecny tylko na forum (no czasami na serwerze :>)

Docenione treści:
    31
    To bardzo dobry pomysł, ale powinny wyróżniać się od innych serwerów tj. skupiać się na integracji społeczności, a nie koniecznie na nagrodzie, która powinna być dodatkiem. Najlepiej żeby postać nagrody nie przybierała formy diamentów, surowców i tak dalej, ale bardziej unikatowych przedmiotów, coś w stylu obrazów jakie były, czy tam jeszcze są w sklepie na serwerze. Dobrym przykładem jest jakaś książka autorstwa np. Infiego albo jakiegoś innego "starego wyjadacza". Oczywiście można zrobić takie większe ewenty (jak np. kopanie w szkle), ale żeby nie były takie częste :p

4. JumiToJa

JumiToJa Użytkownik

Docenione treści:
    43
    Takich propozycji bylo od nasrania i wszystkie po kolei byly odrzucane, bo Administracji sie nie chce.

• Zabawne Zabawne x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  5. Ladavi

Ladavi Więzień numer #3147
    Członek Ekipy ViceAdministrator

Docenione treści:
    405
    • Kreatywny Kreatywny x 2
    • Przyjazny Przyjazny x 1
    • Lista