[Propozycja] Kalambury/Build Battle

Dyskusja w 'Propozycje i sugestie' rozpoczęta przez użytkownika Crytal, 24 Styczeń 2019.

1. Crytal

Crytal Veni, vidi, vici

Docenione treści:
    473
    upload_2019-1-24_11-30-12.jpeg
    Mam fajną propozycję dla Was - nowy tryb.

Jak wiecie (czy nie wiecie) na serwerach podobnych jak nasz coraz mniej graczy gra, albo w ogóle nie przychodzą (zbyt duża ilosc serwerów o podobnej tematyce). Dlatego mam pomysł, żeby dodac tryb 4Fun (mogą byc nagrody, ale o tym później). Coś jakby Kalambury/Build Battle. Jest straszny hype na to na zagranicznych serwerach (nie podam nazwy, bo jeszcze bana dostanę), ale głównie są to serwery Premium. I jak już powiedziałam - zagraniczne.

Co to są Kalambury i jak one działają?
    - Jest to tryb, na którym budujemy rzecz, którą nam podpowie mechanizm ze słowami (automatycznie), inni stoją za szybą/na widowni i piszą na globalnym chatcie rzecz, która mogłaby byc (ich zdaniem) budowana przez budowniczego. Jest ograniczony czas na budowanie i jednocześnie na zgadywanie - np. 6 minut, ustaliło by się co i jak w razie czego. Za 1, 2 i 3 miejsce byłyby punkty, które byłyby w rankingu. Za daną ilośc punktów byłaby ciekawa nagroda (o punktach i nagrodach jeszcze trochę).

Co to Build Battle i jak to działa?
    -Jest to tryb (moim zdaniem bardziej ciekawy od Kalambur, ale co kto woli), na którym możemy przed wejściem do trybu oczekiwania na rozgrywkę wybrac, czy chcemy budowac z kimś czy samemu (przeciwko innym uczestnikom). Gdy już minie czas oczekiwania na Graczy i przeniesie nas do miejsca rozgrywki, wyskoczy nam komunikat/w książce będą nam napisane tematy budowli, klikając na napis, nasz głos zostanie wliczony do głosowania, co będziemy budowac). Gdy już zwycięży ilośc głosów, można wziąc się za budowanie, (mogą byc różne przykłady tematu: fontanna, księżyc, serce, doniczka, domek na drzewie).
    Gdy już zbudujemy nasze dzieło, przechodzimy do oceniania innych. Na pasku wyboru itemów pojawią nam się różnokolorowe bloki, które będą przyrządem do naszego oceniania (klikamy na nie, żeby ocenic) . Można byłoby wybrac coś takiego jak : Bardzo brzydkie, brzydkie, ok, fajne, kozackie, legendarne. Coś takiego. Wygrywa para/osoba, która zdobędzie najwięcej głosów (głosowanie jest anonimowe, nikt nie wie kto jest autorem danej budowli). Zwycięży osoba z największą liczbą punktów (ilośc punktów na dany blok może wymyślec Administracja).

PUNKTY i NAGRODY.
    Rankingi to rzecz naturalna, ale osoba, która zdobędzie, np. 500 punktów w ciągu dnia będzie miała dostęp do jakiegoś ulepszenia na godzinę/pół godziny, np.: Pisania na kolorowo, WE (na ocv), jednorazowego pakietu Premium na sv, czy coś takiego. Ale jedną rzecz można wybrac (chyba, że Administracja się zgodzi na więcej).

• Myślę, że pomysł spoko, przyjdzie więcej graczy, bo to coś nowego na polskich serwerach i nie zawsze spotykanego, a nasi gracze, którzy są od dawna mogliby się zachwycic tym, że mają okazję pograc w coś ciekawego, a przy okazji zdobyc parę punktów na ulepszenie.

Dzięki, oby pomysł się spodobał. Mnie się podoba.

• Zgadzam Się x 5
    • Lubię To x 3
    • Głupek x 3
    • UnLike x 1
    • Kreatywny x 1
    • Lista
    Reklama
  2. Arabica

Arabica Użytkownik

Docenione treści:
    2
    Myślę, że bardzo fajny pomysł i na pewno więcej graczy wróci do gry na tym śmiesznym upadającym serwerku na którym jest tylko creative i survival, który się każdemu nudzi więc ja jestem za, żeby wprowadzić coś nowego, bardzo dużo osób lubi takie tryby przykładem są serwery z wyższej pułki, jeśli ta propozycja zostanie odrzucona to ekipa craftapple ma wodogłowie.

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 3
    • Gafy ortograficzne Gafy ortograficzne x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  3. Mr_Penguin

Mr_Penguin Użytkownik

Docenione treści:
    5
    Jestem za

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  4. Polaczekk

Polaczekk ✪ Morsunista

Docenione treści:
    36
    Jest również jeden/dwa serwer/y polskie, które posiadają te tryby serwerów dla graczy nonpremium. Więc nie do pełni "only zagranica".

5. Slodziaczekk

Slodziaczekk ,,Mieli,mieli,mieli" Hajs $$$

Docenione treści:
    495
    W końcu by była jakaś reklama dla serwera i coś nowego
    tak

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 3
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  6. Slimsnoker

Slimsnoker Chłopiec

Docenione treści:
    89
    Takie coś można zorganizować samemu na OpenCreative, wystarczy poświęcić chwilę na budowanie, a potem napisać coś w stylu że konkurs jest (tylko ciekawe kto zainteresuje się czymś takim) ale jak już inni chcą osobny tryb...

Ja się wstrzymam od głosu i tak nie wchodzę na ten serwer.

• Głupek Głupek x 4
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
    • Lista
  7. Crytal

Crytal Veni, vidi, vici

Docenione treści:
    473
    XDDD
    Do tego potrzebne sa specjalne pluginy a nie coś w stylu "ee nie chce mi się zróbmy coś takiego na opencreative" Ale jak wtedy dodasz możliwość kategorii i oceniania? Weź się najpierw doinformuj albo przeczytaj do końca temat a nie czytasz wybiorczo albo temat tylko.

• Głupek Głupek x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Kreatywny Kreatywny x 1
    • Lista
    Reklama
  8. Slimsnoker

Slimsnoker Chłopiec

Docenione treści:
    89
    Ta super, bo do zorganizowania Kalamburów albo BuildBattle trzeba pluginów. Sam takie kalambury i buildbattle robiłem bez pluginów, a ludzie przy tym fajnie się bawili i chcieli więcej.

Kategorie i hasła można np. samemu wymyśleć jako prowadzący, oceniają prowadzący i jury albo jak kto woli osoby uczestniczące.

Co do punktów i nagród to można podarować coś fajnego, trzeba ruszyć głową.

Jeżeli myślisz że miałem na myśli, iż Kalambiry i BuildBattle można samemu zrobić z pluginami to nie chodziło mi o to że konecznie z pluginami.

I uwierz mi że nie każda gra albo rp jaką/jakie się wymyśli potrzebuje swojego trybu.

Masz coś jeszcze mi do powiedzenia, zapraszam na pv.

9. Crytal

Crytal Veni, vidi, vici

Docenione treści:
    473
    Grałeś w ogóle na takim trybie? Czytaj UWAŻNIE. Napisałam, że byłyby Punkty a nie jakieś nagrody jak na konkursie skinow. Poza tym apropo oceniania to jak kurde ma być anonimowe w Tym wypadku co napisales. Jak tu nie grasz to po co się wypowiadasz? Myślałam, ze czytanie ze zrozumieniem juz ogarnales. Baw się w RP na swoim p h, a nie od razu, ze na nie, bo na skróty można iść. Zrozum działanie takiego trybu.

Mam nadzieję, ze w końcu zrozumiałeś temat. Myśl.

#9 Crytal, 25 Styczeń 2019
    Ostatnio modyfikowano: 25 Styczeń 2019
    • Głupek Głupek x 2
    • Lista
  10. Sawqe

Sawqe odkurzam psa

Docenione treści:
    10
    no spoczko podoba mi sie fajnie super fajnie jestem za podoba mi sie no spoczko jestem za podoba mi sie

p.OZDRAWIAM

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 2
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  11. Degsin_

Degsin_ Użytkownik

Docenione treści:
    15
    Bardzo ciekawa propozycja, bardzo lubię ten tryb. Wtedy być może kupię UB.

Jestem na TAK.

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 2
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  12. Gruzinka Nikola

Gruzinka Nikola Cofnieta do przodu

Docenione treści:
    6
    Sama gram na zagranicznych serwerach i wiem, że najwięcej graczy gromadzi się właśnie na serwerach 4FUN. Była by to wspaniała promocja serwera. Mogę dopisać, że najbardziej chciałabym zobaczyć na CA Block Party oraz właśnie Build Battle. Zwiększyłaby się ilość kupowania UB przez co, będzie można polepszać tryby 'zabawowe'.
    Naturalnie jestem na TAK

• Głupek Głupek x 1
    • Lista
  13. BozydarPampers

BozydarPampers Użytkownik

Docenione treści:
    3
    Moim zdaniem,

lepiej usunąć Vanillę i dodać:
    - Party
    - BedWars (jak te "Sławne")