(Propozycja) Mapa na Forum

Dyskusja w 'Propozycje i sugestie' rozpoczęta przez użytkownika Feroxer1, 7 Grudzień 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Feroxer1

Feroxer1 Użytkownik

Docenione treści:
    9
    Proponuję usunięcie koordynatów z mapy Survival znajdującej się na Forum ponieważ to zbytnio ułatwia grę gdyż każdy gracz może:
    wejść na mapę, znaleźć czyjąś działkę i pójść na jej koordynaty.

Proponuję usunięcie samych koordynatów natomiast mapy NIE ponieważ dzięki niej możemy podziwiać rozmaite budowle wybudowane przez graczy.

• Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
    • Lista
  2. CreeperPL

CreeperPL ☆Strażnik Teksasu☆

Docenione treści:
    252
    Nie po to to było dodawane żeby to usuwać, po za tym jest to fajne.

Czy mi się wydaje że oszukałeś kogoś i znalazł Twoją działkę?

3. Feroxer1

Feroxer1 Użytkownik

Docenione treści:
    9
    Nie. Tylko tak pisze na wszelki wypadek bo mam takiego jednego znajomego który ostatnio mi wybudował coś niecenzuralnego przed działką więc
    napisałem ten post żeby taka sytuacja się nie powtórzyła oraz żeby trochę utrudnić rozgrywkę na serwerze survival.

+Mi nie chodzi o usunięcie całej mapy z forum tylko o usunięcie koordynatów z niej. :)

+ Ja nie oszukuje :)

4. dreder

dreder Pan Janek

Docenione treści:
    5
    Mapa ułatwiła znacznie znajdowanie [głównie] na początku Edycji różnych struktur, głównie Leśnych posiadłości, przez co po kilku dniach/paru tygodniach, wszystkie były przeszukane, chociaż sam przyznaję, sam szukałem przy jej pomocy struktur, ale wg. mnie powinno zostać coś zrobione (dobrym pomysłem jest właśnie usunięcie koordynatów), aby nie było tzw. Wyścigu szczurów i większej przyjemności z rozgrywki ( np. sam fakt znalezienia takiej struktury, SAMODZIELNIE).

5. GallusXD

GallusXD Użytkownik

Docenione treści:
    57
    Ja tez kurna chce mape, dajcie linka.

6. GepardsPL

GepardsPL Koteł

Docenione treści:
    70
    • Pomocny Pomocny x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Lista
  7. PyteQ

PyteQ Ja.

Docenione treści:
    3
    Sama nazwa SURVIVAL ,mowi ze tutaj trzeba walczyc o przetrwanie.. poza tym jesli ktos nam wbije na chawire będzie ciekawiej

⛔️ Na NIE ⛔️

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Gafy ortograficzne Gafy ortograficzne x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  8. GallusXD

GallusXD Użytkownik

Docenione treści:
    57
    Feroxer, jestes nie goscinny.

Ps. Zaczyna sie sezon polowan

9. Feroxer1

Feroxer1 Użytkownik

Docenione treści:
    9
    Dam ci wskazówke mieszkam niedaleko spawna w ladnej drewnianej chatce XD

10. CreeperPL

CreeperPL ☆Strażnik Teksasu☆

Docenione treści:
    252
    Człowieku większość graczy na serwerze ma przesiedziane +2 dni, a najlepsi mają nawet 20 dni. Po za tym każdą propozycję pisze się jako nowy wątek w tym dziale, a nie jako post.

11. lol741

lol741 Użytkownik

Docenione treści:
    0
    No i co nie da sie zmienić na nwm
    na 72h lol? I po drugie jestem nowy więc z kąd miałem o tym wiedzieć i tymbardziej że nie widziałem żadnego przycisku dodaj nowy wątek lub coś takiego.

:mad::mad:

#11 lol741, 9 Grudzień 2017
    Ostatnio modyfikowano przez moderatora: 13 Grudzień 2017 o 11:17
  12. Feroxer1

Feroxer1 Użytkownik

Docenione treści:
    9
    lol741 Najlepiej będzie jak na razie odpuścisz sobie pisanie propozycji zmian na serwerze.
    Pograj na serwerze przez pewien czas aż w końcu dowiesz się faktów na temat serwera craftapple oraz tego co już jest a czego nie ma.

Jako dodatek zamierzam dodać iż to jest post stworzony przeze mnie i dotyczy propozycji usunięcia koordynatów z mapy na forum.

Swój post dotyczący dodania nowej rangi napisz tu: https://craftapple.pl/forum/forums/propozycje-i-sugestie.14/ naciskasz ,,NAPISZ NOWY WĄTEK'' i tam piszesz wszystko co pragniesz zaoferować.

13. LightHeaded

LightHeaded Użytkownik

Docenione treści:
    0
  14. ThreeEyedMaster

ThreeEyedMaster Owcołak
    Członek Ekipy Administrator

Docenione treści:
    382
    Mapa w aktualnej formie się doskonale sprawdza. Nie zostanie usunięta, ani pozbawiona współrzędnych.
    Koniec końców, jest to tryb SURVIVAL czyli Walka o przetrwanie. Pewna dawka agresywności, walk pomiędzy Graczami, a nawet drobnych oszustw, zdrad czy też kradzieży jest częścią rozgrywki na tym trybie. Jeśli ktoś się z tym źle czuje to zapraszam na pozostałe tryby.

Co do wyścigu szczurów i przeszukaniu, przy użyciu tej mapy, wszystkich struktur w przeciągu tygodnia od startu Nowej Edycji (#NE) to postulowałem o to, aby mapa była uruchomiona z miesięcznym opóźnieniem w stosunku do startu #NE. Właśnie po to, aby Gracze mogli wykazać się prawdziwymi umiejętnościami z zakresu eksploracji. Niestety propozycja nie spotkała się ze zrozumieniem wśród pozostałych Członków Administracji. Mam nadzieję, że uda się to zrobić wraz ze startem kolejnej #NE.

Propozycja odrzucona.

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 3
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Lista
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę