[Propozycja]Podarki, paczki

Dyskusja w 'Propozycje i sugestie' rozpoczęta przez użytkownika krukmag123, 23 Wrzesień 2018.

Tagi:
  1. krukmag123

krukmag123 Użytkownik

Docenione treści:
    4
    Bardzo chciałbym żeby na CV oraz na SV zostały dodane tzw "Podarki". Było by to coś w rodzaju paczki którą do kogoś wysyłasz np. wpisywał byś komendę /wyślij (Nick gracza do którego chcesz wysłać), przedmiot/przedmioty musiał byś trzymać w łapce. Plugin tego typu nie jest trudny do zrobienia. Zwłaszcza że na SV jest zrobiony i mocno dopracowany sklep. Taką rzecz miała by fajne zastosowanie w postaci dawania rzeczy na odległość lub gdy kogoś nie ma. Oczywiście można było by też wprowadzić ograniczenie czasowe żeby gracz od razu nie otrzymywał danej rzeczy, a na SV dodać opodatkowanie w postaci 5 AC za 1 wysyłkę. Moim zdaniem bardzo fajna rzecz która przyda się wielu graczą. Trzymam kciuki i oczekuje na możliwą realizację :D

• Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
    • Lista
  2. ThreeEyedMaster

Członek Ekipy Administrator

Docenione treści:
    937
  3. krukmag123

krukmag123 Użytkownik

Docenione treści:
    4
    Dlaczego, jeżeli walka o przetrwanie to dlaczego jest arena non pvp, dlaczego jest /sklep, dlaczego. Chodziło mi o taki sklep tylko że do wybranej osoby. Czyli że dajesz lub sprzedajesz coś innej osobie.

4. ThreeEyedMaster

Członek Ekipy Administrator

Docenione treści:
    937
    Bo ktoś ma mieć szansę Cie zabić gdy biegniesz z tym w plecaku do osoby, której chcesz to sprzedać.

5. krukmag123

krukmag123 Użytkownik

Docenione treści:
    4
    przez /ah na SV da się robic cos takiego ale jest to trochę skomplikowane bo ktoś musi przelaci ci np. 100 ac potem ty kupujesz ten przedmiot za 100 ac i tak przesyła się rzeczy. A mi chodzi o taki prywatny sklep lub co takiego :D

6. Crytal

Crytal Veni, vidi, vici

Docenione treści:
    375
    Nie jestem za, ponieważ jest to niepotrzebne (moim zdaniem). Od czegoś jest /ah lub /warp wymieniarki :D.
    Poza tym, spójrz z tej strony - nie ma Cię przez tydzień, a jak wracasz, patrzysz i nagle cały zawalony eq dirtem ._.
    Jak już mówiłam - jestem na NIE.

7. Ninja_Yo

Ninja_Yo Użytkownik

Docenione treści:
    13
    Kruk.. Kruk.. to nie ocv, tak jak three napisał to survival po polsku przetrwanie czy np.: 2000 lat temu ludzie mogli wysylac sobie paczki np. poczta? Nie, I to jest przetrwanie. Każdy ma równe szanse (TAK JAK THRE PISAŁ) Jak biegniesz do kogos z itemami które chcesz sprzedać to bedize mozna ciebie zabic. Jestem za NIE. chociaż może na ocv to się przyjmie ale na sruv kategoryczne NIE.

Poleć tę stronę