[PROPOZYCJA survival] Limit AC

Dyskusja w 'Propozycje i sugestie' rozpoczęta przez użytkownika Puma_Poland, 9 Listopad 2017.

?

Czy chcesz aby został zwiększony limit AC?

Ankieta zostanie zamknięta dnia 28 Grudzień 2017 o 22:34.
  1. TAK (Lubie dużo forsy) <3

75,0%
  2. NIE (Lubię biedę) </3

25,0%
  1. Puma_Poland

Puma_Poland Użytkownik

Docenione treści:
    2
    Witam :) mój nick to Puma_Poland.. jestem przykładem pewnego błędu na serwerze.. podczas gry na trybie survival. Pare razy zdarzyło się przelewać lub płacić walutą AC.. pewnego razu chciałem innemu graczowi przesłać pieniądze.. okazało się, iż on ich nie dostał a mi znikneły z konta.. pewnego wieczora po rozmowie członkiem ekipy. Dowiedziałem się, iż w pluginie jest ustawiony limit AC do 10 000 000 :/ Proponuję wprowadzenie zmian co do tego limitu. Najlepiej nie ograniczone zasoby AC.. z tego płynie bardzo dużo korzyści. Ponieważ serwerowy ItemShop by sporo na tym zyskał ;) nie jeden wariat taki jak ja kupuje AC za realną forse :D

Z poważaniem Puma_Poland

• Lubię To Lubię To x 1
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Lista
  2. Kruku

Kruku Skrzydlaty - Niebieski

Docenione treści:
    84
    Dla mnie bez różnicy. Jakbym doszedł do momentu gdzie miałbym 10 000 000 ac to pewnie tylko dla tego, że już tej kasy nie potrzebuję.

3. Puma_Poland

Puma_Poland Użytkownik

Docenione treści:
    2
    Na dzień 16.11.2017 jest przewaga 80% graczy, którzy chcą podwyższenie limitu. Kruku :p ja już ten pułap osiągnąłem 3 razy ;) więc dla mnie to mała suma :D

4. nowez

nowez Pozdrawiam Ladavi'ego.

Docenione treści:
    44
    /pay nowez <ilość> :p

Co do propozycji, to nie widzę przeciwwskazań, żeby taki limit zwiększyć. Słyszałam od sporej ilości osób, że 10mln to za mało, więc czemu nie? No chyba że my wszyscy o czymś nie wiemy. :D

5. GepardsPL

GepardsPL Koteł

Docenione treści:
    53
    Jestem jak najbardziej na tak. Zmiana niby mała lecz naprawdę mogła by ona sprawić ,,uśmiech'' milionerom :D
    Niestety limit to chyba 10 Trillionów :D
    https://zapodaj.net/72231516e1239.png.html <--- To bardziej dla administracji.

6. Puma_Poland

Puma_Poland Użytkownik

Docenione treści:
    2
    Aktualny limit to 10 000 000 Ac ;) wieco to tylko te 10 milionów :p

7. GepardsPL

GepardsPL Koteł

Docenione treści:
    53
    Chodzi mi o największy jaki się da stan konta Ogólnie.

8. Kruku

Docenione treści:
    84
    Po przemyśleniu uważam, że to zły pomysł ze względu na ekonomię serwera. Po co jest odpływ przelewowy w wannie? Po to by nie zalać mieszkania jak wanna się napełni. Dla mnie ten limit 10 mln jest właśnie takim odpływem przelewowym zapobiegającym zalaniu serwera ogromnymi ilościami AC. Zdjęcie tego limitu moim zdaniem może sprawić, że AC straci na wartości, a co za tym idzie i jego wartość w sklepie SMS spadnie co może źle wpłynąć na stabilność finansową CA.

• Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
    • Lista
  9. maksiu07

maksiu07 Użytkownik

Docenione treści:
    2
    kruku no ale weź czy tak naprawdę musisz być uparty gdybyście dali te 10 Trylionów każdy by się cieszył! a chyba na tym zależy ekipie czyli na tym żeby każdy kto w to gra byłby szczęśliwy! a jeśli na (realnej) no to w sumie się nie dziwie bo też trzeba na utrzymanie serwera ale chyba pierwsze co powiedziałem jest ważniejsze

10. maksiu07

maksiu07 Użytkownik

Docenione treści:
    2
    każdy kto gra na serwerze

11. Kruku

Docenione treści:
    84
    Człowiek mądry znajdzie równowagę między tym co fajne, a tym co dobre. Gdyby nie zależało mi na istnieniu serwera prawdopodobnie nawet bym nie zwrócił uwagi na ten wątek.

Jak już pisałem 10mln AC to już jest taka kwota, że nie ma opcji skosumować jej w ciągu jednej edycji...
    Poza tym po co zbierać tyle kasy? W celach dowartościowania się? ;)

• Zwycięzca Zwycięzca x 1
    • Lista

Poleć tę stronę