Przeczytajcie moje zwierzenie

Dyskusja w 'Przywitaj się' rozpoczęta przez użytkownika Pan Witold, 18 Maj 2019.

1. Pan Witold

Pan Witold Użytkownik

Docenione treści:
    1
    • Niewłaściwy Język
    Witajcie, to ja Witek, znany również jako MrWheatley i RainbowKek.
    Piszę to ponieważ po próbie samobójczej przypomniałem sobie o was.
    Miałem okazję wspominać to co wydarzyło się w moim życiu, to co kiedyś było moim życiem, a teraz jest niczym.

Zanim się rozpisze chciałbym się wam przedstawić bo różni ludzie przez informacje które podawałem mogli mieć wątpliwości.

Jestem Witek, z Zabrza, mam 14 lat i prowadzę kanał na YouTube. Jestem w 7 klasie szkoły podstawowej i interesuje się polityką.

Kiedyś (7 lat temu) moim życiem były kucyki pony. Może to śmieszne ale istnieją jeszcze grupy fanatyków kucyków (bronies). 5 lat temu zyskałem na tym popularność i 4 lata temu zostałem adminem jednej z największych grup w Polsce. Miałem 10 lat i było to dla mnie duże osiągnięci.

Pewnego dnia na Skype poznałem kolegę właściciela grupy który był całkiem spoko.

W październiku (dokładnie 24) pokłóciłem się z właścicielem, tak jak i Dashi (tak nazywał się kolega).
    Ucieklismy z Dashim od tego i chcieliśmy zapomnieć o wszystkim więc zaczęliśmy grać w Minecraft.

Właśnie on 24 października pokazał mi ten serwer na którym graliśmy razem kiedy tylko się dało. Z Dashim kontakt w 2016 się jakoś urwał i zacząłem grać na własną rękę. Byłem nawet w wojsku u Jakuba Creepera...
    Kiedyś musiał nastąpić koniec niekaralności i dostałem bana za xraya.
    Dlatego w 2016 stworzyłem nowe konto _Witek_ na którym szło lepiej.
    Założyłem państwo, poznałem Kota i wgl.

Poznałem wtedy super znajomego z którym też niestety urwał się kontakt. Poznałem @Inevara i wiele innych ludzi.

Kiedyś z superliwia się miałem okazję przyjaźnić. Poznałem gościa z którym potem miałem własny serwer, poznałem Agatę (@Crytal ) i myślałem że nic nie może być już źle.

Z jedną znajomą i w|w gościem otworzyłem serwer o którym przez pomyłkę za dużo powiedziałem na forum i dostałem bana.

Potem miałem parę kont ale nic nie zastąpiło mi nigdy głównego.

2 lata temu z morsem (@Polaczekk ) ucieklismy na inny serwer na którym też dostałem bana. XD

W końcu w 2k18 sytuacja się polepszyła i zostałem pomocnikiem na jednym z serwerów Minecraft. Odszedłem z tej rangi i odszedłem na jakiś czas z klocków aż ze znajomymi założyliśmy prywatny serwer na którym budowaliśmy to co nam przyszło do głowy...

Po Minecraft zacząłem brać życie na poważnie, zacząłem podrywać dziewczyny, byłem w kilku związkach i miało być *** ale tydzień temu straciłem super dziewczynę i 2 dni temu (środa) próbowałem skoczyć z 11 piętra ale się nie udało.

Podsumowując, całe życie stanęło przede mną i dziś mogę spokojnie uznać ten serwer za część mnie ponieważ towarzyszył w moim dojrzewaniam

Pozdrawiam i życzę udanego wknd

#1 Pan Witold, 18 Maj 2019
    Ostatnio modyfikowano przez moderatora: 18 Maj 2019
    Reklama
  2. Inevara

Inevara #7772/0621

Docenione treści:
    317
    Dobrze rozumiem, że jednym z morałów może być słynne powiedzenie "loszki to <tutaj znane każdemu słowo>"?
    Przydałoby się jakoś ładnie skomentować tę opowieść, ale tutaj to by nie wyszło.
    Dzień dobry!

3. LaneExplod

LaneExplod you can buy s t o n k s here

Docenione treści:
    6
    Jeśli już szukasz atencji, to szczerze wątpie w to, żebyś tutaj ją znalazł.

Miłej Soboty.

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 3
    • Zwycięzca Zwycięzca x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
  4. KripuGaming

KripuGaming Użytkownik

Docenione treści:
    49
    Nie wiem czy jest sens rozgłaszania tak nędznej historyjki która śmierdzi kiczem żeby tylko.. (^^Tak jak napisał kolega wyżej^^). Ode mnie. Nie polecam ci bawić w to, jak podrośniesz i przeczytasz ten wywód to będziesz czuł ogromne zażenowanie i wiem co mówię bo sam tak robiłem i do teraz to na mnie ciąży. Pozdrowiam

5. Pan Witold

Pan Witold Użytkownik

Docenione treści:
    1
    Cóż, nie zmuszam nikogo do czytania, po prostu miałem potrzebę opisać ostatnie wspomnienia.

6. OldAngelMatthew

OldAngelMatthew <Cytat>

Docenione treści:
    269
    Już mamy wytłumaczenie twojego zachowania :)

• Zabawne Zabawne x 3
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Lista
  7. mati1x1

mati1x1 Użytkownik

Docenione treści:
    2
    Pora umierać.

Reklama
  8. -Vezmox-

-Vezmox- Użytkownik

Docenione treści:
    12
    Płakałem jak czytałem

9. spadajokej

spadajokej Użytkownik

Docenione treści:
    29
    oplułem się

10. krukmag123

krukmag123 Ksiądz Biskup prawie Papież

Docenione treści:
    25

Nie rozumiem tego jak można po tym jak ciebie ktoś rzuca próbować się zabic. Kompletny idiotyzm wdłg mnie, Ja tam mam ****** i dziewczyny niemam[xd same problemy{huehue pozdro dla kumatych}]. A jeżeli chodzi o całość to zauważyłem że jestes strasznie słaby, nie poniżam cię tylko nie jestes gotowy po prostu na to by poznawać kogos kto jest od cb "Lepszy", nie może hmm "Inny" . I taka mała rada ode mnie na koniec: Najlepiej nie ufać nikomu, bo ci najlepsi najczęściej cos knują :) a jak ci/tobie/czy komukolwiek smutno lub jest w sytuacji "Moje poczucie gondosci = < 0 To chętnie zapraszam na prywatną rozmowe. a następnie na mess. Poprawie twój humor samą głupotą :)))

Poleć tę stronę