Rekrutacja Na Pomocnika , Nick na serwerze: Szymon3030

Dyskusja w 'Rekrutacja na pomocnika | Ekipa' rozpoczęta przez użytkownika Szymon3030, 14 Wrzesień 2018 o 19:17.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Szymon3030

Szymon3030 Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Imię:
    Dokładny nick w grze:Szymon3030
    Ile czasu dziennie przebywasz w grze, oraz na których serwerach najchętniej grasz: na serwerze przebywam 6 godz dziennie lub więcej , lubie grac na serwerach typu survival , minigames , skyblock .
    Data urodzenia: 28 październik 2006 rok
    Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja: 16.05.2015 , 1.7.10
    Przybliżona data rozpoczęcia gry na Craftapple: 03.08.2018
    Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na Serwerze gry lub Forum: tak byłem karany mutem , a także dostałem bana na zawsze chociaż powodu nie było w regulaminie powodów banów
    Czy posiadasz rangę PREMIUM na CraftApple: nie
    Czy składałeś/składałaś wcześniej Podanie na Pomocnika CraftApple?: nie
    Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na Craftapple: chciałbym , żeby ludzie sobie bardziej pomagali i grali razem zamiast się przezywać
    Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik: Pomocnik ma pomagać vice administratorom i administratorom w ogarnianiu czatu , uczestniczyć w rozmowach na forum , pomagać graczom , tłumaczyć komendy , a także pilnować porządku na chacie
    Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem: Chciałbym zostać pomocnikiem , ponieważ bardzo lubię pomagać innym graczą
    Opisz w jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: Mówię na przykład żeby się uspokoił bo to tylko gra a jak to druga osoba zaczeła poprostu żeby go zignorowała komendą /ignore
    Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: tak
    Opisz swoją osobę: Tutaj min. 5 rozbudowanych zdań: Chodze do klasy 6 i mam na imię Szymon , Bardzo lubię grać w gry i pomagać innym , graczom bo wiem jak jest ciężko na początku rozgrywki . Mam 12 lat urodziłem się 28 października 2006 roku , moim marzeniem zawsze było zostać członkiem ekipy administratorów na jakimś serwerze , zaczełem grac w minecraft 3 lata temu a minecraft nadal mi się nie nudzi. Bardzo ładnie buduje a także lubie przygody , nienawidze graczy którzy wywołują co chwile gówno burze , i bardzo lubie serwery survival . Mieszkam w niewielkim mieście ,czyli w lubinie , bardzo dobrze mi się tam żyje :D . Mam nad wagę ale mimo to mam dużo przyjaciół, jednak w klasie nie często mnie szanują , ale mam kolegę który mnie zawsze obroni. Lubię marchewki i gry typu minecraft , slime rancher i roblox .
    Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft: to , że można eksplorować , tworzyć niesamowite budowle i najważniejsze dobrze się bawić
    Określ swoją dyspozycyjność: Moja dyspozycyjność jest bardzo dobra jak coś się dzieję złego na serwerze od razu interweniuje
    Umotywowanie podania: Lubie bardzo pomagać graczom , administratorom itp... Kocham Pomagać

• Głupek Głupek x 8
    • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
    • Optymista Optymista x 1
    • Lista
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę