[Skarga]_UsErHqck3d

Dyskusja w 'Bany oraz skargi.' rozpoczęta przez użytkownika krukmag123, 9 Listopad 2018 o 20:49.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krukmag123

krukmag123 Użytkownik

Docenione treści:
    8
    • UnLike UnLike x 1
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Lista
    Reklama
  2. ThreeEyedMaster

Członek Ekipy Administrator

Docenione treści:
    954
    Moderator @V_A_P_E_R proszę rozpatrzyć obie skargi na tego Gracza.

3. Roxerbrand

Roxerbrand Użytkownik

Docenione treści:
    14
    Jak dla mnie dowody są niewystarczające, ponieważ:

-Na pierwszym nagraniu za bardzo to nie widać nic podejrzanego (oskarżony prawdopodobnie uderzył Cię przez otwór w ścianie, nie można jednoznacznie stwierdzić jego dokładnego położenia podczas ataku, gdyż prawdopodobnie przykucnął) a drugie jest niedostępne.

-Nie można jednoznacznie stwierdzić czy oskarżony naprawdę chodził po wodzie (na przedstawionych przez Ciebie ScreenShotach), mogą to być po prostu Screeny zrobione w idealnym momencie podczas pływania/skakania do wody. - Najlepszym dowodem byłoby nagranie.

#3 Roxerbrand, 10 Listopad 2018 o 01:20
    Ostatnio modyfikowano: 10 Listopad 2018 o 01:37
  4. krukmag123

krukmag123 Użytkownik

Docenione treści:
    8

Rozumiem cb z tymi SS rzeczywiście nie jest to wystarczający dowód choć są one zrobione w dużych odstępach czasowych i widać na nich jak stoi na wodzi. Na pierwszym filmie jest ukazane jak uderza mnie i zabija: 1. Z kolega sprawdzaliśmy tamto miejsce i rzeby kogos uderzyć w taki sposób trzeba było by rozbic blok a to jest na landzie czyli jeżeli gracz rozbił blok i nie uderzył uzyskał korzyść w postaci killa poprzez zabicie mnie.
    Drugi film moim zdaniem ukazuje jak gracz lata w góre i w dół i an koniec na chacie pisze że miał laga jak miał laga to czm ja widziałem że on latał ?! XD

Moim zdaniem to że 2 osoby zgałaszją 1 i nadto mają kilka dowodów prawdopodobnie 9/10 to Powinien być BAN. Killaure też tam widać- żaden gracz nawet pros z prosów nie umie tak idealnie kliknąć myszki tyle razy podczas tak krótkiego odcinka czasu, mówie tu o tym nowym pvp 1.12!

5. Roxerbrand

Roxerbrand Użytkownik

Docenione treści:
    14
    Jedna sekunda to nie jest "duży odstęp czasu". Na pierwszym ss nie ma daty, na drugim jest na powierzchni wody ale zaś na trzecim ma nogi zanurzone w wodzie, więc to zgadzałoby się z moją teorią o screenach zrobionych w idealnym momencie podczas pływania/skakania do wody.

Wierze Ci, że on ma haxy, ale niestety dowody przedstawione przez Ciebie są takie sobie :I

#5 Roxerbrand, 10 Listopad 2018 o 17:29
    Ostatnio modyfikowano: 10 Listopad 2018 o 17:36
  6. V_A_P_E_R

V_A_P_E_R ✯Biznesmen✯

Docenione treści:
    438
    Różne modyfikacje wspomagające rozgrywkę powinno ukazywać się poprzez nagranie. SS w tym przypadku wprawdzie nic nie wnosi do sprawy.

Co do filmików:
    Kiedy Cię zabił stałeś plecami do Niego przez co nie widać w jaki sposób zadał Ci krytyczny cios. O drugim filmiku nic nie wspomnę, ponieważ jest niedostępny?!

Zatem niewystarczające dowody.

Skarga odrzucona.

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Głupek Głupek x 1
    • Lista
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę