[Skarga] kropka nienawisci/Chloe Price (Crytal)

Dyskusja w 'Bany oraz skargi.' rozpoczęta przez użytkownika HelloItsYumiHere, 21 Styczeń 2019.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. HelloItsYumiHere

HelloItsYumiHere sassy queen

Docenione treści:
    5
    Nick w grze: Po coz komu nick z gry w przypadku skargi na ts3? Yumisiek. Na ts 死ぬ / Yumi.
    Nick oskarżonego/oskarżonych: kropka nienawisci/Chloe Price (Crytal) podszywajaca sie pod exploding_tnt111
    Przybliżona data: wczoraj, tj. 20.01 br., godziny wieczorne; na ss data z dokladnoscia co do minuty
    Dowody: https://imgur.com/a/jgvXdGH
    Jakby trzebabylo wiecej ss z innymi nickami Crytal (i arabica) jak najbardziej posiadam i udostepnie.

Co by sytuacja z ss na pewno byla jasna, wyjasnie -
    xddddd / explołding_tnt111 = arabic;
    kropka nienawiści / exploding_tnt111 = Crytal.
    Crytal, udajaca/podszywajaca sie pod "prawdziwego" exploding_tnt111 wolajaca mnie na kanal do arabic'a, udajacego "kogos, kto podszywa sie pod exploda". Jaka szkoda, ze ta dwojke od jakiegos czasu mialam dodana do znajomych, by mimo ich zmiany nickow wciaz wiedziec, kim sa. Jaka szkoda, ze w tym samym czasie pisalam z prawdziwym exploding_tnt111 na discordzie.

Regulamin ts3 fakt faktem sprecyzowany jeszcze nie jest, aczkolwiek podszywanie (tak samo jak i netykieta, reklamy) sa praktycznie jednymi z podstawowych, karanych wykroczen.

• Lubię To Lubię To x 3
    • Głupek Głupek x 2
    • Lista
    Reklama
  2. GepardsPL

GepardsPL Pszenżyto

Docenione treści:
    156
    Eeeee, czyli ona też na CA bana dostanie, jak skarga bedzie zaakceptowana?

• Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
    • Lista
  3. Crytal

Crytal Veni, vidi, vici

Docenione treści:
    473
    XDDDD
    Dziewczyno, gdzie ja przepraszam bardzo napisałam, ŻE jestem exploding_tnt? XD
    Nikomu nawet tobie skarbie nie napisałam, ŻE jestem exploding ;) Idź bądź toxiciem gdzie indziej, może w tej Japonii, w której "mieszkasz"? :) Chociaż nie wiem, czy tam się wpasowujesz skoro tam są głównie serdeczni ludzie a ty jestes genialnym przykładem hipokryzji i obludztwa.

Ps. Podszywanie się pod Administrację jest karalne : ))

@lucklucky10 xd

• Głupek Głupek x 2
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Lista
  4. Arabica

Arabica Użytkownik

Docenione treści:
    2
    • Reg. 8.3
    Karane jest podszywanie się pod członków ekipy a nie pod jakiegoś tam gracza. Nie wiem czy piszesz to dla atencji czy żeby się wywyższyć co i tak ci nie wyjdzie. Czytając tą skargę stwierdzam, że jesteś ***************. To na tyle z mojej strony. Pozdrów mamę.

edit: tam był nick explołding a nie exploding ***************

#4 Arabica, 22 Styczeń 2019
    Ostatnio modyfikowano przez moderatora: 22 Styczeń 2019
    • Zgadzam Się Zgadzam Się x 2
    • Głupek Głupek x 2
    • UnLike UnLike x 1
    • Lista
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę