[SKARGA] pat277

Dyskusja w 'Bany oraz skargi.' rozpoczęta przez użytkownika Makashi, 27 Grudzień 2016.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Makashi

Makashi Użytkownik

Docenione treści:
    0
    1. Nick na TeamSpeak3: Penis
    2. Nick oskarżonego: pat277
    3. Przybliżona data: 27 grudnia 2016 roku.
    4. Dowody:

Zanim zaczniemy:

Sytuacja polega na tym, iż otrzymałem /kick z TS3 przez pat277, ponieważ miałem "Wulgarny Nick".

Mój nick "podobno" uraził jednego z obecnych graczy wtedy na TeamSpeak3 i pat277 otrzymał pozwolenie od rang wyższych [Marcinek7] na wykopanie mnie z serwera.

Mam rozumieć, iż gdybym dał sobie nick JestemFajny, to moich wrogów mogłoby to urazić i też otrzymałbym /kick?

Mam rozumieć, iż ludzie są urażeni, iż występuje w świecie słowo penis?

Rozumiem nazwę wulgarną tego słowa typu: chuj, itp., lecz nazwa który występuje w biologii i normalni uczniowie się jej uczą?
    Serio?

Przez to jesteście urażeni?

Jestem w 100% pewny, iż nikt nie składał skargi na mnie, ze względu na nick. Otrzymałem po prostu /kick, bo nie jestem lubiany w sferach administracji.

Gdy wszedłem znów na serwer i chciałem rozmawiać z osobą która wydała /kick nie udzieliła, żadnych informacji dotyczących owej sprawy, po prostu olała klienta waszego serwera.

Gdy już udało mi się porozmawiać z pat277 on, nawet nie umiał wytłumaczyć dlaczego wykopał mnie z serwera.
    Powoływał się na Administracje która zapewne też niewiele wiedziała o tej sprawie, bo ma totalnie wyjebane na graczy.

Potwierdzenie wykopania z serwera: https://scr.hu/0qduq/feszf

2. pat277

pat277 Użytkownik

Docenione treści:
    38
    Poprawie Makashi:
    "i pat277 otrzymał pozwolenie od rang wyższych [Marcinek7]"
    był to Ladavi

3. Kruku

Kruku Skrzydlaty - Niebieski

Docenione treści:
    100
    Wątek i tak trafić powinien do kosza moim zdaniem ale luj tam.

Wiemy że istnieje słowo "penis", jednak używanie go przez użytkowników w miejscach publicznych (jakim jest ts) psuje wizerunek serwerów CraftApple. A więc ustawiając taki nick działasz na szkodę serwera... proste...
    [hr]
    ju ju ju

4. Makashi

Makashi Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Czyli mam rozumieć, iż Moderatorzy którzy banują graczy niewinnych na tym serwerze i Ci gracze odchodzą, wtedy Ekipa nie działa na szkodę serwera, a ja który ustawię sobie nick który jest zaakceptowany przez większość społeczeństwa i jest używany powszechnie psuje wizerunek waszego TeamSpeak3?

Mam też rozumieć, że gdybym wstawił zdjęcia twarzy ekipy na avatar na TeamSpeak3 wtedy też psuł bym wizerunek TeamSpeak3?

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 1
    • Zabawne Zabawne x 1
    • Lista
  5. Inevara

Inevara #7772

Docenione treści:
    221
    Wiesz, psuciem wizerunku serwera nazwano też jednorazowe wyrażenie swoich poglądów, ale graczy popierających to stanowisko już ignorowano. Z drugiej strony "ofiara" tego wyrażenia poglądów okazała się fałszywą, mocno toksyczną osobą propagującą nazizm, czego też nikt nie widział. Dziwnie się losy toczą. Trzeba się tego łańcucha po prostu uczepić, nie ciągnąć, lecz pozwolić się pociągnąć (ale nie za bardzo, bo wtopisz się w "Szarą Masę")

6. pat277

pat277 Użytkownik

Docenione treści:
    38
    Na prośbę jednej osoby rozszerze moją wypowiedź. Otrzymałem skargę od jednej/ego użytkownika ze względu na wulgarny nick ThunderBuddys, po skonsultowaniu z Marcinkiem7, uznaliśmy, ze upomnienie słowne wystarczy. Niestety po nadaniu upomnienia nick pozostał ten sam, skonsultowałam się z Ladavi (Marcinek7 wtedy wyszedł), który uznał, że śmiało można wyrzucić go z serwera. Dodam tylko, że po całym zdarzeniu, w/w użytkownik wszedł na kanał pomocy ts3, wchodząc z góry usłyszałem złamanie netykiety i obrazy w moją stronę, lecz postanowiłem to zignorować, i wyszedłem z kanału. Prędzej czy pózniej, dostałbyś kopa z serwera, jak nie za nick, to za netykietę na kanale publicznym, i/lub obrazę pomocnika teamspeak3. Za ewentualne błędy przepraszam. #iPad

7. Makashi

Makashi Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Norma tego serwera:

Co z tego, że gracz został pokrzywdzony? Ważne, żeby wybronić winnego, a pokrzywdzonego zgnoić...

8. Marcinek7

Marcinek7 Użytkownik
    Zasłużony

Docenione treści:
    34
    Działałeś z pełną premedytacją i wcześniej miałeś ustawiony inny wulgarny nick. Skarga odrzucona.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę