[Skarga] pat277

Dyskusja w 'Bany oraz skargi.' rozpoczęta przez użytkownika DiarectZapasowe, 7 Luty 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. DiarectZapasowe

DiarectZapasowe Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Nick w grze: Diarect
    Nick oskarżonego/oskarżonych: pat277
    Przybliżona data: 2017-02-07
    Dowody: https://megawrzuta.pl/download/1a8220f9bac3c968f3044c227b79503e.html

PomocnikTS nadużywa swoich permisji. Poprosiłem pata aby założył mi kanał, założył. Zrobił wszystko co miał, i powiedział co miał. Potem na kanał doszły trzy osoby. Powiedziałem mu żeby już poszedł - on nic. Mówiłem mu tak sporo razy, jednak on mnie ignorował. Włączyłem nagrywanie i jeszcze raz mu powiedziałem, żeby wyszedł. On wtedy wyłączył mikrofon. Powiedziałem jeszcze raz to samo, on powiedział moment czy tam sekunda. Powiedziałem po raz kolejny, a on do mnie, że czeka na wyjaśnienia (?) Nawet nie wiedziałem na jakie, ale no. Reszta już jest na nagraniu.
    Normalnie bym go wykopał z kanału tak jak drugiego, nie roszonego gościa (bo ani nic tam nie pokojącego się nie działo, ani nic z tych rzeczy, więc nie miał powodu ani nawet prawa bytu na tym kanale.), ale niestety nie mogłem ponieważ posiada on range PomocnikTS. Kanał był zabezpieczony hasłem.

2. pat277

pat277 Użytkownik

Docenione treści:
    38
    Witaj Diarect.

Mamy się w 100% trzymać regulaminu? Nie ma problemu.
    Myślę, że tą skargą Sobie bardziej zaszkodzisz, niż mi.

3x Wykopanie z serwera za obrażanie Ekipy i Administracji TeamSpeak3 - już byłby ban. [ZGŁOSZONE]

1x Obraza członka Ekipy TeamSpeak3 poprzez prywatną wiadomość. [SS: LINK]

2x Rozpowszechnianie fałszywych informacji w celach dowartościowania.

W związku z w/w wykroczeniami proszę o zbanowanie.

Co do skargi.
    Na twój kanał prywatny wszedłem, aby otrzymać wyjaśnienia od Ciebie, tego co działo się na kanale publicznym.
    Dalej, OskaritoGames poprosił mnie poprzez PW, abym tam wszedł. Zgłosił mi, że na kanale prywatnym numer 23 dochodzi do stałych naruszeń regulaminu. Wszedłem na kanał, niestety, nastąpiła natychmiastowa zmiana tematu. Otrzymałem później zgłoszenie od Wewurka, o tym samym temacie.

Dodatkowo, na naszym TeamSpeak3 jesteś na liście osób otoczonych specjalną uwagą. Dlatego też, wchodziłem co jakiś na kanał gdzie rozmawiałeś z swoimi "przyjaciółmi".

PS: Gdy poprosiłem o wyjaśnienia zostałeś poinformowany na jaki temat. Twierdząc, że nagle zacząłem zmyślać. (co jest wskazane na w/w nagraniu)

ZAPOZNAJ SIĘ Z WĄTKIEM NA TEMAT KONTROLI NA KANAŁACH PRYWATNYCH

3. Hate_you

Hate_you Użytkownik

Docenione treści:
    116
    Skoro już jest skarga, to ja mam pytanie, odnoszące się do tej osoby.
    Czemu Pomocnik ma dostęp do banowania ?
    Czemu Pomocnik może odrzucać podania innych osób ?

4. DiarectZapasowe

DiarectZapasowe Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Tak, tylko, że wcześniej rozmawialiśmy na kanele publicznym potem przeszedłem na kanał, gdzie się prosi o kanał prywatny. I jakoś do tamtej pory nic nie miałeś zastrzeżeń, a potem nagle hihi, szkoda gadać. A może podesłać ss jak piszesz, że ten ts jest fu, bo Soni ;)? Spoko, ze mnie zostaną wyciągniete konsekwencję to i z Ciebie niech będą ;) Obrażanie Administracji? Nie sądze, od kiedy Pomocnik to członek Administracji? oho trzy razy, jakiś dowód? Nie zostałem poinformowany na jaki temat ups. A i jeszcze szkoda, że najpierw napisałem do Wiewiurki, a potem po długim czasie dopiero rozmawiałem z Oskarem hihi. Od kiedy jestem na ts otoczony specjalną uwagą? Na mc tak, na ts sobie nie przypominam mis. ;) A i jeszcze skarbek, jakie fałszywe informacje ;)?

Na Twoją edycje. Zacznimy od tego, że Ty od założeniu kanału, nie chciałeś wyjść, więć naprawde nie zmyślaj, pls.

I potem żeby sprawdzić czy wszystko ok, bo Oskar naskarżył, wszedłeś ponownie. Do tego tez mam nagranie mis.

Do tego Oskar, był w tym czasie jedynie na kanale 23 więc pls nie zmyślaj

5. Ladavi

Ladavi Więzień numer #3147

Docenione treści:
    382
    Kanał Prywatny nie bez powodu nazywa się Kanałem Prywatnym.

Zatem skoro kontrola jest formą sprawdzenia dlaczego nagranie brzmi bardziej jak nękanie ?
    Jakich naruszeń regulaminu? Z nagrania wynika, że chciałeś się dowiedzieć nie wiadomo czego o jakiejś sytuacji z kanału PUBLICZNEGO, a nagle mówisz o łamaniu regulaminu (chociaż nie mówisz o co chodzi) na kanale PRYWATNYM. Opowiedz w jaki sposób zatem trafiłeś na ten kanał, bo chyba sam nie wiesz.

Jak już coś wymyślasz to niech Twoja wersja będzie w miarę spójna. Napisz może jakie działania łamiące regulamin zmusiły Ciebie do przesiadywania na PRYWATNYM kanale i czekania na coś.

Rozumiem, że to wszystko odbywa się poza forum, ale skoro już musisz się bronić to może wrzucisz dowody jakieś? Msg nie podlega karze, nieważne co on Ci tam wypisuje. Tylko w przypadku reklam. Chociaż, to chyba powinieneś wiedzieć z własnego doświadczenia.
    http://craftapple.pl/forum/thread-9537.html

Co do fenomenu niepisanych zasad.
    Może ktoś je jednak spisze? Warto, aby każdy użytkownik TeamSpeaka CA wiedział co można a czego nie skoro to nie jest określone nigdzie.

Warto też zmodernizować działanie "kontroli", gdyż przez "kontrola" rozumiane jest "wejście na kanał bez hasła". Za takie coś osoba posiadająca na TeamSpeaku rangę VIP musiałaby być ukarana utratą rangi. W przypadku pomocnika sytuacja jest łatwiejsza, wystarczy powiedzieć "kontrola" i może sobie siedzieć, bo przecież niepisana zasada zezwala mu na naruszanie prywatności innych użytkowników.

Następnym razem jak masz kogoś kontrolować to poproś może najpierw o dowody, bo sam widzisz, że Twoja kontrola się nie powiodła, wbiłeś sobie na kanał i niczego się nie dowiedziałeś.

6. Kruku

Kruku Skrzydlaty - Niebieski

Docenione treści:
    100
    "Kontrola" ahh... A tak miło było pogadać z tatą na kanale kiedy był za granicą BEZ OBAW, że ktoś obcy sobie na niego wejdzie. Chyba trzeba będzie zmienić ts...

Jak dla mnie to to, że rangi ViP mogą wchodzić bez podawania hasła nawet na prywatne kanały nim zabezpieczone, jest skrajnie bezmyślnym pomysłem i mówiłem o tym od samego wprowadzenia tych rang. A pomocnik o ile dobrze pamiętam NIGDY nie posiadał możliwości rejestrowania użytkowników. Nie odrzucał niczego na forum, ani nigdy nie widziałem by jakikolwiek pomocnik miał prawo do ogłaszania czegokolwiek na forum (ba! Nawet ja mając rangę administrator Ts3 tego robić nie mogłem).

Zniknąłem, poszedłem, zrezygnowałem. Po czasie zacząłem się przyglądać co tu na tym TS się odprawiło to uwierzyć nie mogę. CHAOS

7. Hate_you

Hate_you Użytkownik

Docenione treści:
    116
    Pat pokazałeś teraz swój poziom gratuluję, nie pisać tu nic na pata bo wam usunie wszystkie reputacje pozytywne :), oraz zastąpi je negatywnymi.
    Pozdrawiam

8. pat277

pat277 Użytkownik

Docenione treści:
    38
    W związku z nowo wprowadzonymi zasadami przez Kruku skarga według mnie staje się nieważna.

9. Ladavi

Ladavi Więzień numer #3147

Docenione treści:
    382
    Jakimi nowymi zasadami?
    Niepisane zasady mówiły od zawsze, że nie można być nachalnym na kogoś kanale.

10. Kruku

Kruku Skrzydlaty - Niebieski

Docenione treści:
    100
    Zasady, o których wspomina Pat:

Pomocnik Ts3 ma prawo swobodnie przebywać na kanałach PUBLICZNYCH w ramach tzw. "kontroli". Na kanale PRYWATNYM musi uzyskać zgodę osób na nim przebywających na dołączenie do kanału (słownie lub pisemnie). Jeśli użytkownicy nie wyrażą zgody na wizytę pomocnika na kanale PRYWATNYM, pomocnik ma OBOWIĄZEK opuścić kanał (dokładniejsze instrukcje pomocnicy otrzymali na drodze rozmowy Ekipa - Administracja).

Skarga zostaje rozpatrzona wprowadzeniem właśnie tych nowych zasad. Nie chcę by ponownie dochodziło do takich sytuacji.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę