[skarga] pat277

Dyskusja w 'Bany oraz skargi.' rozpoczęta przez użytkownika Fudou, 17 Luty 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Fudou

Fudou Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Nick w grze: Fudou
    Nick oskarżonego/oskarżonych: pat277;(
    Przybliżona data: 17.02.17
    Dowody: Wszedłem sobie kulturalnie na TeamSpeak, posiadając rejestrację. Wbiłem na jeden z kanałów na którym znajdował się owy pomocnik ts, który był bardzo niezadowolony z faktu iż taką rejestrację otrzymałem. Po licznych pytaniach jakim cudem zostałem zarejestrowany i moim odsyłaniu go do jednego z Administratorów wyżej wymieniony pomocnik najzwyczajniej w świecie dał mi bana co można zobaczyć tutaj: https://scr.hu/l0XWB6 . Ja naprawdę rozumiem, że nie byłem zbyt mile widziany na ts, ale jeżeli już mnie zarejestrowano to chyba nie po to, aby temu osobnikowi sprawiać radość z możliwości banowania bez najmniejszego powodu. Podczas pobytu na kanale nie złamałem ani jednego punktu regulaminu, nie zachowywałem się w żaden sposób przez który mógłbym dostać bana czy cokolwiek, a i tak mi go wlepiono. Jeszcze odnośnie powodu bana: tak nowa identyfikacja nie oznacza nowego klienta, ale mimo to zostałem obdarzony zaufaniem przez Administratora ts i zgodził się mnie zarejestrować. Osoba rejestrująca dobrze wiedziała kim jestem, a mimo to nie zachowała się tak jak osobnik wymieniony w powyższych punktach. Dlatego też chciałbym wyjaśnienia owej sytuacji, która jest zapewne spowodowana nadgorliwością wyżej wymienionego typa.

2. pat277

pat277 Użytkownik

Docenione treści:
    38
    Cześć Nazilord.

Dowody zbanowania zostały już wysłane do Administratora TeamSpeak3.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę