[Skarga] Swiezacek

Dyskusja w 'Bany oraz skargi.' rozpoczęta przez użytkownika ٠•●◄CarLag►●•٠, 13 Styczeń 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ٠•●◄CarLag►●•٠

٠•●◄CarLag►●•٠ ڙەۖۗۘۙۚۛۜρνρ'єяڙەۖۗۘۙۚۛۜβίzиєsмєиڙەۖۗۘۙۚۛۜ

Docenione treści:
    192
    Nick w grze: ! ᑭᗩᖇᑌᖴᖴKᗩ
    Nick oskarżonego: Swiezacek
    Przybliżona data: 13.01.2017 Godzina 22:00 (U mnie o godzinę do tylu jest ;))
    Dowody: http://scr.hu/0qduq/vytvn Według mnie, Pomocnik minecraft powinien dawać dobry przykład nawet na TeamSpeak'u. Wydaje mi się, że takie zachowanie, nawet w wiadomości prywatnej nie powinno być dopuszczalne.

Reklama
  2. pat277

pat277 Użytkownik

Docenione treści:
    38
    Witaj Parufko. Przykro mi, iż tak lubisz karać. Najpierw radzę się zając Sobą, potem zwracać uwagę na innych.
    Dodam, że była to jawna prowokacja.

Jeśli mamy się trzymać regulaminu, to wnoszę o zbanowanie Parufka, za ciągłe łamanie zasad Netykiety, omijanie banów, obrazy Pomocnika TeamSpeak3.
    Swiezacek zachował się prawie poprawnie. Stanął w obronie kobiety, a to powinno się chwalić, a nie ganić.

Jestem przeciwko banowi.

Hmm... tak myśląc. Pomocnik napisał to w prywatnej wiadomości do Ciebie, Gangusa, który już i tak przeklina. Coś to zmieniło? Sprawiło, że będziesz bardziej wulgarny? Nikt mu codziennie nie obraża koleżanki, dlatego tak nietypowo zareagował. Wiedział, że przy rozmowie z Tobą, może Sobie pozwolić na odrobinę luzu, i parę wulgaryzmów nic nie zmieni. Myślę, że ta rozmowa nikomu nie zaszkodziła, a skarga jest bezsensowna.

3. ٠•●◄CarLag►●•٠

٠•●◄CarLag►●•٠ ڙەۖۗۘۙۚۛۜρνρ'єяڙەۖۗۘۙۚۛۜβίzиєsмєиڙەۖۗۘۙۚۛۜ

Docenione treści:
    192
    Po pierwsze - nigdy nie ominąłem bana na TeamSpeak'u ;) Jedynie raz, gdy dostałem bana na 30 minut, po czym przypadkiem usunąłem swoje ID, następnie zrobiłem nowe i wszedłem 15 minut za wcześnie, lecz Ladavi przymknął na to oko ;)
    Po drugie - nie prowokowałem go w żaden sposób, jedynie co to wyzywałem Dokiexx w wiadomości prywatnej. Niby Swiezacek stanął w obronie "kobiety", lecz to go nie zwalnia z tego, że jest pomocnikiem minecraft.

Czy ktoś wspominał o banie :D? Jak dla mnie to powinno być upomnienie dla tego pomocnika ;)

4. Hate_you

Hate_you Użytkownik

Docenione treści:
    117
    Swiezy, działał w wyżeszj konieczności, przeciw banowi.

Nie prowokowałeś ?
    A jak groziłeś, że udostępnisz Facebooka wszystkim na CA ?
    Gangus, szukasz dziury tam gdzie jej nie ma.

5. Mychaty

Mychaty Użytkownik

Docenione treści:
    0
    Składanie skargi za wypowiedzenie prawdy na temat drugiej osoby?

6. xXSoniaXx

xXSoniaXx Użytkownik

Docenione treści:
    6
    Wiadomości prywatne nie są karane.

• Zgadzam Się Zgadzam Się x 2
    • Lubię To Lubię To x 1
    • Zwycięzca Zwycięzca x 1
    • Lista
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę