[Skarga] ThreeEyedMaster / lukiasfalt / GepardsPL / EyeLeSS_JacK

Dyskusja w 'Bany oraz skargi.' rozpoczęta przez użytkownika Panstachu321, 3 Luty 2018.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Panstachu321

Panstachu321 Użytkownik

Docenione treści:
    37
    1. Nick w grze: Panstachu321
    2. Nick oskarżonego/oskarżonych: ThreeEyedMaster / lukiasfalt / GepardsPL / EyeLeSS_JacK
    3. Serwer: (np. survival/creative) Survival
    4. Przybliżona data: dzisiaj
    5. Opis wykroczenia: Obraza / Faworyzacja / Netykieta / Chamstwo / Nic nie robienie / Bycie
    6. dowody

Dowodów nie mam bo nie zrobiłem . Skarga zostanie zamknięta i trafi do kosza ale co tam , powiem co myślę.
    Pierw składam skargę na EyeLeSS_JacK , ponieważ ta menda obraziła moją mamę dwukrotnie a Administracja milczy , jemu się nie oberwało ale ja dostałem kick'a oraz mute .
    lukiasfalt - dziwnym trafem widział tylko jak ja przeklinam ale jak ten gówniarz obraża moją mamę to nie widział? Bardzo śmieszne
    ThreeEyedMaster - Dostałem mute na 6h i domyślam się że za szerzenie nienawiści do *pluje* Geparda i netykietę ale skoro to widział to czemu widział tylko mnie a tej mendy nie ?! ŻAŁOSNE ZACHOWANIE
    GepardsPL - Leniwy , nic nie robi , co chwilę afczy , faworyzuje a Administracja dalej go trzyma ?? On nic nie robi a dalej jest w ADM... Nie tylko ja to zauważyłem , a gracze się skarżą a ADM ma skargi w pośladach. Skargi są zamykane z automatu.

Wcześniej na CA się przyjemnie grało z przyjemną administracją a teraz wszyscy są siebie warci... Takim zachowaniem tylko zniechęcacie graczy więc CraftApple !! Czas się w końcu obudzić i przejrzeć na oczy !!!

• Zgadzam Się x 2
    • Zwycięzca x 2
    • Nie zgadzam się x 1
    • Zabawne x 1
    • Głupek x 1
    • Lista
  2. ThreeEyedMaster

Członek Ekipy Administrator

Docenione treści:
    807
    Misiu złoty. Zacznij od przeczytania Regulaminu CraftApple, a potem dopiero posądzaj kogoś o stronniczość.

lukiasfalt wszedł na serwer w momencie, w którym nie mógł już widzieć przekleństw tej drugiej osoby. A zatem zareagował na to co widział.

Ode mnie dostałeś mute z powodu wielokrotnego złamania zasad Netykiety. Kary, w tym "kicki" się nie kasują wraz z porankiem :D Kolejne złamanie zasad Netykiety będzie skutkowało w Twoim wypadku banem tymczasowym.

Skarga bezpodstawna.

#2 ThreeEyedMaster, 3 Luty 2018
    Ostatnio modyfikowano: 3 Luty 2018
    • Głupek x 4
    • Lubię To x 2
    • Zgadzam Się x 2
    • Zwycięzca x 2
    • Nie zgadzam się x 1
    • Zabawne x 1
    • Kreatywny x 1
    • Lista
Status tematu: