[Slarga] Dokiexx

Dyskusja w 'Bany oraz skargi.' rozpoczęta przez użytkownika pat277, 29 Marzec 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. pat277

pat277 Użytkownik

Docenione treści:
    14
    Nick w grze: Może ktoś się zajmie tym wzorem, i zmieni na "Nick na TeamSpeak3" jeśli już macie kopiować. pat277
    Nick oskarżonego/oskarżonych: Dokiexx
    Przybliżona data: 29.03.2017r.
    Dowody: http://imgur.com/a/SgkFc

Myślę, że taka osoba nie powinna reprezentować serwera TeamSpeak3 CraftApple.
    Pozwolę Sobie przywołać pewną sytuację z kanału publicznego.
    Siedzi parę osób na publicznym kanale, nagle Dokiexx wbija i mówi "Co tu się kur*a dzieje", wszyscy Sobie swobodnie przeklinają, a szanowana pani moderator nie kopie, gdyż iż ponieważ byli to jej "przyjaciele".
    #Faworyzacja
    ----
    Jeśli ma już wchodzić po pijaku, żeby dostawać awanse, niech ma zablokowane wszystkie funkcje komunikowania się.

Dodam tylko, że podczas gdy Dokiexx w/w wiadomość wysyłała, grał w Minecrafta Sobie mój 8 letni kuzyn, i zgaduję, że przeczytał tą wiadomość, bo potem się mnie pytał co to znaczy.

• Gafy ortograficzne Gafy ortograficzne x 1
    • Lista
  2. Kruku

Kruku Skrzydlaty - Niebieski

Docenione treści:
    38
    Czat prywatny nie jest brany pod uwagę jeśli chodzi o łamanie zasad netykiety. Na przeklinanie jest miejsce i czas i chat prywatny, szczególnie do znajomego, którym jak wiem jesteś dla oskarżonej, jest właśnie od tego.

Co do pozostałych oskarżeń, bez dowodów będą traktowane jako pomówienia.

3. Hate_you

Hate_you Użytkownik

Docenione treści:
    72
    Pat zachowałeś się identycznie, więc wiesz sam jak to jest "byłem zdenerwowany"
    Taką bajkę mógł każdy lepszy noname napisać.

Rozumiem, że można być konfidentem, ale żeby udawać przyjaciela, a potem skargę pisać...

4. ThreeEyedMaster

ThreeEyedMaster Owcołak
    Członek Ekipy Administrator

Docenione treści:
    259
    Ugh...MO DE RA TOR.
    Oficjalny RE PRE ZEN TANT TeamSpeak Sieci Serwerów CraftApple.
    Gdyby sprawa dotyczyła członka E&A dostałby ostrzeżenie. Nie spodziewam się takich samych standardów co w E&A CA, ale mam nadzieję, że chociaż z nią porozmawialiście o całej sytuacji tłumacząc, że takie zachowanie nie przystoi.

5. xXSoniaXx

xXSoniaXx Administrator
    Członek Ekipy Administrator

Docenione treści:
    6
    Sprawę zauważyłam dopiero teraz. W najbliższym możliwym dla mnie momencie wejdę na komunikator ts i porozmawiam z moderatorem . Upomnienie zostanie nałożone.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę