[UB] _Crafting

Dyskusja w 'Odwołania od banów.' rozpoczęta przez użytkownika _Crafting, 3 Listopad 2018.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. _Crafting

_Crafting Użytkownik

Docenione treści:
    0
    1. Mój nick: _Crafting
    2. Data bana: 01.11.2018
    3. Powód: Reklama
    Sytuacja:
    Najlepiej będzie to wyjaśnić logami z tamtego dnia;

[19:07:09] [main/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] ? ||Mod|| SnowSGirlFun: Bo dzisiaj jakieś usterki mają, stfu
    [19:07:20] [main/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] Anone: moderacja przeklina xD?
    [19:07:29] [main/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] ? ||Mod|| SnowSGirlFun: "Dupa" to nie przekleństwo ;).
    [19:07:36] [main/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] Anone: chodzi mi o stfu
    [19:07:42] [main/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] ? ||Mod|| SnowSGirlFun: Stfu?? XDD
    [19:07:44] [main/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] Anone: po angielsku: Shut the fuck up
    [19:07:56] [main/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] anone zostal wykopany przez SnowSGirlFun
    [19:07:56] [main/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] Powodem: Netykieta
    [19:08:28] [main/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] _Crafting: widze ze moderacja jeszcze lepsza niz na l*****t
    [19:08:34] [main/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] _Crafting: tfu zly chat

Logi pokolorowałem oraz usunąłem zbędne części (wiadomości innych graczy nie wnoszące do tematu itd.)
    Na błękitno jest moja wiadomość która poskutkowała banem (na czerwono, z podkreśleniem - nazwa serwera, ocenzurowana tylko w poście, na serwerze niestety tego nie zrobiłem).

Jak widać, moderatorka SnowSGirlFun użyła angielskiego skrótu, który niefortunnie zbiega się z "odgłosem spluwania". Gracz Anone wyjaśnił potem oryginalne znaczenie skrótu, co poskutkowało jego wyrzuceniem z serwera.
    Następnie ja (co prawda z zamiarem napisania tego na chatcie działkowym, gdzie grałem z kolegą) wysłałem wiadomość która poskutkowała moim banem.

Wpierw zaznaczę, że nie miałem na myśli nikogo urazić, tylko zażartować z dziwnej decyzji moderatorki.
    Drugi raz wspomnę, że miałem zamiar wysłać to na chat działkowy do kolegi, z którym grałem również i na tym serwerze, który "reklamowałem" (Dodam jeszcze, że przenieśliśmy się na craftapple z różnych powodów, między innymi słabej administracji, która bez porównania jest gorsza niż u was).

Chcę mocno przeprosić moderatorkę SnowSGirlFun za moją wiadomość, ale jednocześnie zaznaczyć że nie miałem na celu jej urazić, tak samo jak nie miałem na celu zareklamować jakiegokolwiek serwera.
    Mam nadzieję że administracja serwera pozytywnie rozpatrzy moją prośbę o unbana, jako iż bardzo zależy mi na wspólnej grze z moimi przyjaciółmi jak i na nawiązywaniu kontaktów ze społecznością craftapple, do której dołączyłem tak niedawno.

• Zabawne Zabawne x 1
    • Zwycięzca Zwycięzca x 1
    • Lista
    Reklama
  2. SnowSGirlFun

SnowSGirlFun #7002

Docenione treści:
    463
    Rozumiem, że nie chciałeś nikogo urazić. Nawet mnie nie uraziłeś, spokojnie :D.
    Mój błąd był skutkiem mojej niewiedzy o tym skrócie, co już jest wyjaśnione.
    Co do bana: Każdy czat (prywatny, publiczny, działkowy) jest brany pod uwagę jeśli chodzi o reklamowanie innych serwerów mc niż CA. Skoro nie miałeś na celu zareklamować serwera, to po co napisałeś jego nazwę? No właśnie.

Przykro mi, ale nie mogę tego rozpatrzyć pozytywnie.
    Odrzucam.
    ps. Skargi na członków Ekipy wysyłamy na support.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę