(UB) _Witek_

Dyskusja w 'Odwołania od banów.' rozpoczęta przez użytkownika Pan Witold, 18 Maj 2019.

1. Pan Witold

Pan Witold Użytkownik

Docenione treści:
    1
    1.Nick z gry:
    Ten Nick to _Witek_

2.Data otrzymania bana:
    Był to wrzesień/październik 2k16

3.Sytuacja oraz powód otrzymania bana:
    Bana otrzymałem za wspomnie o swoim serwerze i o tym że jedna osoba od was do mnie przeszła (wtedy reg.2.8).

4.Dlaczego miałbyś dostać UB ?:
    Praktycznie i mentalnie od tamtego czasu stałem się innym człowiekiem wyznającym w życiu inne wartości i chciałbym powrócić do swojego dawnego konta z którym wiąże się dużo. Na pewno będę się rzadziej udzielał na forum i w grze ale sam UB się dla mnie liczy nawet jeśli serwer miałby zostać zamknięty.

Dodatkowo załącznik przedstawia narzucony przez ThreeEyedMaster warunek który został spełniony (pod postem @wileek, który był wpisany w moim imieniu).
    Minął miesiąc od odejścia Three... z administracji.

Tak jak w cytowanym poście, dotyczącym ub dla mojego multikonta chciałbym jeszcze raz przeprosić wszystkich graczy którym zatruwałem grę na serwerze i administracje której psułem serwer.

Załączone pliki:

Reklama
  2. spadajokej

spadajokej Użytkownik

Docenione treści:
    31
    Z tego co wiem, będzie całkowity reset.
    Usuniecie bazy danych = UB ALL

3. AngelKiller

AngelKiller Prawa ręka pasterza wilkow

Docenione treści:
    72
    Tak jak spadajokej Powiedział Prawdopodobnie Baza danych zostanie wyczyszczona, CO to oznacza?
    Że ja, ty i wszyscy zbanowani Dostana <Unbana> Więc jak dla mnie do odrzucenia, I do kościoła modlić sie
    By XIn zrobił Craftapple :p

Poleć tę stronę